Przygotowaliśmy dla mieszkańców dzielnicy Warszawa Praga-Północ ofertę, w ramach której mogą oni wynająć kontener na śmieci o wybranej pojemności. Nasza firma specjalizuje się w wywozie odpadów z prywatnych posesji, firm oraz instytucji. Jeżeli masz problem z szybkim pozbyciem się odpadów po remoncie lub generalnych porządkach, to powinieneś skontaktować się właśnie z nami.

Jaki kontener na śmieci możesz wynająć w naszej firmie?

Kontener na śmieci Praga-Północ

Chcąc pozbyć się odpadów, możesz wynająć w naszej firmie kontener na śmieci o wybranej pojemności. Dla mieszkańców dzielnicy Warszawa Praga-Północ udostępniamy kontenery KP2, KP5, KP7 i KP12. Najmniejszy kontener ma 2 m3. Największy, o pojemności 12 m3, służy przede wszystkim do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Jeśli nie wiesz, jakiego dokładnie kontenera potrzebujesz, to nasz pracownik pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie.

A co w sytuacji, kiedy masz niewielką ilość odpadów do usunięcia? W takim przypadku możesz skorzystać z usługi wywozu odpadów w workach typu Big-Bag. Ich pojemność to ok. 1 m3 a ładowność 1500 kg. Wybierając to rozwiązanie, nie będziesz musiał płacić za niewykorzystaną przestrzeń kontenera.

Jak przebiega wywóz odpadów w dzielnicy Praga-Północ?

Realizowany przez nas wywóz odpadów z dzielnicy Praga-Północ obejmuje odbiór gruzu, materiałów budowlanych, gabarytów, materiałów izolacyjnych, elementów wyposażenia, odpadów zielonych oraz ziemi. Możesz także zlecić nam odbiór elektrośmieci. Jak zamówić kontener na śmieci? Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do naszego biura. Nasz pracownik poprosi Cię o podanie wybranej pojemności kontenera, długości wynajmu, rodzaju odpadów oraz lokalizacji na terenie dzielnicy Warszawa Praga-Północ, w której mamy podstawić kontener.

Przygotowaliśmy dla Ciebie 3 formy wynajmu kontenera. Standardowy czas wynajmu trwa 3-7 dni. Możesz także ustalić z nami indywidualne warunki wynajmu długoterminowego. Jeśli chcesz usunąć odpady, nie tracąc ani minuty, to możemy zaproponować Ci ekspresowy wywóz. Podstawimy kontener na śmieci na 30-60 minut. W tym czasie będziesz musiał załadować go odpadami. Nasz kierowca odbierze od Ciebie śmieci i zajmie się ich utylizacją i recyklingiem.

Dzielnica Praga-Północ potrzebuje kontenerów na śmieci!

Dzielnica Warszawa Praga-Północ w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Wpływ na to ma budowa drugiej linii metra, inwestycje „mixed-use” w zabytkowych obiektach, a także osiedla powstające w pobliżu węzłów komunikacyjnych. Praga-Północ staje się łakomym kąskiem nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla mieszkańców. Deweloperzy starają się wykorzystać każdy fragmenty opuszczonych terenów przemysłowych. Tak duża dynamika rozwoju dzielnicy Warszawa Praga-Północ powoduje, że niezbędny jest także rozwój usług związanych na przykład z odbiorem odpadów. Coraz więcej osób i firm chce wynająć kontener na śmieci. Nasza firma może podstawić go w dowolne miejsce na terenie Pragi-Północ.

Przekonaj się, jak szybko jesteśmy w stanie zrealizować wywóz odpadów z Twojej posesji!

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami