Pułtusk jest kolejnym miastem, w którym wprowadziliśmy do oferty wywóz gruzu. Usługa jest skierowana do osób prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji. Rozwinięte zaplecze techniczne pozwala nam realizować wywozy dowolnej ilości gruzu. Działamy szybko, rzetelnie i oferujemy konkurencyjne stawki cenowe. Sprawdź, jak dokładnie wygląda wywóz gruzu, który realizujemy na terenie Pułtuska.

Jak przebiega wywóz gruzu z Pułtuska?

Wywóz gruzu Pułtusk, kontenery na śmieci Pułtusk

Chcemy przybliżyć Ci to, w jaki sposób realizujemy wywóz gruzu z Pułtuska. Pierwszym krokiem będzie telefon lub mail, jaki powinieneś do nas wysłać. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu określenia szczegółów realizacji zlecenia. Przede wszystkim będziesz musiał określić: – lokalizację na terenie Pułtuska, w jakiej mamy podstawić kontener, – pojemność kontenera, – długość wynajmu kontenera na gruz.

Aktualnie w ofercie mamy możliwość wynajmu kontenera KP2, KP5, KP7 i KP15. Największy kontener o pojemności 15 m3 służy wyłącznie do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Jeżeli nie masz na tyle gruzu, aby zapełnić kontener o pojemności 2 m3, to nie ma sensu, żebyś płacił za pustą przestrzeń. W takiej sytuacji powinieneś wybrać wywóz gruzu w workach Big-Bag o pojemności 1 m3 i ładowności do 1,5 tony. Długość wynajmu kontenera możemy dostosować do Twoich potrzeb. W większości przypadków wystarczający jest wynajem na 3-7 dni roboczych. Możemy także zaproponować Ci długoterminowy wynajem kontenera. A jeśli chcesz załatwić wywóz gruzu szybko i sprawnie, to skorzystaj z usługi ekspresowej. Wtedy podstawimy kontener w dowolne miejsce na terenie Pułtuska i zostawimy go na 30-60 minut. Szybki załadunek i jeszcze szybszy wywóz gruzu zdejmie Ci kolejny problem z głowy. Po odbiorze zajmujemy się także recyklingiem gruzu.

Wywóz odpadów z Pułtuska – jakie są warunki realizacji usługi?

 • W momencie podstawienia i odbioru kontenera na miejscu musi być obecny Zamawiający lub wyznaczona przez niego osoba. Jest to niezbędne w celu wskazania dokładnego miejsca ustawienia kontenera oraz zapłaty za wykonaną usługę.
 • Zamawiający ma obowiązek uzyskać stosowne zezwolenie w przypadku konieczności zajęcia pasa ruchu. Niedopełnienie tego obowiązku i wynikające z tego faktu konsekwencje obciążają Zamawiającego.
 • Zamawiający musi zapewnić swobodny dostęp do kontenera w chwili jego odbioru. Brak takiej możliwości może się wiązać z naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 800 zł.
 • Płatność za wynajęty kontener może być zrealizowana w formie gotówki przy odbiorze kontenera lub przelewem przed realizacją usługi.
 • Nie można sztucznie podwyższać burt kontenera.
 • Maksymalna ilość załadowanych odpadów nie może przekraczać 30 cm ponad wysokość burt kontenera.
 • Nie można spalać odpadów załadowanych na kontener.
 • Do kontenera nie można wrzucać odpadów płynnych.
 • Nie można mechanicznie ugniatać odpadów załadowanych na kontener.
 • Nie można wrzucać na kontener odpadów, które były wcześniej paletowane, belowane lub prasowane.
 • Na górę kontenera nie można ładować odpadów sypkich, ponieważ grozi to ich zwianiem w trakcie transportu.

Rosnące zapotrzebowanie na kontener na śmieci w Pułtusku?

Miasto i gmina Pułtusk to obszar, który od kilku lat cechuje się zrównoważonym rozwojem. Potwierdzeniem tego faktu jest realizowany Program Rewitalizacji Miasta Pułtusk na lata 2016-2025. W ramach programu odnowieniu poddane będzie zabytkowe centrum Pułtuska. Modernizacja budynków z pewnością będzie wymagać także sprawnego wywozu gruzu i odpadów. Obok odnowy zabytkowej części Pułtusk cały czas rozwija się pod kątem komunikacji, wodociągów, kanalizacji oraz mieszkalnictwa. Wszelkie prace z tym związane generują duże ilości odpadów. Ich sprawny wywóz z Pułtuska jest szalenie istotną kwestią. Dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować mieszkańcom i przedsiębiorcom z Pułtuska profesjonalne usługi wywozu gruzu i odpadów.

Nasza firma działa sprawnie i profesjonalnie. Dzięki nam możesz szybko i tanio zorganizować wywóz gruzu z posesji. Zadzwoń i przekonaj się sam, w jakim zakresie możemy Ci pomóc!

O czym powinieneś pamiętać, zlecając wywóz gruzu i odpadów z Pułtuska?

Jeżeli ustawiasz kontener na terenie, którego nie jesteś właściciele, to Twoim obowiązkiem jest uzyskanie zezwolenia na zajęcie pasa ruchu. Dotyczy to terenów, które należą do danej gminy lub miasta. Jak uzyskać taki zezwolenie? Możesz odwiedzić Urząd Gminy Pułtusk lub skorzystać z możliwości załatwienia sprawy online. Wszelkie informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wywozu gruzu z Pułtuska? Przeczytaj!

 1. Jak mogę pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów?

  Jeśli chcesz pozbyć się odpadów bez dodatkowych opłat, to jedynym rozwiązaniem jest dostarczenie ich do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Pamiętaj tylko, że każdy PSZOK przyjmuje tylko ściśle określoną ilość odpadów danego rodzaju. PSZOK w Pułtusku jest zlokalizowany przy ulicy Rybitew 32 oraz Płocochowo 95. Informacje dotyczące zasad działania punktu znajdziesz tutaj.

 2. Jakie odpady mogę wrzucić do wynajętego kontenera?

  Do kontenera możesz wrzucić przede wszystkim wełnę mineralną, tworzywa sztuczne, drewno, styropian, płyty gipsowo-kartonowe oraz pozostałości gipsu. Poza tym na kontener możesz załadować rury, okna i drzwi. Umożliwiamy również załadunek niewielkiej ilości szkła.

 3. Jakich odpadów nie mogę załadować na kontener?

  Na kontener nie możesz załadować żywności, fekaliów, smoły, odpadów zielonych, leków, odpadów medycznych, azbestu i odpadów niebezpiecznych. W przypadku chęci załadunku papy musisz najpierw ustalić taką możliwość z naszą firmą.

 4. Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady?

  Wynajem kontenera na odpady jest uzależniony od rodzaju odpadów oraz pojemności kontenera.

 5. Jaki jest najmniejszy kontener na odpady?

  Najmniejszy kontener na odpady jest oznaczony symbolem KP2. Ma on charakterystyczny kształt wanny. Wymiary kontenera KP2 to 2,3 x 1,1 x 1,1 m. Jego pojemność wynosi ok. 2 m3.

 6. Jak pozbyć się mniejszej ilości odpadów?

  Jeśli ilość odpadów nie przekracza 1 m3, to najlepszym wyborem będzie wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Ich pojemność wynosi ok. 1 m3 a ładowność 1500 kg. Wymiary worków to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 7. Jakie kontenery są dostępne w Waszej ofercie?

  Oprócz przedstawionego już kontenera KP2 dysponujemy także kontenerami:
  KP5 – który jest przeznaczony do cięższych odpadów oraz gruzu, ma on obniżone burty, co ułatwia załadunek,
  KP7 – który jest najbardziej uniwersalnym z kontenerów, można go znaleźć na każdej budowie, nadaje się do małych i średnich remontów,
  KP15- który jest przeznaczony do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów, wykorzystuje się go podczas opróżniania biur, mieszkań i magazynów.

 8. Jakie wymiary ma kontener KP5?

  Kontener KP5 ma wymiary 3,40 x 1,68 x 0,70 m. Jego pojemność wynosi ok. 5 m3.

 9. Jakie lokalizacje obsługujecie w obrębie Pułtuska?

  Obsługujemy praktycznie cały obszar Pułtuska, czyli następujące osiedla:
  Błękitne
  Klimaty
  Kościuszki
  Nowaka
  Ogrody Mickiewicza
  Pana Tadeusza
  Panorama
  Popławy (Popławy Północne, Popławy Zachodnie)
  Skarpa Dolna
  Skarpa Górna
  Słoneczne
  Tysiąclecia
  Widok
  Wyszkowska

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami