Wywóz gruzu Pruszków to jedna z usług, jaką przygotowaliśmy dla mieszkańców Pruszkowa. Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych i przedsiębiorców. Pomagamy w wywozie gruzu i odpadów z placów budowy oraz remontowanych domów. Doskonale rozwinięte zaplecze techniczne pozwala nam obsługiwać duże realizacje i odbierać wręcz nieograniczone ilości gruzu.

Duże zapotrzebowanie na wywóz gruzu z Pruszkowa

wywóz gruzu Pruszków, kontenery na śmieci Pruszków

Pruszków w czasach powojennych stał się „sypialnią Warszawy”. Takie przekonanie panowało przez wiele kolejnych lat. Aktualnie Pruszków rozwija się dynamicznie, czego najlepszym przykładem są liczne inwestycje budowlane realizowane na tym terenie. Inwestorów kusi przede wszystkim doskonała lokalizacja Pruszkowa oraz relatywnie niskie ceny gruntów. W związku z dynamiczną rozbudową Pruszkowa rośnie także zapotrzebowanie na usługi takie jak wywóz gruzu. Dlatego też nasza oferta, skierowana do przedsiębiorców i osób prywatnych mieszkających na terenie Pruszkowa, może okazać się bardzo atrakcyjna.

Jak przebiega wywóz gruzu z Pruszkowa?

Pierwszym krokiem, który powinieneś wykonać, jest kontakt z naszą firmą. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz maila do naszego biura. Pracownik naszej firmy skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia będziesz musiał określić orientacyjną ilość gruzu. Na tej podstawie pomożemy Ci dobrać odpowiedni kontener. Ponadto będziesz musiał wskazać lokalizację na terenie Pruszkowa, pod którą mamy podstawić wybrany kontener. Do ustalenia pozostanie jeszcze długość wynajmu. Tu do wyboru masz 3 opcje. Pierwszą jest wynajem standardowy, który trwa 3-7 dni. Jeśli załadunek gruzu zajmie Ci więcej czasu, to możesz skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. Ciekawym rozwiązaniem jest ekspresowy wywóz gruzu z Pruszkowa. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut we wskazanej lokalizacji w Pruszkowie. Krótki czas wynajmu pozwoli Ci uniknąć konieczności załatwiania pozwolenia na podstawienie kontenera.

Kontenery na śmieci Pruszków – dobre ceny i pełna dokumentacja BDO!

Zlecając wywóz gruzu, masz do wyboru kontenery KP2, KP5 i KP7. Ich pojemność to 2, 5 i 7 m3. Dysponujemy jeszcze kontenerem KP15 o pojemności 15 m3. Największy z kontenerów nie jest przeznaczony do wywozu gruzu. Możesz zarezerwować go w przypadku chęci wywozu lżejszych odpadów. Jeśli podczas załadunku okaże się, że wybrany kontener jest niewystarczający, to nasz pracownik będzie mógł podstawić kolejny pojemnik. Dzięki temu nie będziesz musiał przerywać pracy przy załadunku odpadów. A co jeśli masz do usunięcia niewielką ilość gruzu? W takiej sytuacji możesz skorzystać z opcji wywozu gruzu w workach Big-Bag o pojemności ok. 1 m3.

Jeśli Ty również potrzebujesz pomocy w wywozie gruzu z Pruszkowa, to koniecznie skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci szybko pozbyć się problemu!

Wywóz gruzu Pruszków – warunki realizacji usługi

Reguły obowiązujące Zamawiającego

Osoba zamawiająca kontener na gruzu i odpady jest zobowiązana do:

– uzyskania zezwolenia na zajęcie pasa ruchu, jeśli takie pozwolenie jest wymagane (niedopełnienie tego obowiązku obciąża w całości Zamawiającego),

– zapewnienia swobodnego dostępu do kontenera w momencie jego odbioru (niedopełnienie tego obowiązku wiąże się z naliczeniem opłaty w wysokości 200 zł),

– osobistej obecności przy podstawieniu kontenera (w celu wskazania dokładnego miejsca ustawienia) oraz przy odbiorze zapełnionego kontenera (w celu dokonania płatność za usługę).

Obowiązki Zamawiającego może przejąć wskazana przez niego osoba.

Płatność za wykonaną usługę może zostać zrealizowana nie tylko gotówką, ale także przelewem w formie przedpłaty.

Jak prawidłowo załadować kontener?

Podczas załadunku kontenera na odpady zabraniamy:

– umieszczania w kontenerze odpadów płynnych,

– umieszczania na górze kontenera odpadów sypkich, które mogą zostać zwiane podczas transportu,

– umieszczania na kontenerze odpadów, które zostały poddane paletowaniu, belowaniu lub prasowaniu,

– mechanicznego ugniatania odpadów załadowanych na kontener,

– spalania załadowanych odpadów.

Maksymalna ilość załadowanych odpadów nie może przewyższać burt kontenera o więcej niż 30 cm. Nie można podwyższać burt kontenera w celu zwiększenia jego ładowności.

Co warto wiedzieć przy okazji wywozu gruzu z Pruszkowa?

Jeżeli miejsce, na którym ma być postawiony kontener, należy do miasta, gminy Pruszków lub innej jednostki, to Twoim obowiązkiem jest wystąpić o zezwolenie na zajęcie pasa ruchu. Wniosek możesz złożyć bezpośrednio w Urzędzie Miasta Pruszków. Alternatywnym rozwiązaniem jest załatwienie sprawy przez Internet. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile kosztuje wywóz gruzu z Pruszkowa?

  Nie ustalamy jednej stawki za usługę wywozu gruzu z Pruszkowa. Cena tej usługi jest zależna od dokładnej lokalizacji oraz pojemności kontenera na odpady.

 2. Jakie odpady mogę wrzucić do kontenera?

  Do wynajętego kontenera możesz wrzucić materiały izolacyjne, wełnę mineralną, styropian, płyty gipsowo-kartonowe, pozostałości gipsu, folię, tworzywa sztuczne, drzwi, okna, rury oraz niewielką ilość szkła.

 3. Jakich odpadów nie mogę wyrzucić do kontenera?

  Do wynajętego kontenera nie można wrzucać azbestu, odpadów niebezpiecznych, leków, odpadów medycznych, fekaliów, odpadów zielonych, smoły, żywności. Dodatkowo musisz ustalić z nami możliwość załadunku papy.

 4. Jaki jest najmniejszy kontener w Waszej ofercie?

  Najmniejszym dostępnym kontenerem jest KP2. Jego pojemność to 2 m3. Wymiary kontenera to 2,3 x 1,1 x 1,1 m. KP2 to kontener, który służy do wywozu odpadów po niewielkim remoncie lub generalnych porządkach.

 5. Jakie macie kontenery na wynajem?

  Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wariantów kontenera na odpady. Oprócz KP2 mamy jeszcze kontener KP5, KP7 i KP15. Kontener KP15 jest przeznaczony do wywozu gabarytów oraz lekkich odpadów. Wykorzystujemy go do opróżniania mieszkań, biur i magazynów. Kontener KP7 można spotkać na każdej budowie. Jest uważany za najbardziej uniwersalny. Kontener KP7 sprawdzi się także podczas małych i średnich remontów. Kontener KP5 służy do wywozu gruzu i ciężkich odpadów. Ma obniżone burty, które znacznie ułatwiają załadunek odpadów.

 6. Jakie są wymiary kontenera KP5?

  Dokładne wymiary kontenera KP5 wynoszą 3,40 x 1,68 x 0,70 m. Pojemność kontenera to 5 m3.

 7. Ile kosztuje wynajem kontenera?

  Cena za wynajem kontenera jest wartością zmienną. Zależy ona przede wszystkim od pojemności samego kontenera oraz rodzaju odpadów, jakie mają być do niego ładowane.

 8. Jak pozbyć się niewielkiej ilości odpadów?

  W przypadku niewielkiej ilości odpadów, których ilość nie przekracza 1 m3, optymalnym rozwiązaniem jest wywóz w workach typu Big-Bag. Pojemność takich worków wynosi ok. 1 m3. Ładowność worków to 1500 kg. Wymiary worków typu Big-Bag to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 9. Czy jest możliwość pozbycia się odpadów bez ponoszenia kosztów?

  Prostym sposobem na pozbycie się odpadów bez dodatkowych opłat jest oddanie ich do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów. W Pruszkowie taki punkt znajduje się przy ulicy Bryły 6. Każdy PSZOK nakłada pewne limity dotyczące maksymalnej ilości odbieranych odpadów. Więcej szczegółów na temat zasad funkcjonowania PSZOK w Pruszkowie znajdziesz tutaj.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami