Wywóz gruzu Radzymin z posesji może sprawić sporo problemów. Jeśli i Ty masz z tym kłopot, to przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wszystkim mieszkańcom Radzymina i okolic proponujemy szybki wywóz gruzu z prywatnych posesji oraz obiektów firmowych. Cechuje nas szybkie i sprawne działanie. Proponujemy także konkurencyjne stawki cenowe. Sprawdź, jak szybko możemy Ci pomóc w pozbyciu się problemu.

Jakie kontenery na gruz wynajmujemy naszym klientom?

Wywóz gruzu Radzymin, kontenery na śmieci Radzymin

Zdajemy sobie sprawę, że wywóz gruzu w przypadku osoby prywatnej i przedsiębiorcy może zasadniczo różnić się ilością odpadów. Dlatego oferujemy wynajem kontenerów na gruz o różnej pojemności. Do Twojej dyspozycji oddajemy kontenery KP2, KP5, KP7 i KP15. Największy kontener służy wyłącznie do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Kontener możemy podstawić w dowolnym miejscu na terenie Radzymina. Jeśli ilość gruzu nie jest wystarczająca, aby zapełnić najmniejszy z kontenerów, to możemy zaproponować Ci wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Ich pojemność to ok. 1 m3. Do Ciebie należy wybór. W tej kwestii możesz też liczyć na naszą pomoc.

Na jaki czas można wynająć kontener?

W ramach oferty przygotowanej dla Radzymina proponujemy aż 3 opcje wynajmu kontenerów. Standardowy wynajem trwa 3-7 dni. Możesz także skorzystać z wynajmu długoterminowego. Czas wynajmu ustalamy wtedy indywidualnie. Jeśli chcesz załatwić sprawę szybko i bez zbędnych formalności, to skorzystaj z ekspresowego wywozu gruzu. Podstawimy kontener na 30-60 minut. Po upływie tego czasu zabierzemy odpady z Twojej posesji. Odebrany gruz przesiewamy, rozdrabniamy i przekazujemy do ponownego użytku na przykład w drogownictwie.

Skąd bierze się duże zapotrzebowanie na kontenery na śmieci Radzymin?

Gmina Radzymin jest jednym z kilku punktów na mapie aglomeracji warszawskiej, które charakteryzują się rosnącą dynamiką rozwoju. Najlepszym tego dowodem jest wdrażana właśnie Strategia Rozwoju Gminy Radzymin na lata 2015-2024 z projekcją do roku 2030. Gmina Radzymin ma aspiracje do stania się miejscem przyjaznym dla mieszkańców i przedsiębiorców oraz innowacyjnym i nowoczesnym ośrodkiem biznesu. Wiąże się to oczywiście z licznymi inwestycjami w rozwój infrastruktury drogowej i mieszkaniowej. To sprawia, że gmina Radzymin potrzebuje także dostępu do usług takich jak wywóz gruzu i odpadów.

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę dla Radzymina. Jeśli chcesz szybko oraz sprawnie pozbyć się gruzu i odpadów z posesji, to zadzwoń do nas! Załatwimy to za Ciebie!

Zasady wywozu gruzu z Radzymina

Obowiązki Zamawiającego

 • Zamawiający ma obowiązek zapewnić swobodny dostęp do kontenera w chwili odbioru odpadów. Niedopilnowanie tej kwestii wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 200 zł.
 • Zamawiający ma obowiązek uzyskać zezwolenie na zajęcie pasa ruchu, jeśli takowe jest konieczne. Ponadto Zamawiający ponosi pełną odpowiedzialność i konsekwencje wynikające z niedopełnienia tego obowiązku.
 • Zamawiający musi być obecny przy podstawieniu kontenera. Jest to niezbędne w celu wskazania dokładnego miejsca ustawienia kontenera.
 • Zamawiający powinien być także obecny przy odbiorze odpadów w celu dokonania płatności za wykonaną usługę.
 • W obu powyższych przypadkach Zamawiający może wyznaczyć osobę, która będzie go zastępować w tych kwestiach.

Płatność za usługę realizowana jest gotówką przy odbiorze kontenera lub przelewem w formie przedpłaty.

Zasady załadunku odpadów na kontener

 • Nie można sztucznie podwyższać burt kontenera.
 • Maksymalna ilość załadowanych odpadów nie może przewyższać burt o więcej niż 30 cm.
 • Nie można spalać odpadów załadowanych na kontener.
 • Nie można mechanicznie ugniatać odpadów załadowanych na kontener.
 • Nie można wrzucać na kontener odpadów po paletowaniu, belowaniu lub prasowaniu.
 • Nie można umieszczać na kontenerze odpadów płynnych.
 • Nie można wrzucać na górę kontenera odpadów sypkich. To zwiększa ryzyko zwiania ich podczas transportu.

Ważna informacja dotycząca miejsca ustawienia kontenera

W sytuacji, gdy będziesz musiał ustawić kontener w miejscu, które należy do miasta, gminy Radzymin lub innej jednostki organizacyjnej, to powinieneś uzyskać stosowne zezwolenie. Dokument potwierdzający możliwość zajęcia pasa ruchu otrzymasz w Urzędzie Miasta i Gminy Radzymin. Możesz udać się tam osobiście lub załatwić sprawę przez Internet. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

Pytania dotyczące wywozu gruzu z Radzymina?

 1. Czy mogę pozbyć się odpadów bezkosztowo?

  Możesz pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów. W tym celu musisz dostarczyć je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Radzyminie znajduje się przy ulicy Komunalnej 8. Każdy PSZOK ustala indywidualne limity oddawanych odpadów. Więcej informacji na temat zasad funkcjonowania punktu znajdziesz tutaj.

 2. Jak mogę zorganizować wywóz małej ilości odpadów?

  Małą ilość odpadów możesz załadować do worków typu Big-Bag. Ich ładowność wynosi 1500 kg a pojemność ok. 1 m3. Wymiary worków to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 3. Ile kosztuje wywóz gruzu z Radzymina?

  Cena wywozu gruzu z Radzymina jest zmienna i zależy od dokładnej lokalizacji oraz pojemności kontenera. Przykładowe stawki cenowe wyglądają następująco:

 4. Jaki jest najmniejszy kontener na odpady?

  Najmniejszym kontenerem na odpady jest KP2. Jego pojemność wynosi 2 m3. Kształtem przypomina wannę. Wymiary kontenera KP2 to 2,3 x 1,1 x 1,1 m.

 5. Jakie kontenery mogę od Was wynająć?

  Obok kontenera KP2 mamy również pojemniki o innych wielkościach.
  KP5 ma pojemność 5 m3. Służy on do wywozu ciężkich odpadów oraz gruzu. Ma on obniżone burty, które ułatwiają załadunek. Kontener KP7 można spotkać na każdej budowie. Jest on najbardziej uniwersalny. Sprawdzi się podczas małych i średnich remontów. Kontener KP15 służy do opróżniania mieszkań, biur i magazynów. Wykorzystuje się go do wywozu gabarytów i lżejszych odpadów.

 6. Jakie są parametry kontenera KP5?

  Parametry kontenera KP5 to 3,40 x 1,68 x 0,70 m. Jego pojemność to ok. 5 m3.

 7. Jakie odpady można wrzucać do kontenera?

  Do kontenera można wrzucać tworzywa sztuczne, folię, wełnę mineralną styropian, materiały izolacyjne, płyty gipsowo-kartonowe, pozostałości gipsu, rury, drzwi oraz okna. Umożliwiamy również wywóz niewielkiej ilości szkła.

 8. Jakich odpadów nie można wrzucać do kontenera?

  Do kontenera nie można wyrzucać smoły, żywności, fekaliów, odpadów zielonych, niebezpiecznych i medycznych oraz azbestu i leków. Załadunek papy należy wcześniej ustalić z naszą firmą.

 9. Jaki jest koszt wynajmu kontenera w Radzyminie?

  Koszt wynajmu kontenera w Radzyminie zależy od ilości odpadów oraz ich rodzaju.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami