Wywóz gruzu Piaseczno oferujemy dla wszystkich mieszkańców oraz przedsiębiorców działających na terenie miasta i okolic. Nasza oferta dotyczy wywóz gruzu z prywatnych posesji i terenów firmowych, jednostek samorządowych czy organizacji. Wieloletnia obecność na rynku pozwala nam realizować każde zlecenie w sposób rzetelny i szybki. Dużym atutem są także konkurencyjne stawki cenowe, jakie możemy zaproponować naszym klientom.

Rosnące zapotrzebowanie na wywóz gruzu z Piaseczna

Piaseczno to jedno z miast należących do aglomeracji warszawskiej, w którym dynamika wzrostu kształtuje się na wysokim poziomie. Jeszcze kilkanaście lat temu Piaseczno było niewielką miejscowością, w której życie toczyło się w powolnym, jednostajnym tempie. Aktualnie Piaseczno rozwija się w sposób dynamiczny za sprawą licznych inwestorów, którzy pojawili się na tym terenie. Inwestycje mieszkaniowe oraz budownictwo przemysłowe powoduje, że w Piasecznie rośnie także zapotrzebowanie na wywóz gruzu i odpadów. Dlatego przygotowaliśmy dla mieszkańców Piaseczna specjalną ofertę obejmującą tego typu usługi.

Jak zamówić wywóz gruzu na obszarze Piaseczna?

wywóz gruzu Piaseczno, kontener na śmieci Piaseczno

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, staramy się uprościć procedurę zamówienia wywozu gruzu. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas maila, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, aby ustalić wszystkie szczegóły realizacji wywozu gruzu. Aby rozpocząć realizację zlecenia, musisz podać nam lokalizację na terenie Piaseczna, pod którą mamy podstawić kontener na gruz i odpady. Kolejną kwestią jest wybór kontenera na gruz o odpowiedniej pojemności. Do Twojej dyspozycji oddajemy kontenery KP2, KP5, KP7 oraz KP15. Ich pojemność odpowiada liczbie, która jest umieszczona w symbolu. Optymalnym wyborem dla większości naszych klientów jest kontener KP7. W kontenerze KP15 nie transportujemy gruzu, a jedynie lżejsze odpady. Jeśli jednak ilość odpadów na Twojej posesji przekracza 7 m3, to bez problemu możemy podstawić wielokrotność wymienionych wcześniej kontenerów. Dla klientów z Piaseczna, którzy mają do usunięcia niewielką ilość odpadów, proponujemy wywóz gruzu w workach Big-Bag o pojemności 1 m3 i ładowności ok. 1,5 tony.

Oferując wywóz gruzu, staramy się zaproponować mieszkańcom Piaseczna elastyczne warunki współpracy. Dlatego przygotowaliśmy aż 3 opcje dotyczące wywozu gruzu. Pierwszą jest standardowy wynajem kontenera na 3-7 dni roboczych. Alternatywą w przypadku osób, które będą potrzebowały więcej czasu na załadunek, jest wynajem długoterminowy. Jego długość jest ustalana indywidualnie. Powinieneś także rozważyć wybór ekspresowego wywozu gruzu. To opcja ciesząca się dużą popularnością wśród mieszkańców Piaseczna, którzy nie chcą tracić czasu na zbędne formalności związane z załatwianiem pozwolenia na postawienie kontenera. Nasz pracownik podstawi kontener na 30-60 minut, a Ty w tym czasie załadujesz na niego gruz.

Kontenery na śmieci Piaseczno – atrakcyjne ceny, dokumentacja BDO!

Szybko, tanio i sprawnie możesz zorganizować kontener na śmieci Piaseczno. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą!

Szczegóły dotyczące wywozu gruzu z Piaseczna

 • Zamawiający musi być obecny nie tylko w momencie podstawienia kontenera, ale także przy jego odbiorze. Jest to niezbędne w celu wskazania dokładnego miejsca ustawienia kontenera oraz dokonania zapłaty za wykonaną usługę. Zamawiający może także wskazać osobę, która będzie go zastępować.
 • Obowiązkiem Zamawiającego jest uzyskanie zezwolenia na postawienie kontenera w przypadku konieczności zajęcia pasa ruchu. Niedopełnienie tego obowiązku wiąże się z konsekwencjami, które ponosi Zamawiający.
 • Obowiązkiem Zamawiającego jest zapewnienie swobodnego dostępu do kontenera w momencie jego odbioru. Niedopełnienie tego obowiązku powoduje naliczenie dodatkowej opłaty w wysokości 200 zł.
 • Płatność za wynajęty kontener jest realizowana najczęściej w formie gotówki. W tym przypadku płatność odbywa się przy odbiorze odpadów. Alternatywą jest możliwość zapłaty przelewem w formie przedpłaty.
 • Zabronione jest sztuczne podwyższanie burt kontenera.
 • Maksymalna ilość odpadów załadowanych na kontener nie może przewyższać burt o więcej niż 30 cm.
 • Nie można spalać odpadów załadowanych na kontener.
 • Nie można wrzucać na kontener odpadów płynnych.
 • Nie można mechanicznie ugniatać załadowanych odpadów.
 • Zabronione jest wrzucanie na kontener odpadów, które zostały poddane wcześniej paletowaniu, belowaniu lub prasowaniu.
 • Na górę kontenera nie można ładować odpadów sypkich. W czasie transportu mogą zostać zwiane z kontenera.

Organizując wywóz gruzu z Piaseczna, pamiętaj, że…

…postawienie kontenera na miejscu, które należy do miasta, gminy Piaseczno lub innej jednostki organizacyjnej wymaga uzyskania odpowiedniego zezwolenia. Taki dokument możesz otrzymać, zgłaszając się do Urzędu Miasta Piaseczno. Alternatywnym rozwiązaniem jest załatwienie sprawy przez Internet. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak mogę pozbyć się niewielkiej ilości odpadów?

  Niewielką ilość odpadów najlepiej usunąć organizując wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Pojemność worków wynosi 1 m3 a ich ładowność to 1500 kg. Wymiary worków Big-Bag to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 2. Kiedy powinienem wynająć kontener na odpady?

  Kontener na odpady powinieneś wynająć, jeśli ich ilość przekracza 2 m3.

 3. Jakie kontenery macie w ofercie?

  W ofercie mamy kilka rodzajów kontenerów. Zaliczamy do nich KP2, KP5, KP7 i KP15. Liczba w ich oznaczeniu wskazuje na przybliżoną pojemność kontenera.
  Kontener KP2 ma charakterystyczny kształt wanny. Nadaje się do generalnych porządków oraz małych remontów.
  Kontener KP5 ma obniżone burty, co ułatwia załadunek ciężkich odpadów. Świetnie sprawdza się podczas wywozu gruzu.
  Kontener KP7 jest najbardziej uniwersalnym z dostępnych pojemników. Można go spotkać na każdej budowie. Kontener KP7 sprawdza się podczas małych i średnich remontów.
  Kontener KP15 jest przeznaczony do wywozu gabarytów oraz lekkich odpadów. Dodatkowo jest wykorzystywany do opróżniania mieszkań, magazynów i pomieszczeń biurowych.

 4. Ile kosztuje wynajem kontenera?

  Koszt wynajmu kontenera jest uzależniony od rodzaju odpadów oraz ich ilości.

 5. Jakie parametry ma kontener KP7?

  Kontener KP7 ma pojemność 7 m3 i wymiary 3,4 x 1,7 x 1,1 m.

 6. Jakie odpady można wrzucać na kontener?

  Na podstawiony kontener możesz wrzucić m.in. wełnę mineralną, styropian, materiały izolacyjne, płyty gipsowo-kartonowe, pozostałości gipsu, okna, drzwi, rury itp. Dopuszczamy także załadunek niewielkiej ilości szkła.

 7. Jakich odpadów nie można wrzucać na kontener?

  Na podstawiony kontener nie można ładować żywności, fekaliów, smoły, odpadów zielonych, leków, odpadów medycznych, azbestu oraz odpadów niebezpiecznych. W przypadku chęci załadunku na kontener papy należy to wcześniej ustalić z naszą firmą.

 8. Ile kosztuje wywóz gruzu z Piaseczna?

  Nie ma stałej stawki dla usługi wywozu gruzu z Piaseczna. Koszt usługi jest ustalany na podstawie dokładnej lokalizacji oraz pojemności kontenera.

 9. Jak pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów?

  Aby pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów, powinieneś dostarczyć je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Pamiętaj tylko, że każdy PSZOK nakłada pewne limity dotyczące maksymalnej ilości odpadów, jakie możesz oddać za darmo. Taki punkt w Piasecznie jest zlokalizowany przy ulicy Technicznej 6. Szczegółowe zasady funkcjonowania PSZOK Piaseczno znajdziesz na tej stronie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami