wywóz gruzu Warszawa

Wywóz gruzu Warszawa – to jedna z usług, która cieszy się największą popularnością wśród naszych klientów. Jeżeli i Ty masz problem z pozbyciem się zalegającego gruzu i odpadów, to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Kto może skorzystać z oferty wywozu gruzu Warszawa?

Oferta obejmująca wywóz gruzu jest skierowana do osób prywatnych i firm działających w Warszawie. Zasięgiem działania obejmujemy także okoliczne miejscowości. W większości przypadków jesteśmy w stanie podstawić kontener na gruz nawet w ciągu 4 godzin od momentu złożenia zamówienia. To sprawia, że możesz pozbyć się odpadów jeszcze tego samego dnia.

Usługa profesjonalnego wywozu gruzu sprawdza się w wielu sytuacjach. Jeśli prowadzisz budowę lub remont, to prędzej czy później będziesz musiał zmierzyć się z konieczności usunięcia odpadów. Zostawianie tego na ostatnią chwilę może być bardzo kłopotliwe. W pewnym momencie może się okazać, że nie jesteś w stanie prowadzić dalszych prac ze względu na zalegające odpady. Lepiej zabezpieczyć się przed taką sytuacją i z wyprzedzeniem zamówić kontener na gruz. Jeśli nawet zamówisz zbyt mały kontener, to po jego napełnieniu będziemy w stanie podstawić kolejny.

Jakiego rodzaju gruz odbieramy od naszych klientów?

Słów kilka warto poświęcić doprecyzowaniu, jaki gruz możemy od Ciebie odebrać. W ramach wywozu gruzu najczęściej usuwamy gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Oczywiście jesteśmy w stanie przyjąć także inne odpady. W ramach wywozu gruzu możemy również odebrać pozostałości materiałów budowlanych, płyty gipsowo-kartonowe, materiały izolacyjne czy nawet elementy wyposażenia. Pamiętaj jednak, aby uprzedzić nas, jeśli gruz jest zanieczyszczony tego typu odpadami. W takiej sytuacji będziemy mogli go odebrać jako odpady zmieszane.

kontener na gruz Warszawa

W jakich kontenerach odbieramy gruz?

Dużym atutem naszej oferty jest z pewnością zróżnicowanie pojemności kontenerów na gruz. Obsługując klientów z Warszawy, zdajemy sobie sprawę, że osoby prywatne mogą mieć nieco inne ilości odpadów do oddania, aniżeli przedsiębiorcy. W przypadku generalnych remontów lub burzenia magazynów ilości gruzu mogą być ogromne.

Zlecając nam wywóz gruzu, możesz zamówić jeden z czterech kontenerów na gruz. Są to kolejno KP2, KP5, KP7. Ich pojemności to 2, 5 i 7 m3. Największą popularnością cieszy się kontener KP7. Jest on bardzo uniwersalny, ponieważ pozwala na wywóz ciężkiego gruzu, jak i gabarytów. Dysponujemy także kontenerem KP12 o pojemności 12 m3. Służy on jednak do wywozu śmieci i lżejszych odpadów. Doskonale sprawdza się podczas usuwania odpadów wielkogabarytowych. Kontener na gruz zawsze staramy się dopasować do potrzeb naszych klientów. Jeśli okaże się, że zamówiony przez Ciebie kontener nie jest wystarczający, w krótkim czasie podstawimy kolejny. Wszystko po to, abyś mógł szybko i skutecznie zorganizować wywóz gruzu z Warszawy. A co jeśli masz niewielką ilość gruzu do usunięcia? Najlepszym rozwiązaniem będzie wywóz gruzu w workach Big-Bag o pojemności ok. 1 m3.

Jak można zamówić wywóz gruzu z Warszawy?

Wywóz gruzu z Warszawy i okolicznych miejscowości możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem. Zatrudniony przez nas pracownik ustali z Tobą szczegóły realizacji zlecenia. Takie same zasady stosujemy zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia będziesz musiał podać nam kilka istotnych informacji. Przede wszystkim rodzaj odpadów oraz wielkość kontenera na gruz, jaki chcesz wynająć. W kolejnym kroku będziesz musiał określić długość wynajmu kontenera oraz lokalizację, w jakiej mamy go podstawić.

Chcąc zapewnić naszym klientom kompleksową usługę, wprowadziliśmy 3 warianty wynajmu kontenera. Wynajem standardowy obejmuje czas w przedziale 3-7 dni. W większości przypadków tydzień w zupełności wystarczy na sprawny załadunek i wywóz gruzu. Niemniej jednak możesz także skorzystać z usługi wynajmu długoterminowego. W takiej sytuacji długość wynajmu dopasowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Coraz większą popularnością cieszy się także ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawiamy kontener na 30-60 minut. W tym czasie musisz go zapełnić odpadami. Ekspresowy wywóz gruzu pozwala uniknąć konieczności załatwiania pozwolenia na postawienie kontenera. To dla Ciebie oszczędność czasu.

Po zakończonym wynajmie nasz kierowca odbierze od Ciebie kontener z gruzem. Za zrealizowaną usługę wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Dbamy o to, aby cała procedura zamówienia wywozu gruzu była jasna, przejrzysta i nie zajmowała zbyt wiele czasu.

Wywóz gruzu Warszawa  – gdzie zabieramy odpady po wywozie?

Jako profesjonalna firma staramy się oferować naszym klientom kompleksową usługę. Dlatego też wywóz gruzu z Warszawy obejmuje również recykling i utylizację odebranych odpadów. Zastanawiasz się co dzieje się z odebranym gruzem? Jego recykling składa się z kilku etapów. W pierwszym przesiewamy gruz w celu usunięcia z niego zabrudzeń. Uzyskujemy w ten sposób czysty gruz. W kolejnym kroku wykorzystujemy kruszarkę, która pozwala uzyskać kruszywo o określonej grubości. Dzięki temu cały materiał można ponownie wykorzystać na przykład do budowy dróg.

Zadzwoń do nas i sprawdź jak szybko i profesjonalnie jesteśmy w stanie zorganizować wywóz gruzu

Co zrobić z małymi ilościami gruzu?

Małych ilości gruzu możesz się pozbyć na kilka sposobów. Jednym z nich jest zamówienie od nas worka na gruz tzw. Big Baga. Na terenie Warszawy koszt takiego worka to 259 zł i pomieści on jeden metr sześcienny odpadu, a przeliczając na wagę to można do niego wrzucić maksymalnie do 1,5 tony gruzu.

Poza workami są również inne możliwości. Jedną z nich jest zapakowanie gruzu do własnego samochodu i transport do osoby, której taki gruz się przyda, np. żeby utwardzić drogę. Kolejną opcją, która może rozwiązać problem wywóz gruzu Warszawa – to skorzystanie z tzw PSZOK-u (punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych), gdzie każdy mieszkaniec może zawieźć wytworzone przez siebie odpady. Aktualna lista takich punktów na terenie miasta dostępna jest na stronie warszawa19115.pl – znajduje się tam również informacja o tym co można na taki PSZOK zawieźć.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami