Jeśli chcesz szybko i sprawnie zorganizować wywóz gruzu ze swojej posesji, to będziemy w stanie pomóc Ci w realizacji tego zadania. Nasza firma obsługuje mieszkańców oraz przedsiębiorców działających na terenie Ząbek. Oferujemy wywóz gruzu i odpadów w specjalnych kontenerach. Obok szybkiej realizacji usługi możemy zapewnić także atrakcyjne stawki cenowe.

W jakich kontenerach realizujemy wywóz gruzu i śmieci?

wywóz gruzu Ząbki, kontener na śmieci Ząbki

Do Twojej dyspozycji oddajemy kilka rodzajów kontenerów. Naszym priorytetem jest realizacja każdego zlecenia. Dlatego przygotowaliśmy kontenery o różnej pojemności. Możesz wynająć od nas kontener KP2, KP5, KP7 lub KP15. Ten największy, o pojemności 15 m3, jest przeznaczony do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Każdy kontener możemy podstawić w dowolne miejsce na terenie Ząbek. Jeśli ilość gruzu, jakiej chcesz się pozbyć, nie przekracza 1 m3, to najlepszym wyborem będzie wywóz gruzu w specjalnych workach typu Big-Bag.

Ile trwa wynajem kontenera na śmieci i gruz?

Możemy zaproponować Ci kilka opcji wynajmu kontenera na gruz. Zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania poszczególnych klientów mogą być bardzo zróżnicowane. Podstawową usługą jest wynajem na 3-7 dni. Alternatywą może okazać się wynajem długoterminowy. Czas wynajmu kontenera ustalamy wtedy indywidualnie. Coraz częściej wybieraną usługą jest ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tego wywozu podstawiamy kontener w dowolne miejsce na terenie Ząbek. Od momentu podstawienia będziesz miał 30-60 minut na zapełnienie go odpadami. Po tym czasie nasz kierowca odbierze kontener.

Jakie rodzaje gruzu odbieramy?

Od naszych klientów odbieramy zarówno gruz ceglany, betonowy, jak i czysty beton. Po wywozie gruzu z Ząbek zajmujemy się także jego recyklingiem. Gruz jest przesiewany, rozdrabniany i ponownie wykorzystywany w drogownictwie. Po zakończeniu usługi wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Zapotrzebowanie na wywóz gruzu z Ząbek

Miasto Ząbki cechuje się dobrą dynamiką rozwoju. Wedle strategii rozwoju na lata 2014-2023 ten trend ma się utrzymać na relatywnie wysokim poziomie. Priorytetem władz miasta jest stworzenie miejsca przyjaznego do życia. Ząbki mają zapewniać dogodne warunki mieszkalne, jak również konkurencyjny rynek pracy. Ząbki mają również rozwijać się w sferze edukacyjnej i rekreacyjno-sportowej. Wszystkie te cele wymagają realizacji konkretnych przedsięwzięć budowlanych. Każde z nich musi być odpowiednio zabezpieczone. Również pod kątem wywozu gruzu.

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o wywóz gruzu i odpadów z całego obszaru Ząbek. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak tanio i szybko pomożemy uprzątnąć odpady z Twojej posesji

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami