Potrzebna Ci firma, które szybko i profesjonalnie zrealizuje wywóz gruzu z Twojej posesji? Wystarczy, ze zadzwonisz do naszego biura. Oferujemy kompleksowe usługi wywozu gruzu i odpadów z Wołomina. Obsługujemy osoby prywatne, firmy oraz instytucje. Proponujemy krótkie terminy realizacji oraz atrakcyjne stawki cenowe. Sprawdź, jak realizujemy wywóz gruzu i odpadów.

Jakie opcje wywozu gruzu oferujemy dla Wołomina?

Dla mieszkańców Wołomina przygotowaliśmy elastyczną ofertę obejmującą wynajem kontenera na gruz. Standardowy wynajem trwa 3-7 dni. Jeśli potrzebujesz kontenera na dłużej, to możesz ustalić z nami indywidualne warunki wynajmu długoterminowego. A jeśli chcesz załatwić sprawę szybko i bez zbędnych formalności, to mamy dla Ciebie usługę ekspresowego wywozu gruzu. Podstawimy kontener w dowolnym miejscu Wołomina na 30-60 minut. Po tym czasie odbierzemy gruz i odpady, a Ty będziesz mógł kontynuować prace budowlane lub remontowe.

Jakie kontenery na gruz oferujemy mieszkańcom Wołomina?

Wywóz gruzu Wołomin, kontener na śmieci Wołomin

Dla mieszkańców i przedsiębiorców działających na terenie Wołomina przygotowaliśmy kilka kontenerów o zróżnicowanej pojemności. Dysponujemy kontenerami KP2, KP5, KP7 i KP12. Kontener KP12 o pojemności 12 m3 wykorzystywany jest wyłącznie do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. W przypadku osób prywatnych często zdarza się, że kontener KP2 jest zbyt duży. W takiej sytuacji proponujemy wywóz gruzu w workach Big-Bag. Worki Big-Bag mają pojemność ok. 1 m3. Zadzwoń do naszego biura i podaj, gdzie na terenie Wołomina mamy podstawić kontener. Ustalimy z Tobą wszystkie szczegóły wynajmu i przystąpimy do realizacji wywozu gruzu.

Jaki gruz odbieramy?

Staramy się zaoferować kompleksowy wywóz gruzu Wołomin. Dlatego możemy odebrać od Ciebie gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Po odbiorze gruzu zajmujemy się jego recyklingiem. Gruz jest przesiewany, rozdrabniany i ponownie wykorzystywany na przykład w drogownictwie. Zadzwoń do nas i zapytaj, czy możemy odebrać odpady, jakie zalegają na Twojej posesji.

Rosnące zapotrzebowanie na kontenery na śmieci Wołomin

Analizując rynek województwa mazowieckiego, zauważyliśmy rosnące zapotrzebowanie na wywóz gruzu z Wołomina. Z pewnością jest to wynikiem dynamicznego rozwoju samego Wołomina, jak i okolicznych gmin. Zgodnie z obowiązującą strategią rozwoju gminy Wołomin do 2025 roku możemy obserwować dynamiczną rozbudowę w zakresie drogownictwa oraz rynku mieszkaniowego. Wszystko to ma zachęcić ludzi do osiedlania się w Wołominie. Dynamika rozwoju gminy Wołomin powoduje, że proporcjonalnie rośnie zapotrzebowanie na usługi takie jak wywóz gruzu.

Jeżeli masz problem z zalegającym gruzem, a nie chcesz tracić czasu na organizację jego wywozu, to skorzystaj z usług naszej firmy. Zorganizujemy wywóz gruzu i odpadów za Ciebie!

Szczegółowe zasady organizacji wywozu gruzu z Wołomina

Podstawowe obowiązki Zamawiającego

 • Zamawiający musi być obecny w chwili podstawiania kontenera. Jego zadaniem jest wskazanie dokładnego miejsca ustawienia kontenera.
 • Zamawiający musi być także obecny w momencie odbioru odpadów. Jest to konieczne w celu dokonania płatności za wykonaną usługę.
 • Zamawiający może wyznaczyć osobę, która zastąpi go w tych kwestiach.
 • Zamawiający ma obowiązek załatwić zezwolenie na zajęcie pasa ruchu, jeśli takie jest konieczne. Ponosi on także odpowiedzialność za niedopełnienie tego obowiązku.
 • Zamawiający powinien zapewnić swobodny dostęp do kontenera w momencie jego odbioru. Niedopilnowanie tej kwestii wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 200 zł.

Płatność za wywóz odpadów może zostać zrealizowana gotówką podczas odbioru kontenera lub przelewem w ramach przedpłaty.

Zasady załadunku odpadów na kontener

Kategorycznie zabraniamy:

– spalania odpadów załadowanych na kontener,

– mechanicznego ugniatania odpadów załadowanych na kontener,

– umieszczania na kontenerze odpadów płynnych,

– umieszczania w kontenerze odpadów po paletowaniu, belowaniu lub prasowaniu,

– umieszczania na górze kontenera odpadów sypkich, które mogą zostać zwiane w czasie transportu,

Zabronione jest sztuczne podwyższanie burt kontenera w celu zwiększenia ładowności.

Maksymalna ilość odpadów, jaką możesz załadować na kontener, nie może przekraczać 30 cm ponad wysokość burt.

Zasady ustawiania kontenera na odpady

Jeżeli planujesz ustawić kontener w miejscu, które należy do miasta, gminy Wołomin lub innej jednostki organizacyjnej, to Twoim obowiązkiem jest uzyskania odpowiedniego zezwolenia. Dokument pozwalający na zajęcie pasa ruchu możesz uzyskać w Urzędzie Gminy Wołomin. Musisz jedynie złożyć stosowny wniosek. Alternatywnym rozwiązaniem jest załatwienie tej sprawy przez Internet. Więcej szczegółów na ten temat uzyskasz na tej stronie.

Pytania dotyczące wywozu odpadów z Wołomina

 1. Ile kosztuje wynajem kontenera?

  Koszt wynajmu kontenera w Wołominie zależy od ilości oraz rodzaju odpadów.

 2. Jakie kontenery macie w ofercie?

  W ofercie mamy kontenery KP2, KP5, KP7 i KP15. Kontener KP2 jest najlepszy do małych remontów. Ma on charakterystyczny kształt wanny. Kontener KP5 jest wykorzystywany do wywozu gruzu i ciężkich odpadów. Ma obniżone burty, które ułatwiają załadunek. Kontener KP7 sprawdza się na każdej budowie. Możesz go wybrać do małego lub średniego remontu. Kontener KP15 jest przeznaczony do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Świetnie sprawdza się podczas opróżniania biur, magazynów oraz mieszkań.

 3. Jaki jest najmniejszy kontener na odpady?

  Najmniejszy kontener na odpady to KP2, którego pojemność wynosi 2 m3. Wymiary kontenera to 2,3 x 1,1 x 1,1 m.

 4. Jaką pojemność ma kontener KP5?

  Kontener KP5 ma pojemność 5 m3. Wymiary kontenera to 3,40 x 1,68 x 0,70 m.

 5. Ile kosztuje wywóz gruzu z Wołomina?

  Koszty wywozu gruzu z Wołomina są zmienne i uzależnione od dokładnej lokalizacji oraz pojemności kontenera. Przykładowe stawki cenowe wyglądają następująco:

 6. Jak mogę pozbyć się małej ilości odpadów?

  Najlepszym rozwiązaniem do wywozu małej ilości odpadów są worki typu Big-Bag. Ich pojemność wynosi 1 m3 a ładowność 1500 kg. Wymiary worków Big-Bag to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 7. Jakie odpady mogę załadować na kontener?

  Na kontener możesz załadować płyty gipsowo-kartonowe, pozostałości gipsu, styropian, wełnę oraz inne materiały izolacyjne, a także folię, tworzywa sztuczne, drzwi, rury i okna. Dopuszczamy także możliwość załadunku niewielkiej ilości szkła.

 8. Jakich odpadów nie można ładować do kontenera?

  Do kontenera nie możesz wrzucać odpadów zielonych, niebezpiecznych oraz medycznych, a także leków, żywności, smoły, fekaliów, azbestu oraz żywności. Dodatkowo musisz ustalić z nami możliwość załadunku papy.

 9. Czy mogę pozbyć się odpadów za darmo?

  Możesz pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów. Musisz tylko dostarczyć je do PSZOK, czyli Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Wołominie znajduje się przy ulicy Łukasiewicza 4. Każdy PSZOK ustala limity odpadów, jakie można do niego oddawać. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

 10. Jakie lokalizacje w obrębie Wołomina obsługujecie?

  Na terenie Wołomina obsługujemy praktycznie wszystkie lokalizacje. Przede wszystkim wymienić tu należy:
  Osiedle Nafta
  Osiedle Sławek
  Osiedle Sławek – Nowa Wieś
  Osiedle Sosnówka
  Osiedle Partyzantów
  Osiedle 1 Maja
  Osiedle Lipińska
  Osiedle Centrum
  Osiedle Polna – Asnyka
  Osiedle Wileńska
  Osiedle Niepodległości
  Osiedle Słoneczna – Kolonia Gródek
  Osiedle Kobyłkowska
  Osiedle Reja
  Osiedle Wołominek

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami