Wywóz gruzu i odpadów to usługa, którą zdecydowaliśmy się wprowadzić także w Konstancinie-Jeziornie. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym wywozem gruzu i odpadów z prywatnych posesji oraz terenów firmowych. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz zapleczem technicznym, które pozwala nam realizować nawet duże zlecenia. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie.

Jak przebiega wywóz gruzu w Konstancinie-Jeziornie?

wywóz gruzu Konstancin Jeziorna, kontener na śmieci Konstancin Jeziorna

Wywóz gruzu w Konstancinie-Jeziornie przebiega wedle ściśle określonego schematu. Naszym priorytetem jest szybkość, rzetelność i dokładność. Jeśli chcesz zlecić nam wywóz gruzu, to wystarczy zadzwonić lub napisać maila do naszego biura. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów realizacji wywozu. Przede wszystkim będziesz musiał określić, jakiego rodzaju odpady masz do odbioru oraz ile ich jest. Dzięki temu będziemy mogli dobrać odpowiedni kontener na gruz. W ofercie mamy wynajem kontenerów KP2, KP5, KP7 oraz KP15. Największy z nich, o pojemności 15 m3, służy wyłącznie do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów, jak styropian czy wełna mineralna. A co w sytuacji, jeśli masz do wywozu niewielką ilość gruzu? Optymalnym rozwiązaniem będzie wtedy wywóz gruzu w workach Big-Bag. Worek Big-Bag ma pojemność 1 m3 oraz ładowność 1,5 tony.

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia musisz nam jeszcze podać lokalizację na terenie Konstancina-Jeziorny. Pamiętaj, że obsługujemy całe miasto oraz okoliczne miejscowości. Topografię Konstancina-Jeziorny mamy opanowaną do perfekcji. Ostatnim elementem będzie określenie długości wynajmu kontenera na gruz. Możesz skorzystać ze standardowego wynajmu, który trwa 3-7 dni. Możesz też ustalić z nami indywidualny czas wynajmu. Jeśli chcesz pozbyć się gruzu szybko i skutecznie, to powinieneś wybrać ekspresowy wywóz gruzu. Podstawimy kontener na 30-60 minut, a Ty w tym czasie załadujesz na niego wszystkie odpady. Po odbiorze gruzu zajmujemy się także jego recyklingiem. Gruz jest przesiewany, rozdrabniany i ponownie używany na przykład w drogownictwie.

Duże zapotrzebowanie na kontenery na śmieci w Konstancinie-Jeziornie

Konstancin-Jeziorna to miejscowość, która od kilku lat cechuje się zrównoważonym rozwojem. Jak wiele polskich miast, również Konstancin-Jeziorna walczy o pełną rewitalizację zabytkowych zakątków. Jednocześnie dynamicznie rozwija się drogownictwo. Powstają też nowe mieszkania. To wszystko sprawia, że Konstancin-Jeziorna staje się przyjaznym miejscem do życia. Z drugiej strony liczne inwestycje na terenie Konstancina-Jeziorny wymagają doskonałej obsługi także w kontekście wywozu gruzu. I my taką obsługę jesteśmy w stanie zapewnić!

Niezależnie w jakim miejscu Konstancina-Jeziorny mieszkasz, możesz zlecić nam wywóz gruzu, a my zrealizujemy go w trybie ekspresowym. Najlepiej zadzwoń do nas i przekonaj się osobiście!

Warunki realizacji wywozu gruzu z Konstancina-Jeziorny

 • Zabronione jest spalanie odpadów po załadunku na kontener.
 • Zabronione jest mechaniczne ugniatanie odpadów załadowanych na kontener.
 • Zabronione jest umieszczanie na kontenerze odpadów płynnych.
 • Zabronione jest wrzucanie na kontener opadów, które zostały poddane belowaniu, prasowaniu lub paletowaniu.
 • Nie można wrzucać na górę kontenera odpadów sypkich. Podczas transportu mogą one zostać zwiane.
 • Nie można sztucznie podwyższać burt kontenera.
 • Maksymalny poziom załadowania odpadami nie może przewyższać burt o więcej niż 30 cm.
 • Zamawiający musi być obecny zarówno przy podstawieniu kontenera, jak i w momencie jego odbioru. Może także wyznaczyć osobę, która będzie go zastępować. Jest to niezbędne w celu wskazania dokładnego miejsca ustawienia kontenera oraz dokonania płatności za wykonaną usługę.
 • Płatność za wywóz odpadów może być zrealizowana gotówką w momencie odbioru kontenera lub przelewem w formie przedpłaty.
 • Obowiązkiem Zamawiającego jest uzyskania stosownego zezwolenia w przypadku konieczności zajęcia pasa ruchu. Zamawiający ponosi także wszystkie konsekwencje wynikające z niedopełnienia tego obowiązku.
 • Zadaniem Zamawiającego jest zapewnienie swobodnego dostępu do kontenera w momencie jego odbioru. Niedopilnowanie tej kwestii wiąże się z naliczeniem opłaty w wysokości 200 zł.

Organizując wywóz gruzu z Konstancina-Jeziorny pamiętaj, że…

…ustawiając kontener w miejscu należącym do miasta, gminy Konstancin-Jeziorna lub innej jednostki organizacyjnej powinieneś uzyskać stosowne zezwolenie. Dokument ten możesz otrzymać bezpośrednio w Urzędzie Gminy Konstancin-Jeziorna. Alternatywnym rozwiązaniem jest załatwienie tej sprawy przez Internet. Szczegóły dotyczące zasad uzyskiwania zezwolenia znajdziesz tutaj.

Przykładowe pytania dotyczące wywozu odpadów z Konstancina-Jeziorny

 1. Ile kosztuje wywóz gruzu z Konstancina-Jeziorny?

  Koszt wywozu gruzu z Konstancina-Jeziorny nie jest stałą wartością. Cena jest uzależniona od dokładnej lokalizacji oraz pojemności kontenera. Stawki cenowe prezentują się następująco.

 2. Czy mogę pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów?

  Możesz pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów. Warunkiem jest dostarczenie ich do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Konstancinie-Jeziornie znajduje się przy ulicy Mirkowskiej 43C. Pamiętaj, że PSZOK nakłada limity dotyczące maksymalnej ilości oddawanych odpadów. Więcej informacji na temat zasad funkcjonowania punktu znajdziesz tutaj.

 3. Jakich odpadów nie wolno wrzucać do kontenera?

  Do kontenera na odpady nie można wrzucać:
  – azbestu i odpadów niebezpiecznych,
  – leków i odpadów medycznych,
  – smoły,
  – fekaliów,
  – żywności,
  – odpadów zielonych.
  Jeśli chcesz załadować na kontener papę, to musisz to także ustalić z naszą firmą.

 4. Jakie odpady można wyrzucić do kontenera?

  Do wynajętego kontenera możesz wrzucić:
  – tworzywa sztuczne,
  – materiały izolacyjne,
  – wełnę mineralną,
  – styropian,
  – płyty gipsowo-kartonowe,
  – pozostałości gipsu,
  – drzwi,
  – okna,
  – rury,
  – niewielką ilość szkła.

 5. Jaką pojemność ma najmniejszy kontener na odpady?

  Najmniejszym kontenerem jest KP2. Jego pojemność wynosi 2 m3. Kontener ma charakterystyczny kształt wanny. Wymiary ego kontenera to 2,3 x 1,1 x 1,1 m.

 6. Jakie kontenery macie w ofercie?

  W ofercie mamy jeszcze kontenery KP5, KP7 i KP15.
  Kontener KP5 ma pojemność 5 m3. Jego cechą charakterystyczną są obniżone burty, które ułatwiają załadunek. Kontener KP5 jest wykorzystywany do wywozu gruzu i ciężkich odpadów.
  Kontener KP7 jest uważany za najbardziej uniwersalny. Można go spotkać na każdej budowie. Nadaje się także do wywozu odpadów po małych i średnich remontach. Jego pojemność to 7 m3.
  Kontener KP15 ma pojemność 15 m3 i jest wykorzystywany do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Ten typ kontenera używa się również do opróżniania magazynów, mieszkań i biur.

 7. Jakie wymiary ma kontener KP5?

  Kontener KP5 ma wymiary 3,40 x 1,68 x 0,70 m.

 8. Ile kosztuje wynajem kontenera?

  Koszt wynajmu kontenera jest uzależniony od rodzaju oraz ilości odbieranych odpadów.

 9. Jakie typy odpadów odbieracie z Konstancina-Jeziorny?

  Z obszaru Konstancina-Jeziorny odbieramy następujące typy odpadów:
  Czysty gruz, czyli odpady ceglane, ceramicznego i betonowe.
  Odpady budowlane i remontowe, czyli tynki, folia, materiały izolacyjne, płyty gipsowo-kartonowe.
  Odpady zielone, czyli krzaki, drzewa, krzewy, liście i gałęzie.
  Odpady zmieszane, czyli stare meble, graty itp. Do odpadów zmieszanych można wrzucać także odpady zielone, remontowe i budowlane.
  Pozostałe, czyli wszystkie odpady, które nie zostały wymienione powyżej.

 10. Jak pozbyć się niewielkiej ilości odpadów?

  Jeśli ilość odpadów nie przekracza 1 m3, to najlepszym rozwiązaniem jest wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Ładowność worków wynosi ok. 1500 kg. Wymiary worków Big-Bag to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami