Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowaliśmy dla mieszkańców i przedsiębiorców działających w obrębie dzielnicy Warszawa Wilanów. Już teraz możesz wynająć od nas kontener na śmieci i szybko pozbyć się odpadów zalegających na Twojej posesji. Jak dokładnie przebiega ten proces? O tym przeczytasz już za chwilę!

Jak przebiega wywóz odpadów w obrębie dzielnicy Wilanów?

Kontener na śmieci Wilanów

Pierwszym krokiem, aby pozbyć się odpadów ze swojej posesji, jest telefon lub mail do naszego biura. Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w celu ustalenia szczegółów wywozu. Podczas rozmowy będziesz mógł określić, w jakim miejscu dzielnicy Warszawa Wilanów mamy podstawić kontener na śmieci. Oprócz tego powinieneś także podać nam rodzaj odpadów oraz wielkość kontenera, jaki chcesz wynająć. Musisz także określić długość wynajmu. Aktualnie możemy zaproponować Ci 3 formy wynajmu kontenera na śmieci. W wariancie standardowym podstawimy kontener na 3-7 dni. Po tym czasie odbieramy odpady i zajmujemy się ich recyklingiem i utylizacją. Jeśli potrzebujesz kontenera na dłużej, to możesz skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. Czas wynajmu ustalimy wtedy indywidualnie. A jeśli zależy Ci na czasie, to skorzystaj z ekspresowego wywozu gruzu. Podstawimy kontener na 30-60 minut, a Ty w tym czasie zapełnisz go odpadami. Z obszaru dzielnicy Warszawa Wilanów odbieramy przede wszystkim odpady budowlane, gruz, materiały izolacyjne, gabaryty, elementy wyposażenia, odpady zielone oraz ziemię.

Jaki kontener na śmieci możesz od nas wynająć?

Zastanawiasz się, jaki kontener na śmieci będzie dla Ciebie najlepszy? Mamy do wyboru kilka wersji o różnej pojemności. Każdy z nich możemy podstawić w dowolne miejsce Wilanowa. Oferujemy wynajem kontenera KP2, KP5, KP7 i KP12. Największy kontener jest przeznaczony do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Jeśli nie jesteś pewien, który z nich będzie odpowiedni, to nasz pracownik pomoże Ci w podjęciu decyzji. Dla osób, które chcą pozbyć się niewielkiej ilości odpadów, oferujemy wywóz śmieci w workach Big-Bag. Ich pojemność to 1 m3 a ładowność ok. 1500 kg.

Wilanów potrzebuje kontenerów na śmieci!

Warszawa Wilanów, podobnie jak pozostałe dzielnice, rozwija się w sposób bardzo dynamiczny. Na terenie Wilanowa realizowane są inwestycje, które mają przyciągnąć nie tylko nowych mieszkańców, ale także przedsiębiorców. Co ciekawe rośnie też zapotrzebowanie na nieruchomości na terenie Wilanowa. To motor napędowy dla deweloperów oraz inwestorów. Bezpieczeństwo, spokój oraz prestiżowa lokalizacja to największe zalety Wilanowa.

Liczne inwestycje, modernizacje, a nawet remonty prowadzone przez mieszkańców i przedsiębiorców wymagają sprawnego odbioru odpadów. W Wilanowie potrzebna jest firma, od której można wynająć kontener na śmieci o dowolnej pojemności. I właśnie my jesteśmy taką firmą. Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę już teraz!

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami