Jak pozbyć się śmieci po remoncie i odpadów z budowy?

Siedlce to kolejne z miast, w którym oferujemy usługę wywozu gruzu i odpadów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i przedsiębiorców działających w Siedlcach. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę obejmującą nie tylko wywóz gruzu Siedlce, ale także odpadów budowlanych, materiałów izolacyjnych, ziemi oraz odpadów zielonych. Sprawdź szczegóły naszej oferty dla mieszkańców Siedlec.

W jaki sposób realizujemy wywóz gruzu z Siedlec?

Wywóz gruzu Siedlce, kontener na śmieci Siedlce

W ramach wywozu gruzu z Siedlec odbieramy od klientów gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Jeśli chcesz zlecić nam wywóz gruzu, to wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz maila. Nasz pracownik oddzwoni, aby ustalić z Tobą kilka szczegółów realizacji zlecenia. Przede wszystkim będziesz musiał podać nam lokalizację na terenie Siedlec, pod którą mamy podstawić kontener.

Wywóz gruzu realizujemy w różnych kontenerach. W zależności od ilości odpadów możesz wybrać kontener KP2, KP5, KP7 lub KP15. Największy z kontenerów służy wyłącznie do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Jeśli masz do wywiezienia niewielką ilość odpadów, to doskonałym rozwiązaniem będzie dla Ciebie wywóz gruzu Siedlce w workach Big-Bag. Worki mają pojemność 1 m3 i ładowność 1,5 tony, ale dostępne są tylko w pakietach w ilości 4 sztuk.

Zamów kontener i pozbądź się śmieci.

Jeśli już zdecydujesz się na rodzaj kontenera, to do ustalenia pozostanie nam tylko termin podstawienia oraz długość wynajmu. Standardowo wynajmujemy kontenery na 3-7 dni. Możesz także ustalić z nami indywidualne warunki wynajmu długoterminowego. Jeśli jednak chcesz załatwić sprawę szybko, to zaproponujemy Ci ekspresowy wywóz gruzu. Podstawimy kontener na 30-60 minut. Dzięki temu unikniesz zbędnych formalności i pozbędziesz się problemu w ekspresowym tempie. Wszystkie nasze usługi są dostępne w dowolnej lokalizacji na terenie Siedlec. Po odebraniu gruzu zajmiemy się także jego recyklingiem. Najpierw zostanie przesiany, a następnie rozdrobniony. Tak przetworzony gruz będzie mógł być ponownie wykorzystany na przykład do budowy dróg.

Kontenery na gruz Siedlce – warunki realizacji usług.

 • Brak możliwości odbioru lub dostawy kontenera z winy zamawiającego to koszt 800 zł netto!
 • Kontener ładujemy maksymalnie do 20 cm ponad burty.
 • Zabrania się spalania odpadów w kontenerze, oraz wrzucania do kontenera odpadów płynnych.
 • Nie rozliczamy kontenerów od wagi, ale każdy ma swoją maksymalną ładowność – dlatego waga kontenera nie może przekraczać 6 ton.
 • Zamawiający odpowiada za uzyskanie pozwolenia na zajęcie pasa ruchu lub inne pozwolenia jeśli są wymagane do ustawienia kontenera.
 • Na górę kontenera nie wrzucamy odpadów sypkich, które mogą pylić lub wypadać z kontenera podczas transportu.
 • Sztuczne podwyższanie boków kontenera poprzez dostawianie desek lub innych materiałów jest zabronione.
 • Osoba zamawiająca lub inna osoba wskazana przez zamawiającego powinna być przy dostawie jak i przy zabraniu kontenera.
 • Płatność za usługę jest realizowana gotówką w momencie dostawy kontenera lub poprzez przedpłatę na fakturę proformę przed dostawą.
 • Wrzucane odpady nie mogą być ugniatane w sposób mechaniczny (np. koparkami).
 • Do kontenerów zabrania się wrzucania odpadów belowanych.

O czy warto wiedzieć zamawiając kontener w Siedlcach?

Pamiętaj, że ustawiając kontener na terenie, którego nie jesteś właścicielem powinieneś uzyskać zgodę lub pozwolenie. W przypadku jeśli właścicielem terenu jest gmina lub miasto powinno się uzyskać pozwolenie na zajęcie pasa ruchu, w przeciwnym wypadku narażasz się na mandat. Więcej informacji na temat jak takie pozwolenie się uzyskuje, ile kosztuje, itp znajdziesz w tym pliku: https://siedlce.pl/media/download/890584c1-914f-4e1d-8c3c-6e0eb7ca68bb

Dynamicznie rozwijające się Siedlce potrzebują usługi wywozu śmieci i gruzu w kontenerach!

Aktualnie w Siedlcach realizowana jest strategia rozwoju miasta do 2025 roku. Jest ona ściśle połączona ze strategią rozwoju województwa mazowieckiego, która została opracowana do 2030 roku. Siedlce pragną umocnić swoją pozycję regionalnego ośrodka administracji, edukacji, kultury i sportu. Do tego potrzebne są liczne inwestycje oraz rozwój infrastruktury. Wraz z napływem ludności Siedlce będą potrzebowały dobrych dróg oraz wygodnych mieszkań. Każda tego typu inwestycja wymaga obsługi technicznej w tym także wywozu gruzu. Jesteśmy gotowi, aby miastu Siedlce, w zakresie, który jest naszą specjalnością.

Jeśli jesteś mieszkańcem lub przedsiębiorcą działającym na terenie Siedlec, to w pewnym momencie możesz potrzebować naszej pomocy. Wystarczy zadzwonić, a my zorganizujemy wywóz gruzu i odpadów, zdejmując Ci z głowy ten problem.

Interesuje Ciebie kontener na gruz lub kontener na śmieci w Siedlcach i masz więcej pytań? Sprawdź poniżej, przygotowaliśmy odpowiedzi na te pytania, które pojawiają się najczęściej.

 1. Ile kosztuje wywóz gruzu i śmieci po remoncie w Siedlcach?

  Ceny naszych usług zaczynają się od 1490 zł netto, za kontener o pojemności ok 4,5 m3 i ładowności do ok 5 ton. Większe kontenery no. KP7 – czyli pojemnik o pojemności ok 7m3 i ładowności do ok 5 ton, to koszt 1575 zł netto. Mamy również duże kontenery jak np KP15 o pojemności ok 15-16 metrów sześciennych. Jego maksymalna ładowność to również wynosi ok 5 ton, a cena zaczyna się od 3333 zł netto.

 2. Jakich śmieci i odpadów nie można wrzucać do kontenera?

  Trzeba pamiętać, że do kontenera nie wrzucamy wszystkie co mamy pod ręką, albo wszystkiego czego chcemy się pozbyć. Nie odbieramy i nie godzimy się na wrzucanie do kontenera odpadów takich jak:
  – odpady medyczne
  – odpady samochodowe
  – martwe zwierzęta
  – odpady komunalne (np. żywność, pieluchy itp)
  – lekarstwa
  – azbest
  – odpady niebezpieczne
  – smoła
  – fekalia
  Jeśli masz wątpliwości – po prostu zadzwoń i zapytaj.

 3. Gdzie w Siedlcach mogę za darmo oddać gruz i śmieci po remoncie?

  Jeśli masz mało gruzu lub śmieci i chcesz tanio lub za darmo pozbyć się takich odpadów – wystarczy, że dysponujesz transportem i możesz takie odpady przekazać do lokalnego PSZOK’u – czyli do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Punkt taki znajduje się przy ulicy Brzeska 110 (baza PUK Serwis Spółka z o.o w Siedlcach). Więcej informacji dostępnych jest na tej stronie.

 4. Jakie śmieci mogą być wrzucane do kontenera?

  Gruz – betonowy, ceglany, ceramiczny. Może być również gruz zbrojony. Plyty karton gips, okna (w całości), folie, odpady drewniane, lub drewnopochodne (np. rozebrane meble), folie, odpady opakowaniowe, odpady budowlane, styropian, wełna mineralna, szkło (w niewielkich ilościach!), drzwi, rury, metale, tworzywa sztuczne (pamiętaj, że nie odbieramy odpadów pochodzenia samochodowego). Oferujemy również wywóz papy – ale ze względu, że jest ona droższa w utylizacji kontener na papę jest w innej cenie niż kontener na odpady budowlane. Jeśli chcesz sprawdzić naszą pełną ofertę to przejrzyj jakie kody odpadów odbieramy.

 5. Jakie wymiary ma kontener KP7?

  Kontener KP7 ma wymiary: 3,4 m długość, 1,7 m szerokość, 1,1m wysokość. Nadje się zarówno jako kontener na gruz Siedlce, jak również jako kontener na śmieci Siedlce. Wywóz gruzu Siedlce – mamy również inne rozmiary kontenerów – zapytaj!

 6. Jakie rejony Siedlec obsługujemy?

  Obsługujemy całe Siedlce – wszystkie dzielnice, czyli: Osiedle Błonie, Osiedle Czerwonego Krzyża, Osiedle Młynarska, Osiedle Nad Zalewem, Osiedle Nowy Świat, Osiedle Ogrody, Osiedle Orlicz-Dreszera, Osiedle Panorama, Osiedle Reymonta, Osiedle Roskosz, Osiedle Rynkowa, Osiedle Skarpa, Osiedle Sulimów, Osiedle Topolowa, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Warszawska, Osiedle Wyszyńskiego, Osiedle Żwirowa, Osiedle Żytnia.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami