Wywóz gruzu Józefów i śmieci to usługa, która cieszy się coraz większą popularnością. Dotyczy to nie tylko osób prywatnych, ale także przedsiębiorców działających na terenie Józefowa. Dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować kompleksową usługę, która rozwiąże problemy z zalegającym gruzem. Na Twojej posesji również zalegają odpady po remoncie lub budowie? Sprawdź, jak możesz się ich szybko i tanio pozbyć!

W jakich kontenerach organizujemy wywóz gruzu?

Wywóz gruzu z obszaru Józefowa realizujemy w specjalnych kontenerach. Aktualnie dysponujemy kontenerami o różnych pojemnościach (2, 5, 7 i 15 m3). Największy kontener jest przeznaczony do wywozu gabarytów i lekkich odpadów. Oczywiście wielu klientów ma do usunięcia jedynie niewielkie ilości gruzu. Jeśli także należysz do tej grupy, to nie będziesz musiał wynajmować od razu całego kontenera. Alternatywnym rozwiązaniem będzie wywóz gruzu w workach Big-Bag. Ich pojemność to ok. 1 m3. Jeśli nie jesteś pewien, którą opcję wybrać, nasz pracownik pomoże Ci w dokonaniu wyboru.

Jak przebiega wywóz gruzu z Józefowa?

wywóz gruzu Józefów, kontener na śmieci Józefów

Wywóz gruzu z Józefowa możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Podstawimy kontener w dowolnej lokalizacji na terenie Józefowa. Do wyboru masz 3 opcje wynajmu kontenera. Pierwszą jest wynajem standardowy, który trwa 3-7 dni roboczych. Jeśli ten czas nie będzie dla Ciebie wystarczający, to możesz skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. Jego długość ustalamy indywidualnie. Ekspresowy wywóz gruzu to idealne rozwiązanie, jeżeli chcesz pozbyć się odpadów tu i teraz. Podstawimy kontener na 30-60 minut. Po upływie tego czasu nasz pracownik odbierze cały gruz. Co się z nim stanie? Gruz poddawany jest procesowi recyklingu. Najpierw przesiewamy go, a następnie rozdrabniamy. Tak przygotowany materiał może zostać wykorzystany na przykład w drogownictwie.

Duże zapotrzebowanie na kontenery na śmieci Józefów

Józefów to jedna z wielu miejscowości na terenie aglomeracji warszawskiej, która rozwija się w sposób bardzo dynamiczny. Najlepszym tego wyrazem jest Strategia Rozwoju Miasta Józefowa na lata 2016-2025. W ramach programów określono strategiczne cele, wśród których warto wymienić rozwój infrastruktury technicznej, poprawę warunków mieszkaniowych oraz stworzenie dobrego klimatu do rozwoju biznesu. Wszystkie te inwestycje wiążą się z koniecznością modernizacji oraz budowy wielu nowych obiektów. To z kolei wymaga perfekcyjnej obsługi także w zakresie wywozu gruzu. Dlatego przygotowaliśmy dla Józefowa kompleksową ofertę dotyczącą odbioru odpadów.

Zadzwoń do nas, ustal szczegóły wywozu gruzu i ciesz się z szybkiego usunięcia kłopotliwych odpadów!

Warunki realizacji usługi wywozu gruzu z Józefowa

 • Nie można spalać odpadów załadowanych na kontener.
 • Nie można ładować na kontener odpadów po prasowaniu, belowaniu lub paletowaniu.
 • Nie można mechanicznie zgniatać odpadów załadowanych na kontener.
 • Nie można ładować odpadów sypkich na górę kontenera, ponieważ mogą zostać zwiane podczas transportu.
 • Nie wolno sztucznie podwyższać burt kontenera.
 • Kontener może być załadowany do wysokości, która nie przekracza 30 cm ponad burty.
 • Płatność za wynajęty kontener może zostać zrealizowana gotówką przy odbiorze odpadów lub przelewem w formie przedpłaty.
 • Obowiązkiem Zamawiającego jest zapewnienie swobodnego dostępu do kontenera w momencie jego odbioru. Niedopilnowanie tej kwestii wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 200 zł.
 • Zamawiający musi być obecny zarówno w momencie podstawienia kontenera, jak i przy jego odbiorze. W pierwszym przypadku musi wskazać dokładne miejsce ustawienia kontenera. W drugim przypadku musi dokonać płatności za usługę. Zamawiający może wyznaczyć osobę, która będzie go zastępować w tej kwestii. Obowiązkiem Zamawiającego jest uzyskanie zezwolenia w przypadku konieczności zajęcia pasa ruchu. Jednocześnie Zamawiający ponosi wszelkie konsekwencje wynikające z niedopełnienia tego obowiązku.

Podczas organizacji wywozu gruzu z Józefowa pamiętaj, że…

…w przypadku zajęcia pasa ruchu należącego do miasta, gminy lub innej jednostki organizacyjnej, musisz uzyskać stosowne zezwolenie. Dokument taki możesz uzyskać bezpośrednio w Urzędzie Miasta Józefowa. Sprawę możesz załatwić także zdalnie. Więcej szczegółów znajdziesz na tej stronie.

Wywóz gruzu Józefów – najczęściej zadawane pytania

 1. Jak mogę pozbyć się niewielkiej ilości odpadów?

  Niewielką ilość odpadów możesz usunąć, organizując wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Worki mają pojemność 1 m3 i ładowność 1500 kg. Ich wymiary to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 2. Jaki najmniejszy kontener na odpady mogę wynająć?

  Najmniejszym kontenerem na odpady dostępnym w naszej ofercie jest KP2, którego pojemność wynosi 2 m3. Ma on charakterystyczny kształt przypominający wannę. Wymiary kontenera KP2 to 2,3 x 1,1 x 1,1 m.

 3. Jakie kontenery na odpady macie do dyspozycji?

  Oprócz kontenera KP2 możesz wynająć w naszej firmie pojemniki KP5, KP7 i KP15.
  Kontener KP5 ma obniżone burty, które ułatwiają załadunek. Jest on przeznaczony do wywozu gruzu i ciężkich odpadów.
  Kontener KP7 możesz spotkać na każdej budowie. Sprawdza się on w przypadku małych i średnich remontów.
  Kontener KP15 jest przeznaczony do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Sprawdza się podczas opróżniania biur, magazynów i mieszkań.

 4. Jaką pojemność ma kontener KP7?

  Kontener KP7 ma pojemność 7 m3 i wymiary 3,4 x 1,7 x 1,1 m.

 5. Ile kosztuje wynajem kontenera w Józefowie?

  Koszt wynajmu kontenera w Józefowie zależy od ilości oraz rodzaju odpadów.

 6. Lista odpadów, jakie można ładować na kontener

  Na wynajęty kontener możesz załadować:
  – styropian,
  – drewno,
  – wełnę mineralną,
  – materiały izolacyjne,
  – tworzywa sztuczne,
  – płyty gipsowo-kartonowe,
  – pozostałości gipsu,
  – drzwi,
  – okna,
  – rury,
  – niewielkie ilości szkła.

 7. Lista odpadów, których nie można ładować na kontener

  Na wynajęty kontener nie można ładować:
  – azbestu i odpadów niebezpiecznych,
  – leków i odpadów medycznych,
  – fekaliów,
  – smoły,
  – żywności,
  – odpadów zielonych.
  Jeśli chcesz załadować na kontener papę, to musisz tę kwestię ustalić wcześniej z naszą firmą.

 8. Ile kosztuje wywóz gruzu z Józefowa?

  Nie mamy jednej stawki na wywóz gruzu z Józefowa. Koszt usługi zależy od dokładnej lokalizacji oraz pojemności kontenera.

 9. Czy mogę pozbyć się odpadów bez ponoszenia wydatków?

  Możesz pozbyć się odpadów bez wydawania pieniędzy. W tym celu musisz dostarczyć je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Józefowie znajduje się przy ulicy Jarosławskiej 35. Pamiętaj, że każdy PSZOK ustala limity odpadów, jakie możesz bezpłatnie oddać. Więcej szczegółów na temat funkcjonowania PSZOK w Józefowie znajdziesz tutaj.

 10. Jakie lokalizacje w obrębie Józefowa obsługujecie?

  W obrębie Józefowa obsługujemy następujące lokalizacje:
  Dębinka
  Emilianów
  Górki
  Jarosław Południowy
  Jarosław Północny
  Kolonia Błota
  Michalin
  Nowa Wieś
  Rycice
  Świdry Małe

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami