Już teraz wszyscy mieszkańcy i przedsiębiorcy z Brwinowa mogą skorzystać z usługi wywozu gruzu. Nasza firma od wielu lat oferuje szybki i bezproblemowy wywóz gruzu oraz różnego rodzaju odpadów. Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji jest długa lista realizacji, jakie znajdują się na naszym koncie. Jeżeli planujesz budowę, remont lub modernizację budynku, to koniecznie zapoznaj się z naszą oferta dla mieszkańców Brwinowa.

Jak zamówić wywóz gruzu z Brwinowa?

wywóz gruzu Brwinów, kontenery na śmieci Brwinów

Na każdym kroku staramy się ułatwić naszym klientom możliwość zamówienia wywozu gruzu. Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub napiszesz maila. Nasz pracownik ustali z Tobą wszystkie szczegóły realizacji usługi i…przystąpimy do działania. Najpierw jednak będziesz musiał określić lokalizację na terenie Brwinowa, w której mamy podstawić kontener. Powinieneś też wybrać pojemność kontenera, jaka będzie dla ciebie idealna. Do dyspozycji masz kontenery o pojemności 2, 5 lub 7 m3. Dysponujemy także kontenerem KP15 (15 m3), ale jest on przeznaczony do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Jeśli kontener o pojemności 2 m3 będzie dla ciebie za duży, to możesz wybrać wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Jak widzisz, jesteśmy przygotowani na każdą sytuację. Odbieramy gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Zajmujemy się także wywozem odpadów.

Dla wszystkich klientów z Brwinowa oferujemy 3 rodzaje wynajmu kontenera. Wynajem standardowy trwa 3-7 dni. W większości przypadków jest to wystarczający czas na załadunek odpadów. Możesz także skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. A jeśli chcesz załatwić sprawę bez zbędnych ceregieli, to wybierz ekspresowy wywóz gruzu. Będziesz miał 30-60 minut na załadunek. Po tym czasie odbierzemy kontener i zajmiemy się recyklingiem gruzu.

Rosnące zapotrzebowanie na wywóz gruzu w Brwinowie

Analizując sytuację w Brwinowie, można łatwo stwierdzić, że miejscowość jest w fazie zrównoważonego rozwoju. Jak pokazują statystyki liczba mieszkańców Brwinowa wzrosła w latach 2012-2017 o 26,2%. To tylko pokazuje, że Brwinów rozwija się, co wiąże się także z koniecznością rozbudowy infrastruktury mieszkaniowej i drogowej. Powstające domy, bloki oraz obiekty usługowe mają ułatwić życie mieszkańcom. Ich budowa generuje jednak duże ilości odpadów. Dlatego w Brwinowie potrzebny jest sprawny i szybki wywóz gruzu. Usługa, która pozwoli mieszkańcom w krótkim czasie pozbyć się problemu zalegających odpadów. Jesteśmy gotowi podjąć się tego wyzwania!

Kontenery na śmieci Brwinów – atrakcyjne ceny, działamy w BDO!

Wybierając kontenery na śmieci oferowane przez naszą firmę, możesz liczyć na indywidualne podejście oraz konkurencyjne stawki cenowe. Dostarczymy kontener na gruz w dowolne miejsce na terenie Brwinowa. Dzięki naszej pomocy szybko pozbędziesz się problemu gruzu i będziesz mógł kontynuować prace związane z budową lub remontem.

Szczegółowe instrukcje dotyczące wywozu gruzu z Brwinowa

 • Zamawiający powinien być obecny w momencie podstawienia kontenera ponieważ musi wskazać dokładne miejsce jego ustawienia. Powinien być także przy odbiorze odpadów, aby dokonać płatności za usługę. Zamawiający może wyznaczyć osobę, która będzie go zastępować w tej kwestii.
 • Zamawiający powinien uzyskać zezwolenie na zajęcie pasa ruchu, jeśli takowe jest wymagane. Konsekwencje wynikające z niedopełnienia tego obowiązku obciążają Zamawiającego.
 • Zamawiający powinien zapewnić swobodny dostęp do kontenera w momencie odbioru załadowanych odpadów. Niedopełnienie tego obowiązku wiąże się z naliczeniem opłaty w wysokości 200 zł.
 • Płatność za zamówiony kontener może odbyć się na dwa sposoby. Standardowo zapłatę przyjmujemy w gotówce już po wykonaniu usługi. Zamawiający może także zapłacić przelewem w formie przedpłaty.
 • Maksymalna ilość odpadów załadowanych na kontener nie może przekraczać wysokości burty o więcej niż 30 cm.
 • Nie można także sztucznie podwyższać burt kontenera.
 • Zabronione jest mechaniczne ugniatanie śmieci załadowanych na kontener.
 • Nie można również wrzucać do kontenera odpadów, które były wcześniej paletowane, belowane lub prasowane.
 • Zabronione jest umieszczanie w kontenerze odpadów płynnych.
 • Nie można spalać odpadów załadowanych na kontener.
 • Nie wolno ładować na górę kontenera odpadów sypkich, ponieważ mogą one zostać zwiane podczas transportu.

Czy wiesz, że…

…w przypadku konieczności zajęcia pasa ruchu lub miejsca należącego do miasta, gminy Brwinów lub jakiejkolwiek jednostki administracyjnej, musisz uzyskać stosowne zezwolenie? W tym celu powinieneś udać się do Urzędu Gminy Brwinów i złożyć stosowne podanie. Możesz także załatwić tę sprawę przez Internet. Wystarczy, że wejdziesz na tę stronę. Znajdziesz tam wszystkie informacje dotyczące sposobu załatwienia sprawy online.

Typowe pytania dotyczące wywozu gruzu z Brwinowa

 1. Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady?

  Koszt wynajmu kontenera na odpady zależy od rodzaju odpadów oraz ich ilości.

 2. Jaki jest najmniejszy kontener na odpady?

  Najmniejszym kontenerem, jaki udostępniamy naszym klientom, jest KP2, którego pojemność wynosi 2 m3. Kontener ma charakterystyczny kształt wanny.

 3. Jakie kontenery macie jeszcze w ofercie?

  Umożliwiamy również wynajem kontenera KP5, KP7 i KP15. Kontener KP5 jest przeznaczony do wywozu gruzu i ciężkich odpadów. Ma obniżone burty, które ułatwiają załadunek. Kontener KP7 jest najbardziej uniwersalny. Można go spotkać na każdej budowie. Jest przeznaczony do małych i średnich remontów. Kontener KP15 jest przeznaczony do wywozu gabarytów i lżejszych odpadów. Wykorzystuje się go również do opróżniania mieszkań, biur i magazynów.

 4. Jaką pojemność ma kontener KP5?

  Kontener KP5 ma pojemność 5 m3 i wymiary 3,40 x 1,68 x 0,70 m.

 5. Ile kosztuje wywóz gruzu z Brwinowa?

  Nie można określić stałej stawki za wywóz gruzu z Brwinowa. Koszt zależy od dokładnej lokalizacji oraz pojemności kontenera. Stawki za wywóz prezentują się następująco:

 6. Jak mogę pozbyć się niewielkiej ilości odpadów?

  Jeśli masz małą ilość odpadów do usunięcia, to możesz wybrać wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Pojemność worków to 1 m3. Ich ładowność wynosi 1500 kg. Wymiary worków Big-Bag to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 7. Czy mogę oddać odpady bez ponoszenia kosztów?

  Możesz pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów. Wystarczy dostarczyć je do PSZOK, czyli Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Najbliższy PSZOK znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Bryły 2. Pamiętaj, że każdy PSZOK nakłada pewne limity dotyczące maksymalnej ilości przyjmowanych odpadów. Więcej informacji na temat zasad działania punktu znajdziesz tutaj.

 8. Jakie odpady mogę załadować na kontener?

  Na podstawiony kontener możesz załadować styropian, wełnę mineralną oraz inne materiały izolacyjne, a także folię, tworzywa sztuczne, płyty gipsowo-kartonowe, pozostałości gipsu, drzwi, okna oraz rury. Dopuszczamy również możliwość załadunku niewielkiej ilości szkła.

 9. Jakich odpadów nie należy wrzucać na kontener?

  Do podstawionego kontenera nie możesz wrzucać smoły, fekaliów, żywności, odpadów zielonych, azbestu, leków, odpadów niebezpiecznych oraz medycznych. Jeśli będziesz chciał załadować papę na kontener, to powinieneś ustalić to najpierw z naszą firmą.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami