Wywóz gruzu Mińsk Mazowiecki – to usługa, której potrzebuje coraz więcej osób i firm na terenie Mińska Mazowieckiego. Pozbywanie się tego typu odpadów na własną rękę jest bardzo uciążliwe. Dużo lepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania profesjonalistom. Dlatego też wprowadziliśmy do naszej oferty usługę wywozu gruzu i odpadów. Zasięgiem działania obejmujemy nie tylko Mińsk Mazowiecki, ale także okoliczne miejscowości. Usługę wywozu gruzu świadczymy dla osób prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji.

Jak zamówić wywóz gruzu z Mińska Mazowieckiego

Wywóz gruzu Mińsk Mazowiecki, kontenery na śmieci Mińsk Mazowiecki

Oferując usługę wywozu gruzu, staramy się maksymalnie uprościć wszelkie procedury. Usługę możesz zamówić, dzwoniąc lub pisząc do nas maila. Wystarczy, że podasz nam lokalizację na terenie Mińska Mazowieckiego, w której mamy podstawić kontener. My za to damy Ci możliwość wyboru wielkości kontenera. Dysponujemy kontenerami KP2, KP5, KP7 oraz KP12. W przypadku największego z nich jest on przeznaczony do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Jeśli nie wiesz, jakiego kontenera potrzebujesz, to nasz pracownik pomoże Ci określić optymalną wielkość. Alternatywą dla kontenera jest wywóz gruzu w workach Big-Bag o pojemności 1 m3.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy kilka form wynajmu kontenera na gruz. Standardowo podstawiamy kontener na 3-7 dni. Możesz jednak skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. W takim przypadku długość wynajmu ustalimy indywidualnie. Ekspresowy wywóz gruzu Mińsk Mazowiecki – w ramach tej usługi podstawiamy kontener na 30-60 minut. Ty organizujesz szybki załadunek i unikasz zbędnych formalności w Urzędzie Miasta, a kontenery na załadunek są zwykle dostępne dużo szybciej niż w innych przypadkach.

Zapotrzebowanie na wywóz gruzu z Mińska Mazowieckiego

Dynamiczny rozwój Mińska Mazowieckiego od kilku lat nabiera dużego tempa. Doskonałym przykładem tej dynamiki jest program Mieszkanie dla Rozwoju, w ramach którego powstaje aż 138 mieszkań na wynajem. Rozwój oraz modernizacja infrastruktury miasta generuje duże ilości odpadów budowlanych i remontowych. Pozbycie się ich jest nie lada wyzwaniem. Wywóz gruzu na zlecenie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie osób prywatnych, firm i instytucji z Mińska Mazowieckiego. Po wypełnieniu kontenera lub worków odbieramy gruz własnym transportem i zajmujemy się jego recyklingiem. A Ty otrzymujesz od nas paragon lub fakturę VAT. Prosto, tanio i szybko!

Kontener na śmieci Mińsk Mazowiecki – co przemawia za wyborem usług naszej firmy?

Działamy sprawnie, szybko i tanio co może być wystarczającą rekomendacją do skorzystania z naszych usług. Realizujemy wywóz gruzu, dostosowując się do potrzeb naszych klientów. Zasięgiem działania obejmujemy cały Mińsk Mazowiecki. Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji jest długa lista zadowolonych klientów.

Zadzwoń do nas i dołącz do tego grona!

Realizacja wywozu gruzu i odpadów w Mińsku Mazowieckim

Jakie są obowiązki Zamawiającego

Zamawiający kontener na odpady i gruz ma obowiązek:

– zapewnić swobodny dostęp do kontenera w momencie jego odbioru przez naszą firmę,

Niedopełnienie tego obowiązku wiąże się z naliczeniem opłaty w wysokości 200 zł,

– uzyskać zezwolenie na zajęcie pasa ruchu, jeśli taki dokument jest wymagany w konkretnym przypadku.

Niedopełnienie tego obowiązku i wynikające z tego konsekwencje w całości obciążają Zamawiającego.

Zamawiający powinien być obecny zarówno przy podstawieniu kontenera, jak i w momencie jego odbioru. W pierwszym przypadku ma wskazać dokładne miejsce ustawienia kontenera. W drugim przypadku ma dokonać płatności za wykonaną usługę.

Zamawiający może wyznaczyć osobą, która będzie go zastępować w powyższych obowiązkach.

Płatność za wynajem kontenera na odpady może zostać zrealizowana gotówką lub przelewem w formie przedpłaty.

Reguły dotyczące prawidłowego załadunku kontenera

W trakcie załadunku odpadów na kontenera zabraniamy:

– umieszczać na kontenerze odpadów płynnych,

– spalać załadowane odpady,

– ugniatać w sposób mechaniczny załadowane odpady celem załadunku większej ich ilości,

– wrzucać na kontener odpady, które były wcześniej paletowane, belowane lub prasowane,

– umieszczać na górze kontenera odpadów sypkich, które mogą zostać zwiane podczas transportu,

– sztucznie podwyższać burt kontenera w celu zwiększenia jego ładowności.

Maksymalny poziom zapełnienia kontenera nie może przekraczać 30 cm ponad wysokość burt.

UWAGA! Podczas organizacji wywozu gruzu z Mińska Mazowieckiego pamiętaj, że…

…ustawienie kontenera na miejscu należącym do miasta, gminy Mińsk Mazowiecki lub innej jednostki organizacyjnej wymaga uzyskania odpowiedniego zezwolenia. Wniosek o wydanie zezwolenia możesz złożyć w Urzędzie Miasta Mińsk Mazowiecki. Jeśli chcesz załatwić tę sprawę bez wychodzenia z domu, to możesz skorzystać z opcji złożenia wniosku online. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

Standardowe pytania dotyczące wywozu odpadów z Mińska Mazowieckiego

 1. Jakie śmieci mogę wyrzucić do wynajętego kontenera?

  Wśród śmieci, które możesz wyrzucić do kontenera, warto wymienić materiały izolacyjne, styropian, wełnę mineralną, drewno, folię, tworzywa sztuczne, drzwi, okna, rury i inne. Dodatkowo umożliwiamy załadunek niewielkiej ilości szkła.

 2. Jakich śmieci nie mogę wyrzucić do kontenera?

  Do wynajętego kontenera nie powinieneś wrzucać azbestu, leków, fekaliów, smoły, żywności, odpadów niebezpiecznych, medycznych oraz odpadów zielonych. Dodatkowo powinieneś ustalić z nami możliwość załadunku papy.

 3. Jakie kontenery wynajmujecie klientom?

  W ofercie mamy kilka typów kontenerów. Najmniejszym jest KP2, który ma charakterystyczny kształt wanny. Jest on przeznaczony do małych remontów i generalnych porządków. Kontener KP5 ma obniżone burty, które ułatwiają załadunek gruzu i ciężkich odpadów. Kontener KP7 jest najbardziej uniwersalnym z dostępnych pojemników. Można go spotkać na każdej budowie. Kontener KP7 sprawdza się podczas małych i średnich remontów. Kontener KP15 jest największym z dostępnych pojemników. Sprawdza się podczas wywozu gabarytów oraz lekkich odpadów. Jest używany podczas opróżniania biur, mieszkań i magazynów.

 4. Jaki jest najmniejszy kontener na odpady?

  Najmniejszym z dostępnych kontenerów jest KP2. Jego pojemność wynosi ok. 2 m3. Wymiary kontenera KP2 to 2,3 x 1,1 x 1,1 m.

 5. Jaką pojemność ma kontener KP7?

  Kontener KP7 ma pojemność ok. 7 m3. Wymiary tego kontenera to 3,4 x 1,7 x 1,1 m.

 6. Ile kosztuje wynajem kontenera?

  Koszt wynajmu kontenera nie jest wartością stałą. Cena jest zależna od pojemności kontenera oraz rodzaju wyrzucanych odpadów.

 7. Czy mogę pozbyć się odpadów za darmo?

  Dobrym sposobem na darmowe pozbycie się odpadów jest oddanie ich do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Mińsku Mazowieckim znajduje się pod adresem Juliana Tuwima 1. Pamiętaj tylko, że każdy PSZOK ustala pewne limity maksymalnej ilości odpadów, jaką przyjmuje. Więcej szczegółów na temat punktu w Mińsku Mazowieckim znajdziesz tutaj.

 8. Jak pozbyć się niewielkiej ilości odpadów?

  Jeżeli masz do usunięcia niewielką ilość odpadów, to optymalnym rozwiązaniem będzie wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Worki te maja pojemność ok. 1 m3 i ładowność 1500 kg. Wymiary worków Bi-Bag wynoszą 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 9. Ile kosztuje wywóz gruzu z Mińska Mazowieckiego?

  Dokładny koszt wywozu gruzu z Mińska Mazowieckiego jest uzależniony od kilku czynników. Wyceniając usługę, bierzemy pod uwagę przede wszystkim dokładną lokalizację oraz pojemność wynajmowanego kontenera.

 10. Jakie lokalizacje w obrębie Mińska Mazowieckiego obsługujecie?

  W obrębie Mińska Mazowieckiego obsługujemy praktycznie wszystkie lokalizacje. Możemy tu wymienić konkretne obszary funkcjonalno-przestrzenne, do których zalicza się:
  Centrum
  Zachodnia
  Nowe Miasto
  Parkowa
  Kościelna
  Siennicka
  Anielica
  Stankowizna
  Kędzierak

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami