Wywóz gruzu Jabłonna – sprawdź jak szybko można zorganizować wywóz śmieci z prywatnej posesji lub terenu firmy. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców i przedsiębiorców działających na terenie Jabłonnej. Działamy szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Oferujemy atrakcyjne stawki cenowe, dzięki czemu możesz pozbyć się odpadów bez obciążania budżetu.

Jakie kontenery przygotowaliśmy do wywozu gruzu?

wywóz gruzu Jabłonna, kontener na śmieci Jabłonna

Wywóz gruzu na terenie Jabłonnej realizujemy w kontenerach o pojemności 2, 5 i 7 m3. Do Twojej dyspozycji jest jeszcze kontener o pojemności 15 m3. Jest on wykorzystywany wyłącznie do wywozu gabarytów oraz lekkich odpadów. Nasz pracownik chętnie pomoże Ci w wyborze optymalnej pojemności kontenera. W przypadku, jeśli na Twojej posesji zalega niewielka ilość gruzu, możemy zaoferować Ci jego wywóz w specjalnych workach typu Big-Bag. Pojemność takich worków wynosi ok. 1 m3. Zapełnione worki i kontenery odbieramy na terenie Jabłonnej i okolicznych miejscowości. Jeśli jeden kontener okaże się niewystarczający, to bez problemu podstawimy kolejny.

Jak realizujemy wywóz gruzu na terenie Jabłonnej?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy kilka opcji wywozu gruzu. Pierwszą jest wynajem standardowy, w ramach którego podstawimy kontener na 3-7 dni roboczych. Jeżeli tydzień nie wystarczy Ci na załadunek całego gruzu, to możesz skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. Jego czas ustalamy indywidualnie. Mamy też propozycję dla osób, które chcą przeprowadzić całą operację szybko i sprawnie. Ekspresowy wywóz gruzu to usługa, w ramach której podstawiamy kontener na 30-60 minut. W tym czasie możesz szybko załadować odpady bez konieczności załatwiania zgody z Urzędu Miasta. Po odbiorze gruzu zajmujemy się jego recyklingiem. Za wykonaną usługę otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT.

Wzrost zapotrzebowania na wywóz gruzu z Jabłonnej

Jabłonna to jedno z wielu miast na terenie aglomeracji warszawskiej, w którym dynamika rozwoju wykracza poza ramy przeciętności. Strategia Rozwoju Gminy Jabłonna na lata 2016-2023 spowodowała dynamiczny rozwój infrastruktury drogowej, kanalizacyjnej, wodociągowej i mieszkaniowej. Zakrojone na szeroką skalę prace remontowo-budowlane wymagają zapewnienia odpowiedniego wachlarza usług. Wśród nich z pewnością ważną rolę odgrywa wywóz gruzu. Dlatego przygotowaliśmy bardzo zróżnicowaną ofertę dla Jabłonnej.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat wywozu gruzu z Jabłonnej, to zadzwoń do nas! Nasz pracownik udzieli Ci wyczerpujących informacji i ustali szczegóły realizacji zlecenia.

Szczegółowe warunki realizacji wywozu gruzu z Jabłonnej

 • Zamawiający ma obowiązek do wskazania dokładnego miejsca ustawienia kontenera. Obecność Zamawiającego jest również konieczna podczas odbioru zapełnionego kontenera, kiedy należy rozliczyć się na za wykonaną usługę. Zamawiający może wskazać osobę, która będzie go zastępować w tej kwestii.
 • Obowiązkiem Zamawiającego jest uzyskanie odpowiedniego zezwolenia w przypadku konieczności zajęcia pasa ruchu, który należy do gminy, miasta lub innej jednostki administracyjnej.
 • Zamawiający ponosi wszelkie konsekwencje wynikające z braku takiego zezwolenia.
 • Zadaniem Zamawiającego jest zapewnienie swobodnego dostępu do kontenera w chwili jego odbioru. Brak dostępu do kontenera wiąże się z naliczeniem opłaty w wysokości 200 zł.
 • Płatności za kontener można dokonać gotówką przy odbiorze odpadów. Dopuszczamy także możliwość płatności przelewem w formie przedpłaty.
 • Zabraniamy spalania odpadów załadowanych na kontener.
 • Zabraniamy mechanicznego ugniatania odpadów załadowanych na kontener.
 • Zabraniamy sztucznego podwyższania burt kontenera.
 • Maksymalna ilość odpadów załadowanych na kontener nie może przekroczyć 30 cm ponad wysokość burt.
 • Zabraniamy umieszczania na kontenerze odpadów płynnych.
 • Zabraniamy umieszczania na kontenerze odpadów po prasowaniu, belowaniu lub paletowaniu.
 • Zabraniamy ładowania na górę kontenera odpadów sypkich, które mogą zostać zwiane w czasie transportu.

Ważna informacja dotycząca wywozu gruzu z Jabłonnej

W sytuacji, gdy kontener na odpady musi być ustawiony na terenie, którego nie jesteś właścicielem, Twoim obowiązkiem jest uzyskanie zezwolenia na zajęcie pasa ruchu. Takie zezwolenie możesz uzyskać bezpośrednio w Urzędzie Gminy Jabłonna. Alternatywnym rozwiązaniem jest załatwienie sprawy przez Internet. Wszystkie szczegóły dotyczące uzyskiwania takiego zezwolenia znajdziesz tutaj.

Wywóz gruzu Jabłonna – najczęściej zadawane pytania

 1. Jakie są koszty wywozu gruzu z Jabłonnej?

  Nie można określić ryczałtowej stawki za wywóz odpadów z Jabłonnej. Koszty są uzależnione od dokładnej lokalizacji oraz pojemności kontenera.

 2. Jaka jest najmniejsza pojemność kontenera na odpady?

  Najmniejsza pojemność kontenera na odpady to 2 m3. Kontener KP2 ma charakterystyczny kształt wanny. Jego wymiary to 2,3 x 1,1 x 1,1 m.

 3. Jakie kontenery macie w ofercie?

  W ofercie mamy także kontenery KP5, KP7 i KP15. Kontener KP5 jest przeznaczony do wywozu gruzu i ciężkich odpadów. Kontener KP7 jest najbardziej uniwersalny. Sprawdza się na każdej budowie. Jest wykorzystywany do małych i średnich remontów. Kontener KP15 jest przeznaczony do wywozu gabarytów oraz lekkich odpadów. Wykorzystuje się go również do opróżniania magazynów, biur i mieszkań.

 4. Ile odpadów można załadować do kontenera KP5?

  Do kontenera KP5 możesz załadować maksymalnie 5 m3 odpadów. Kontener ten ma obniżone burty, które ułatwiają załadunek gruzu.

 5. Jak mogę pozbyć się niewielkiej ilości odpadów?

  Niewielką ilość odpadów możesz załadować do specjalnych worków typu Big-Bag. Ładowność tych worków wynosi ok. 1500 kg. Ich pojemność to 1 m3. Wymiary worków Big-Bag to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 6. Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady w Jabłonnej?

  Koszt wynajmu kontenera na odpady w Jabłonnej jest uzależniony od rodzaju odpadów oraz ich ilości.

 7. Czy mogę pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów?

  Tak, możesz pozbyć się określonej ilości odpadów bez dodatkowych kosztów. W tym celu powinieneś dostarczyć je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Jabłonnej jest zlokalizowany przy ulicy Chotomowskiej 61C. Pamiętaj, że każdy PSZOK nakłada pewne limity ilości odpadów, jakie możesz oddać bezpłatnie. Szczegółowe warunki funkcjonowania PSZOK Jabłonna znajdziesz tutaj.

 8. Jakie odpady można ładować na kontener?

  Na podstawiony kontener możesz załadować następujące odpady:
  – folia i tworzywa sztuczne,
  – wełna mineralna i materiały izolacyjne,
  – drewno,
  – styropian,
  – płyty gipsowo-kartonowe i pozostałości gipsu,
  – rury,
  – okna i drzwi.
  Dodatkowo możesz załadować niewielką ilość szkła.

 9. Jakich odpadów nie wolno ładować na kontener?

  Na podstawiony kontener nie można ładować następujących odpadów:
  – smoła,
  – fekalia,
  – żywność,
  – azbest i odpady niebezpieczne,
  – leki i odpady medyczne,
  – odpady zielone.
  Możliwość załadunku papy należy wcześniej ustalić z naszą firmą.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami