Wywóz gruzu i odpadów może sprawić nie lada problem zarówno osobie prywatnej, jak i przedsiębiorcy. Organizacja wywozu zajmuje czas, który mógłbyś przeznaczyć na realizację innych zadań. Dlatego pragniemy zaoferować wszystkim mieszkańcom i przedsiębiorcom z Sulejówka profesjonalny wywóz gruzu. Jak to działa? O tym przekonasz się, czytając informacje, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Kontenery na gruz dla miasta Sulejówek

wywóz gruzu Sulejówek, kontenery na śmieci Sulejówek

Wywóz gruzu realizujemy w specjalnych kontenerach. Możemy wynająć Ci kontener o określonej pojemności. Aktualnie dysponujemy kontenerami KP2, KP5, KP7 i KP15. Największy kontener ma pojemność 15 m3 i służy do wywozu lekkich odpadów oraz gabarytów. Nie wiesz, który kontener będzie dla Ciebie idealny? Nasz pracownik doradzi Ci najlepsze rozwiązanie. Jeśli okaże się, że masz niewielką ilość odpadów, to zaproponujemy Ci wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Ich pojemność wynosi 1 m3, a ich ładowność to ok. 1500 kg. Worki lub kontener możemy dostarczyć w dowolne miejsce na terenie Sulejówka. Wystarczy jeden telefon.

Ile trwa wynajem kontenera na gruz?

Kontener na gruz możesz wynająć na ściśle określony czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy kilka opcji wynajmu. Najbardziej popularny jest standardowy wynajem na 3-7 dni. W większości przypadków to wystarczający czas na załadunek nawet dużej ilości odpadów. Jeśli jednak wiesz, że „nie wyrobisz” się z załadunkiem, to możesz skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. Czas wynajmu ustalamy wtedy indywidualnie. Jeśli okaże się, że jeden kontener nie wystarczy do zabrania wszystkich odpadów, to w każdej chwili możemy podstawić kolejny. Coraz więcej osób korzysta także z ekspresowego wywozu gruzu. W ramach tej usługi podstawiamy kontener na 30-60 minut. Po tym czasie nasz kierowca odbiera odpady. Jako profesjonaliści zajmujemy się także recyklingiem gruzu. Oferowane przez nas specjalne warunki cenowe obowiązują na terenie całego Sulejówka.

Sulejówek potrzebuje sprawnej firmy która oferuje kontenery na śmieci.

Aktualnie Sulejówek jest objęty programem Strategii Rozwoju Miasta Sulejówek na lata 2016-2025. W ramach realizacji strategii można zaobserwować rozwój infrastruktury drogowej, mieszkaniowej oraz usługowej. Sulejówek stawia na turystykę, ale jednocześnie chce przyciągać nowych mieszkańców oraz przedsiębiorców. Liczne inwestycje wymagają doskonałej obsługi również w zakresie wywozu gruzu i odpadów. Dlatego przygotowaliśmy kompleksową ofertę nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla przedsiębiorców.

Zadzwoń i przekonaj się, jak szybko możemy zrealizować wywóz gruzu z Twojej posesji!

Jak wyglądają warunki wywozu gruzu z Sulejówka?

 • Zamawiający musi być obecny w chwili podstawienia kontenera. Jego zadaniem jest wskazanie dokładnego miejsca ustawienia kontenera. Zamawiający powinien być także przy odbiorze zapełnionego kontenera, aby dokonać płatności za usługę. Zamiast Zamawiającego czynności te może wykonać wskazana przez niego osoba.
 • Obowiązkiem Zamawiającego jest zapewnić swobodny dostęp do kontenera w chwili jego odbioru.
 • Brak dostępu do kontenera podczas odbioru wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 200 zł.
 • W przypadku konieczności zajęcia pasa ruchu Zamawiający ma obowiązek załatwić stosowne zezwolenie. Niedopełnienie tego obowiązku w całości obciąża Zamawiającego.
 • Zapłata za wywóz odpadów może być zrealizowana gotówką przy odbiorze kontenera lub przelewem w formie przedpłaty.
 • Maksymalna ilość odpadów załadowanych na kontener nie może przekroczyć 30 cm ponad wysokość burt.
 • Nie można sztucznie podwyższać burt kontenera.
 • Nie wolno spalać odpadów załadowanych na kontener.
 • Nie wolno umieszczać na kontenerze odpadów płynnych.
 • Nie wolno ugniatać mechanicznie odpadów załadowanych na kontener.
 • Nie wolno ładować na kontener odpadów paletowanych, belowanych lub prasowanych.

Ważna informacja dotycząca wywozu gruzu z Sulejówka

Jeśli chcesz ustawić kontener w miejscu, które jest własnością miasta, gminy Sulejówek lub innej jednostki organizacyjnej, to musisz uzyskać stosowne zezwolenie. W tym celu powinieneś udać się do siedziby Urzędu Miasta Sulejówek. Alternatywnym sposobem jest załatwienie tej sprawy przez Internet. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

Typowe pytania dotyczące wywozu gruzu z Sulejówka

 1. Jak pozbyć się odpadów bez ponoszenia opłat?

  Najprostszą metodą pozbycia się odpadów bez ponoszenia kosztów jest oddanie ich do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Sulejówku znajduje się przy ulicy Stanisława Staszica 2. Pamiętaj, że każdy PSZOK nakłada limity dotyczące maksymalnej ilości odpadów danego rodzaju, jaką można zostawić w punkcie. Więcej informacji na temat działania PSZOK Sulejówek znajdziesz tutaj.

 2. Jaki jest koszt wywozu gruzu z Sulejówka?

  Nie ma stałej stawki dotyczącej wywozu gruzu z Sulejówka. Cena uzależniona jest od dokładnej i pojemności kontenera. Ceny wywozu gruzu prezentują się następująco:

 3. Jak pozbyć się niewielkiej ilości odpadów?

  Niewielką ilość odpadów (jeśli nie przekracza 1 m3) możesz załadować do worków typu Big-Bag. Wywóz gruzu w workach będzie w tym przypadku najbardziej ekonomiczną alternatywą. Worki Big-Bag mają pojemność 1 m3 i ładowność 1500 kg. Ich wymiary to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 4. Jaki jest najmniejszy kontener na odpady?

  Najmniejszy kontener na odpady to KP2. Jego pojemność wynosi 2 m3. Ma on charakterystyczny kształt wanny. Wymiary kontenera KP2 to 2,3 x 1,1 x 1,1 m.

 5. Jakie kontenery na odpady wynajmujecie?

  Obok kontenera KP2 wynajmujemy również typy KP5, KP7 i KP15.
  KP5 ma obniżone burty, co ułatwia załadunek gruzu oraz ciężkich odpadów.
  KP7 jest najlepszy do małych i średnich remontów. Można go spotkać na każdej budowie.
  KP15 to kontener przeznaczony do wywozu gabarytów oraz lekkich odpadów. Przydaje się także podczas opróżniania biur, mieszkań i magazynów.

 6. Jakie wymiary ma kontener KP7?

  Kontener KP7 to najbardziej uniwersalny z dostępnych rodzajów. Jego pojemność wynosi 7 m3. Wymiary kontenera KP7 to 3,4 x 1,7 x 1,1 m.

 7. Jakich odpadów nie wolno ładować na kontener?

  Na kontener nie możesz wrzucać fekaliów, żywności, leków, odpadów medycznych, smoły, odpadów zielonych, azbestu i odpadów niebezpiecznych. Dodatkowo powinieneś uzgodnić z nami chęć załadunku papy.

 8. Jakie odpady mogę wrzucić na kontener?

  Na wynajęty kontener możesz wrzucić styropian, wełnę mineralną, tworzywa sztuczne, materiały izolacyjne, płyty gipsowo-kartonowe, pozostałości gipsu, a także rury, drzwi i okna. Dodatkowo możesz załadować na kontener niewielką ilość szkła.

 9. Jaki jest koszt wynajmu kontenera?

  Koszt wynajmu kontenera na odpady zależy przede wszystkim od rodzaju odpadów oraz ich ilości.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami