Wywóz gruzu to jedna z wielu usług, jakie wykonujemy na terenie Serocka. Duże zapotrzebowanie na tego typu usługi sprawiło, że postanowiliśmy znacznie poszerzyć naszą ofertę, obejmując nią zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców oraz instytucje. Wywóz gruzu to usługa, która znacznie ułatwia i przyspiesza wszelkie prace remontowe oraz budowlane. Przeczytaj, co możemy zaoferować mieszkańcom Serocka w ramach usługi wywozu gruzu.

W jaki sposób realizujemy wywóz gruzu z Serocka?

wywóz gruzu Serock, kontener na śmieci Serock

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów staramy się możliwie uprościć całą procedurę zamówienia. To także przyspiesza realizację wywozu gruzu. Kontener na gruz możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Musisz tylko określić jego pożądaną wielkość. Aktualnie do Twojej dyspozycji oddajemy kontenery KP2, KP5, KP7 oraz KP15. Ich pojemność waha się od 2 do 15 m3. Największy kontener służy wyłącznie do transportu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Jeśli masz mniejszą ilość gruzu do wywiezienia, to możesz zamówić wywóz gruzu w workach Big-Bag.

Kolejnym elementem zamówienia jest określenie długości wynajmu. Dla mieszkańców Serocka przygotowaliśmy 3 opcje wynajmu kontenera. Wynajem standardowy trwa 3-7 dni roboczych. Możesz także skorzystać z wynajmu długoterminowego, którego długość jest ustalana indywidualnie. Jeśli chcesz zorganizować wywóz gruzu szybko i bez zbędnych ceregieli, to skorzystaj z usługi ekspresowej. Podstawimy kontener na 30-60 minut, a po tym czasie odbierzemy go swoim autem. Podczas składania zamówienia koniecznie określ lokalizację na terenie Serocka, w której mamy podstawić kontener. Po odbiorze odpadów zajmiemy się ich recyklingiem. Wszystkie działania realizujemy zgodnie z prawem. Po zakończonym wywozie wystawimy Ci paragon lub fakturę VAT.

Duże zapotrzebowanie na kontenery na śmieci Serock

Serock to miasto, które charakteryzuje się relatywnie dużą dynamiką rozwoju. Najlepszym tego przykładem jest plan rozwoju gminy Serock na lata 2016-2025. W ramach strategii rozwoju ochrona walorów przyrodniczych gminy ma iść w parze z rozwojem infrastruktury drogowej, kanalizacyjnej i mieszkaniowej. Budowy, remonty i modernizacje wiążą się ze zwiększonym zapotrzebowaniem na określone usługi. Jedną z nich jest z pewnością wywóz gruzu. Dlatego postanowiliśmy skierować większe siły na obszar Serocka, aby zaproponować mieszkańcom i przedsiębiorcom działających na terenie gminy kompleksowe usługi. To pozwoli nam dołożyć drobną cegiełkę do zrównoważonego rozwoju Serocka oraz okolicznych miejscowości.

Jeśli chcesz przekonać się, jak skutecznie działamy, to wystarczy jeden telefon. Podstawimy kontener w dowolne miejsce na terenie Serocka. A Ty szybko pozbędziesz się zalegających odpadów!

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami