Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje wywóz gruzu z obszaru Ożarowa Mazowieckiego. Usługi wywozu gruzu realizujemy na zlecenie osób prywatnych oraz firm. Obsługujemy także instytucje. Duże doświadczenie oraz doskonałe zaplecze techniczne powoduje, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia. Krótkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny tylko potwierdzają naszą gotowość do świadczenia usług na wysokim poziomie.

Przebieg wywozu gruzu w obrębie Ożarowa Mazowieckiego

Wywóz gruzu Ożarów Mazowiecki, kontenery na śmieci Ożarów Mazowiecki

Oferując wywóz gruzu, staramy się, aby wykonywać usługę szybko i sprawnie. Jeżeli masz problem z zalegającymi odpadami, to wystarczy zadzwonić lub napisać do naszego biura. Natychmiast odpowiemy na Twoje zgłoszenie. Nasz pracownik zadzwoni do Ciebie, aby ustalić szczegóły wywozu gruzu. Wywóz realizujemy w specjalnych kontenerach na gruz o pojemności 2, 5 i 7 m3. Na gabaryty i lżejsze odpady mamy także kontener o pojemności 15 m3. Jeśli chcesz usunąć niewielką ilość gruzu, to możemy Ci zaproponować wywóz w workach typu Big-Bag o pojemności 1 m3.

W zależności od potrzeb kontener na gruz możesz wynająć na określony czas. Podstawową usługą jest wynajem standardowy, który trwa 3-7 dni. Możemy także zaproponować Ci wynajem długoterminowy. Czas jego trwania ustalimy z Tobą indywidualnie. Jeśli chcesz się pozbyć odpadów w szybkim tempie, to wybierz ekspresowy wywóz gruzu. Dzięki temu oszczędzisz czas i unikniesz zbędnych formalności. Podstawimy kontener na 30-60 minut, a Ty zajmiesz się jego szybkim załadunkiem.

Możemy odebrać od Ciebie gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Po odbiorze gruzu zajmujemy się jego recyklingiem. Przesiewamy go i rozdrabniamy, co pozwala na ponowne wykorzystanie na przykład w drogownictwie

Jak wzrasta zapotrzebowanie na wywóz gruzu w Ożarowie Mazowieckim?

Analizując sytuację Ożarowa Mazowieckiego, można łatwo zaobserwować dynamiczny rozwój miasta w ostatnich latach. Najlepszym tego przykładem jest wzrost liczby mieszkańców Ożarowa Mazowieckiego, który w latach 2012-2017 wyniósł 42,4%. Większa liczba mieszkańców to potrzeba rozbudowy infrastruktury mieszkań oraz inwestowania w drogownictwo. Budowy i remonty generują duże ilości odpadów, które należy szybko i sprawnie usunąć. Dlatego przygotowaliśmy dla Ożarowa Mazowieckiego specjalną ofertę obejmującą wywóz gruzu oraz odpadów. Dzięki temu Ożarów może kontynuować obrany kierunek rozwoju.

Wybierając naszą ofertę wywozu gruzu, możesz liczyć na indywidualne podejście oraz atrakcyjne stawki cenowe. Możemy podstawić kontener na gruz w każdym miejscu na terenie Ożarowa Mazowieckiego. Zadzwoń i sprawdź, jak sprawnie działamy!

Zasady wywozu odpadów z Ożarowa Mazowieckiego

 • Zamawiający kontener na odpady powinien być obecny podczas jego podstawienia. Jest to konieczne w celu wskazania dokładnego miejsca ustawienia kontenera. Zamawiający powinien być także obecny przy odbiorze odpadów, aby opłacić wykonaną usługę. Zamawiający może wskazać osobę, która będzie go zastępować w tych kwestiach.
 • Zamawiający może zapłacić za wykonaną usługę na dwa sposoby. Pierwszym jest przedpłata na wskazane konto bankowe. Drugim płatność gotówką w momencie odbioru kontenera.
 • Zamawiający ma obowiązek załatwić kwestię zezwolenia na zajęcie pasa ruchu, jeśli zachodzi taka konieczność. Ponosi on także wszelkie konsekwencje wynikające z niedopełnienia tego obowiązku.
 • Zamawiający powinien zapewnić swobodny dostęp do kontenera w momencie jego odbioru. Niedopełnienie tego obowiązku wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 200 zł.

Ograniczenia związane z załadunkiem odpadów

 • Zabraniamy spalania odpadów wrzucanych na kontener.
 • Zabraniamy wrzucania na kontener odpadów po paletowaniu, prasowaniu lub belowaniu.
 • Zabraniamy mechanicznego ugniatania odpadów wrzuconych na kontener.
 • Zabraniamy umieszczania na kontenerze odpadów płynnych.
 • Zabraniamy umieszczania na górze kontenera odpadów sypkich, które mogą zostać zwiane w czasie transportu.
 • Zabraniamy sztucznego podwyższania burt kontenera.

Pamiętaj, że maksymalna ilość załadowanych odpadów nie może przekraczać wysokości 30 cm powyżej linii burt kontenera!

Ważna informacja na temat organizacji wywozu odpadów z Ożarowa Mazowieckiego

Organizując wywóz gruzu z Ożarowa Mazowieckiego, sprawdź, czy miejsce ustawienia kontenera nie jest własnością miasta, gminy lub innej jednostki organizacyjnej. W takim wypadku powinieneś zwrócić się o wydanie zezwolenia na zajęcie pasa ruchu. Wniosek o wydanie takiego dokumentu możesz złożyć bezpośrednio w Urzędzie Gminy Ożarów Mazowiecki. Możesz także załatwić tę sprawę przez Internet. Więcej informacji na ten temat uzyskasz tutaj.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile kosztuje wywóz gruzu z Ożarowa Mazowieckiego?

  Koszt wywozu gruzu z Ożarowa Mazowieckiego nie jest stałą wartością. Zależy on przede wszystkim od dokładnej lokalizacji oraz pojemności wynajmowanego kontenera.

 2. Jaki jest najmniejszy kontener na odpady?

  Najmniejszy kontener na odpady ma pojemność 2 m3. Kontener KP2 kształtem przypomina wannę. Jego wymiary to 2,3 x 1,1 x 1,1 m.

 3. Jakie kontenery macie w ofercie?

  Oprócz kontenera KP2 w ofercie mamy również kontenery KP5, KP7 i KP15. Kontener KP5 służy do wywozu gruzu i ciężkich odpadów. Ma obniżone burty, które ułatwiają załadunek. Kontener KP7 jest najbardziej uniwersalny. Można go spotkać na każdej budowie. Sprawdza się podczas małych i średnich remontów. Kontener KP15 jest używany do wywozu gabarytów oraz lekkich odpadów. Sprawdza się podczas opróżniania biur, magazynów i mieszkań.

 4. Jakie wymiary ma kontener KP5?

  Kontener KP5 ma pojemność 5 m3 i wymiary 3,40 x 1,68 x 0,70 m.

 5. Ile kosztuje wynajem kontenera w Ożarowie Mazowieckim?

  Koszt wynajmu kontenera na odpady w Ożarowie Mazowieckim zależy przede wszystkim od rodzaju oraz ilości odpadów.

 6. Czy mogę pozbyć się odpadów bez ponoszenia wydatków?

  Tak, możesz pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów. Wystarczy, że dostarczysz je do najbliższego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Każdy PSZOK nakłada pewne limity dotyczące maksymalnej ilości przyjmowanych odpadów. Na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki funkcjonują dwa takie punkty:
  – GPZOP w Umiastowie przy ulicy Umiastowskiej 41E,
  – GPZOP w Wolicy przy ulicy Leśnej 1.
  Szczegółowe informacje dotyczące działania tych punktów znajdziesz tutaj.

 7. Jak pozbyć się niewielkiej ilości odpadów?

  Niewielkiej ilości odpadów możesz pozbyć się, organizując wywóz w workach typu Big-Bag. Pojemność worków wynosi 1 m3 a ładowność ok. 1500 kg. Wymiary worków Big-Bag to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 8. Jakie odpady można wrzucać na kontener?

  Do kontenera możesz wrzucić tworzywa sztuczne, folię, materiały izolacyjne, styropian, wełnę mineralną, drzwi, okna, rury oraz niewielkie ilości szkła.

 9. Których odpadów nie mogę umieszczać w kontenerze?

  Do kontenera nie można wrzucać azbestu, odpadów niebezpiecznych i medycznych, leków, smoły, fekaliów, żywności oraz odpadów zielonych. Możliwość załadunku papy powinieneś wcześniej ustalić z naszą firmą.

 10. Jakie lokalizacje obsługujecie w obrębie Ożarowa Mazowieckiego?

  W obrębie Ożarowa Mazowieckiego obsługujemy praktycznie wszystkie lokalizacje. Możemy podstawić kontener na:
  Osiedle RSM Bloki
  Osiedle Franciszków
  Osiedle Kabel
  Osiedle Mickiewicza
  Osiedle Ołtarzew
  Osiedle Zientarówka

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami