Wywóz gruzu Grodzisk Mazowiecki to usługa, którą wprowadziliśmy do naszej oferty dla mieszkańców Grodziska Mazowieckiego. Usługi wywozu gruzu i odpadów świadczymy zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Na naszym koncie są także realizacje dla dużych instytucji. Staramy się do każdego zlecenia podchodzić w sposób indywidualny. Rozwinięte zaplecze techniczne oraz kadra wykwalifikowanych pracowników są gwarancją rzetelnie wykonanej usługi.

Jak przebiegają kolejne etapy wywozu gruzu z Grodziska Mazowieckiego?

wywóz gruzu Grodzisk Mazowiecki, kontenery na śmieci Grodzisk Mazowiecki

Wywóz gruzu realizujemy według dobrze przemyślanego schematu. Przede wszystkim zależy nam na jak najszybszej realizacji zlecenia. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas, a natychmiast oddzwonimy, aby ustalić szczegóły zamówienia. Przed rozpoczęciem realizacji potrzebnych nam będzie kilka informacji. Przede wszystkim powinieneś określić wielkość kontenera, jakiego potrzebujesz, oraz lokalizację na terenie Grodziska Mazowieckiego, pod którą mamy podstawić kontener. Do wyboru masz kontenery o pojemności 2, 5 i 7 m3. W przypadku gabarytów oraz lżejszych odpadów możemy zaproponować kontener o pojemności 15 m3. A co w przypadku niewielkich ilości gruzu? Możesz skorzystać z opcji wywozu gruzu w workach Big-Bag. Worki dostarczymy bezpośrednio do Twojego domu. Dużym atutem naszej firmy jest kilka opcji wywozu gruzu. Standardowo możesz wynająć kontener na 3-7 dni. W razie potrzeby możemy wydłużyć wynajem po indywidualnym ustaleniu. Dla osób, które chcą załatwić sprawę szybko i sprawnie, mamy usługę ekspresowego wywozu gruzu. Podstawiamy kontener na 30-60 minut, Ty zapełniasz go gruzem, a my odbieramy odpady i zajmujemy się ich recyklingiem. Prosto, szybko i bez zbędnych formalności. Po wykonaniu usługi otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT.

Wzrost zapotrzebowania na wywóz gruzu w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Mazowiecki to ważna część aglomeracji warszawskiej. Podobnie jak większość tego typu miejscowości, Grodzisk Mazowiecki od kilku lat rozwija się dosyć dynamicznie. Najlepszym tego przykładem jest wzrost liczby mieszkańców o 19% w latach 2012-2017. Taka dynamika wymusza rozwój infrastruktury mieszkaniowej oraz drogowej. To oznacza większą ilość projektów budowlanych oraz konieczność obsługi tych inwestycji pod kątem wywozu gruzu i odpadów. Właśnie dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę dla Grodziska Mazowieckiego oraz okolicznych miejscowości.

Kontenery na śmieci Grodzisk Mazowiecki – śmiało dzwoń!

Korzystając z oferty naszej firmy, możesz liczyć na elastyczne podejście, rzetelność i terminowość. Staramy się działać szybko i dokładnie. Oferujemy konkurencyjne stawki cenowe, dzięki czemu wywóz gruzu nie odbije się negatywnie na Twoim budżecie. Jeśli masz odpady i gruz do usunięcia, to po prostu zadzwoń do nas i przekonaj się sam, jak sprawnie działa nasza firma!

Wywóz gruzu z Grodziska Mazowieckiego – szczegóły realizacji usługi

 • Maksymalna ilość odpadów, jakie możesz umieścić w kontenerze, nie powinna przekraczać 30 cm ponad wysokość burt.
 • Nie można mechanicznie ugniatać śmieci po załadunku.
 • Nie można także wrzucać na kontener odpadów, które były wcześniej prasowane, paletowane lub belowane.
 • Nie można również spalać odpadów załadowanych na kontener.
 • Zabronione jest umieszczanie wewnątrz kontenera odpadów płynnych.
 • Nie można wrzucać odpadów sypkich na górę kontenera. Może to doprowadzić do ich zwiania w czasie transportu.
 • Płatność za zamówioną usługę możesz zrealizować gotówką przy odbiorze odpadów lub przelewem w formie przedpłaty.
 • Podczas podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów Zamawiający musi być obecny na miejscu. Dlaczego? Ponieważ musi dokonać płatności za usługę oraz wskazać dokładne miejsce ustawienia kontenera. Zamawiający może także wyznaczyć osobę, która będzie go zastępować.
 • Zamawiający musi zapewnić swobodny dostęp do kontenera w momencie jego odbioru. Niedopełnienie tego obowiązku skutkuje naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 200 zł.
 • Zamawiający ma obowiązek załatwić wszystkie kwestie związane z uzyskaniem pozwolenia na zajęcie pasa ruchu. Niedopełnienie tego obowiązku oraz wszystkie wynikające z tego konsekwencje obciążają Zamawiającego.

Pamiętaj, że…

…ustawiając kontener na miejscu, którego właścicielem jest miasto, gmina Grodzisk Mazowiecki lub inna jednostka organizacyjna, to powinieneś od niej uzyskać stosowne zezwolenie. Taki dokument możesz otrzymać, udając się bezpośrednio do Urzędu Miasta i Gminy Grodzisk Mazowiecki. Możesz także załatwić sprawę przez Internet. Szczegółowe informacje dotyczące zasad wydawania zezwolenia znajdziesz tutaj. Pamiętaj, że niedopełnienie tego obowiązku wiąże się z określonymi konsekwencjami.

Wywóz gruzu Grodzisk Mazowiecki – najczęściej zadawane pytania

 1. Czy mogę pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów?

  Jest prosty sposób na pozbycie się odpadów bez ponoszenia kosztów. Wystarczy dostarczyć je do najbliższego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Grodzisku Mazowieckim znajduje się na obszarze byłej kompostowni pod adresem Chrzanów Duży 15A. Musisz pamiętać, że każdy PSZOK ustala własne limity maksymalnej ilości odpadów, jaką można oddać bezpłatnie. Więcej szczegółów na temat zasad działania punktu znajdziesz tutaj.

 2. Jak mogę pozbyć się niewielkiej ilości odpadów?

  Niewielkiej ilości odpadów możesz pozbyć się, organizując wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Ich pojemność wynosi 1 m3 a ładowność to ok. 1500 kg. Wymiary worków Big-Bag to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 3. Ile kosztuje wywóz gruzu z Grodziska Mazowieckiego?

  Nie można określić „sztywnej” stawki za wywóz gruzu z Grodziska Mazowieckiego. Koszt ten zależy od dokładnej lokalizacji oraz pojemności wynajętego kontenera.

 4. Jakie odpady mogę umieścić na kontenerze?

  Na wynajęty kontener możesz załadować m.in. wełnę mineralną, styropian, materiały izolacyjne, drewno, tworzywa sztuczne, pozostałości gipsu oraz płyt gipsowo-kartonowych. Ponadto możesz załadować także rury, drzwi i okna. Dopuszczamy również załadunek niewielkiej ilości szkła.

 5. Jakich odpadów nie mogę wrzucić na kontener?

  Na kontener nie możesz wrzucać smoły, fekaliów, żywności, leków, azbestu, odpadów zielonych, niebezpiecznych oraz medycznych. Musisz także ustalić z nami wcześniej możliwość załadunku papy.

 6. Jaki jest najmniejszy kontener na odpady?

  Najmniejszym kontenerem w naszej ofercie jest KP2. Jego pojemność wynosi ok. 2 m3. Wymiary kontenera to 2,3 x 1,1 x 1,1 m. Kontener KP2 ma charakterystyczny kształt wanny.

 7. Jakie kontenery macie w swojej ofercie?

  Oprócz kontenera KP2 mamy jeszcze kontenery o pojemności 5, 7 i 15 m3. Kontener KP5 jest przeznaczony do wywozu gruzu i odpadów ciężkich. Z tego względu ma on obniżone burty, co ułatwia załadunek. Kontener KP7 można spotkać na każdej budowie. Jest najbardziej uniwersalnym z dostępnych kontenerów. Sprawdza się podczas małych i średnich remontów. Kontener KP15 służy do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Jest również wykorzystywany do opróżniania hal, magazynów, mieszkań i biur.

 8. Jakie wymiary ma kontener KP5?

  Kontener KP5 ma wymiary 3,40 x 1,68 x 0,70 m, a jego pojemność wynosi ok. 5 m3.

 9. Ile kosztuje wynajem kontenera w Grodzisku Mazowieckim?

  Koszty wynajmu kontenera na terenie Grodziska Mazowieckiego zależą od ilości oraz rodzaju ładowanych odpadów.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami