Mieszkasz na terenie warszawskiego Mokotowa? Chcesz wynająć kontener na śmieci, do którego załadujesz odpady zalegające na Twojej posesji? Nic prostszego! Wystarczy, że zadzwonisz do naszego biura, a szybko podstawimy kontener we wskazane przez Ciebie miejsce. Sprawdź, jak łatwo możesz pozbyć się gruzu i odpadów ze swojej posesji!

Jaki kontener na śmieci możesz wynająć?

Dla wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców działających na terenie Mokotowa przygotowaliśmy ofertę, która obejmuje wywóz odpadów i gruzu z posesji. W ramach usługi możesz wynająć kontener na śmieci o dowolnej pojemności, a my podstawimy go pod wskazany adres. Do dyspozycji wszystkich klientów z Mokotowa oddajemy kontenery KP2, KP5, KP7 i KP12. Ich pojemność to kolejno 2, 5, 7 i 15 m3. Największą popularnością cieszy się kontener KP7. Kontener KP15 jest przeznaczony do odbioru lżejszych odpadów oraz gabarytów. Jesteśmy także przygotowani na sytuację, kiedy ilość Twoich odpadów nie będzie wystarczająca, aby zapełnić cały kontener na śmieci. Wtedy możesz skorzystać z opcji wywozu gruzu w workach Big-Bag o pojemności 1 m3 i ładowności ok. 1500 kg.

kontener na śmieci Mokotów

Na jakich zasadach możesz wynająć kontener na śmieci na warszawskim Mokotowie?

Aby wynająć kontener na śmieci wystarczy, że zadzwonisz do naszego biura. Przy składaniu zamówienia będziesz musiał określić rodzaj odpadów, wielkość kontenera, długość wynajmu oraz lokalizację na terenie warszawskiego Mokotowa, w której mamy podstawić kontener. Odbieramy w zasadzie każdy rodzaj odpadów. Pomożemy Ci pozbyć się gruzu, materiałów budowlanych, materiałów izolacyjnych, wełny mineralnej, waty szklanej, elementów wyposażenia, gabarytów, odpadów zielonych, a nawet ziemi.

Standardowy wynajem trwa 3-7 dni. Możesz także skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. Alternatywą jest ekspresowy wywóz gruzu, w ramach którego podstawimy kontener na śmieci jedynie na 30-60 minut. Dzięki temu możesz uniknąć zbędnych formalności związanych z uzyskiwaniem pozwolenia na postawienie kontenera. Po odbiorze odpadów zajmiemy się także ich recyklingiem.

Dzielnica Mokotów potrzebuje kontenerów na śmieci!

Dzielnica Warszawa Mokotów rozwija się dynamicznie, oferując wysokie standardy zarówno mieszkańcom, jak i przedsiębiorcom działającym na tym terenie. Doskonałym tego przykładem jest inwestycja City Space, która powstała na terenie Mokotowa. Dzielnica Mokotów ma stać się przestrzenią, w której pracuje się wygodnie, przyjaźnie i nowocześnie. Kwestią czasu są z pewnością kolejne inwestycje i rozwój infrastruktury, który będzie wymagał także sprawnego odbioru odpadów. Kontenery na śmieci potrzebne są nie tylko przy dużych inwestycjach. Mieszkańcy Mokotowa chętnie korzystają z opcji wynajmu kontenera, dzięki czemu mogą szybko i skutecznie pozbyć się zalegających odpadów. A my, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, jesteśmy w stanie podstawić kontener na śmieci w dowolnym miejscu na terenie całego Mokotowa

Jeśli masz problem z zalegającymi odpadami, to wystarczy, że zadzwonisz do naszej firmy. Podstawimy kontener na śmieci i pomożemy Ci pozbyć się kłopotu!

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami