Wywóz ziemi jest usługą, która pomoże Ci pozbyć się zalegającej ziemi i odpadów zielonych z posesji. Profesjonalny wywóz cieszy się popularnością zarówno wśród mieszkańców Warszawy, jak i okolicznych miejscowości. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz przedsiębiorców, którzy działają na tym obszarze. Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za profesjonalizm, szybkość działania oraz atrakcyjne stawki cenowe. Jeśli masz do usunięcia ziemię i odpady zielone z prywatnej posesji lub terenu firmy, to koniecznie skontaktuj się z naszym biurem. Sprawdź, jak bardzo możemy ułatwić Ci pozbycie się kłopotu.

Jakie usługi obejmuje wywóz ziemi?

Wywóz ziemi jest realizowany na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości. W ramach usługi możesz liczyć na podstawienie wybranego kontenera we wskazanej lokalizacji. Dużym atutem naszej oferty jest spore zróżnicowanie kontenerów. Dysponujemy kontenerami KP2, KP5, KP7. Ich pojemność to odpowiednio 2, 5, 7 m3. Dzięki temu możesz dopasować wielkość kontenera do ilości zalegających odpadów. Tak duże zróżnicowanie kontenerów powoduje, że nie musisz zamawiać jednego, dużego pojemnika i później płacić za wolną, niewykorzystaną przestrzeń. Teraz możesz zamówić mniejszy kontener, a w razie potrzeby domówić kolejny.

Największą popularnością cieszy się model KP7 o pojemności 7 m3. Dla większości naszych klientów jest on najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem. Wielkość kontenera jest determinowana przez skalę przedsięwzięcia. Na szczęście również na etapie wyboru kontenera do wywozu ziemi możesz liczyć na pomoc naszych konsultantów. Nasz pracownik podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Na jak długo można wynająć kontener?

Oferta wywozu ziemi obejmuje 3 opcje wynajmu kontenera na odpady. Wynajem standardowy trwa do 7 dni. W większości przypadków jest to czas, który w zupełności wystarczy na załadunek wszystkich odpadów. Alternatywą może być dla Ciebie wynajem długoterminowy. W takim przypadku czas wynajmu jest ustalany indywidualnie. Ciekawą opcją, szczególnie dla osób prywatnych, może być ekspresowy wywóz ziemi. Jeśli masz już wszystkie odpady przygotowane do załadunku, to możesz wynająć kontener na 30-60 minut. W tym czasie bez problemu umieścisz wszystkie odpady w kontenerze. Jest jeszcze jedna zaleta ekspresowego wywozu ziemi. Nie będziesz musiał starać się o pozwolenie na postawienie kontenera. Dla Ciebie będzie to spora oszczędność czasu.

Jak przebiega wywóz ziemi?

Po podstawieniu kontenera we wskazanej lokalizacji na terenie Warszawy będziesz miał czas na jego załadunek. W ustalonym terminie nasi pracownicy zgłoszą się po odbiór kontenera. Musisz wiedzieć, że wywóz ziemi jest realizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. A co w przypadku innych odpadów? Również możemy zorganizować ich wywóz. Szybko, tanio i profesjonalnie. Zadzwoń i przekonaj się sam!

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami