Wywóz gruzu Nowy Dwór Mazowiecki – to usługa, którą zdecydowaliśmy się wprowadzić na terenie całego Nowego Dworu Mazowieckiego. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców działających na tym obszarze. Obsługujemy również miejscowości okalające Nowy Dwór Mazowiecki. Naszą firmę cechuje przede wszystkim rzetelność, profesjonalizm oraz szybkość działania.

W jaki sposób przebiega wywóz gruzu?

Wywóz gruzu Nowy Dwór Mazowiecki, kontenery na śmieci Nowy Dwór Mazowiecki

Organizacja wywozu gruzu przebiega bardzo sprawnie niezależnie od lokalizacji. Staramy się działać szybko, gdyż zdajemy sobie sprawę, że wywóz gruzu może blokować kolejne prace zaplanowane przez naszych klientów. Jeśli chcesz zlecić nam wywóz odpadów, wystarczy zadzwonić lub napisać do nas maila. Pracownik naszej firmy ustali z Tobą wszystkie szczegóły zamówienia. Będziesz musiał określić kontener, jakiego potrzebujesz, adres, pod którym mamy go postawić, oraz długość wynajmu.

Nasze zaplecze techniczne obejmuje kontenery o pojemności 2, 5, 7 i 15 m3. Co prawda największy z kontenerów nie nadaje się do transportu gruzu, ale można w nim przewozić lżejsze odpady oraz gabaryty. Jak wybrać odpowiedni kontener na gruz? Nasz pracownik pomoże Ci oszacować ilość odpadów i dobierze optymalny pojemnik. Jeśli ilość gruzu na Twojej posesji jest niewielka, to możesz zlecić nam wywóz gruzu w workach Big-Bag. Kontener na gruz możemy podstawić w dowolne miejsce na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Długość wynajmu zależy wyłącznie od Ciebie. Możemy zostawić kontener na 3-7 dni na Twojej posesji. Jeśli taki czas nie będzie wystarczający, to uzgodnimy z Tobą indywidualny termin odbioru. Jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz uniknąć zbędnych formalności, to wybierz ekspresowy wywóz gruzu. Podstawimy kontener na 30-60 minut, a Ty w tym czasie załadujesz na niego wszystkie odpady. Jako profesjonalna firma zajmiemy się również recyklingiem gruzu.

Zapotrzebowanie na wywóz gruzu w Nowym Dworze Mazowieckim

Na obszarze Nowego Dworu Mazowieckiego notuje się coraz większe zapotrzebowanie na usługi takie jak wywóz gruzu i odpadów. Rozwój infrastruktury miejskiej, a także nowe inwestycje sprawiają, że Nowy Dwór Mazowiecki potrzebuje sprawnego usuwania odpadów. Powstające lokale mieszkalne i biurowe oprócz nowych możliwości generują także spore ilości odpadów. Nasza firma jest doskonale przygotowana na ich odbiór. Obsługujemy nie tylko place budowy, ale także gotowe budynki, które przechodzą generalny remont. Wywóz gruzu z Nowego Dworu Mazowieckiego to usługa, na którą stale rośnie zapotrzebowanie. A nasza firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich mieszkańców i firm działających na tym obszarze.

Kontenery na śmieci Nowy Dwór Mazowiecki – terminowo i w atrakcyjnych cenach.

Jeśli masz problem z wywozem gruzu lub śmieci z posesji, to wystarczy zadzwonić do naszej firmy! Przekonasz się jak szybko i sprawnie działamy!

Wywóz gruzu z Nowego Dworu Mazowieckiego – szczegóły realizacji usługi

Co należy do obowiązków Zamawiającego?

Do obowiązków Zamawiającego należy:

– obecność w momencie podstawienia kontenera w celu wskazania dokładnego miejsca ustawienia pojemnika,

– załatwienie zezwolenie na zajęcia pasa ruchu, jeżeli takowy dokument jest potrzebny,

– obecność przy odbiorze załadowanego kontenera w celu dokonania płatności za usługę,

– zapewnienie dostępu do kontenera podczas jego odbioru.

Niedopełnienie obowiązku zapewnienia dostępu do kontenera skutkuje naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 200 zł.

Konsekwencje wynikające z niedopełnienia obowiązku uzyskania zezwolenia na zajęcie pasa ruchu obciążają w całości Zamawiającego.

Płatność za wywóz odpadów z Nowego Dworu Mazowieckiego może zostać zrealizowana przelewem w formie przedpłaty.

Jak powinien przebiegać załadunek odpadów na kontener?

W trakcie załadunku odpadów na kontener nie można:

– spalać odpadów załadowanych na kontener,

– ugniatać w sposób mechaniczny odpadów załadowanych na kontener,

– wrzucać na kontener odpadów po paletowaniu, prasowaniu lub belowaniu,

– umieszczać na kontenerze odpadów płynnych,

– umieszczać na górze kontenera odpadów sypkich, które mogą zostać zwiane w czasie transportu,

– sztucznie podwyższać burt kontenera celem zwiększenia jego ładowności.

Maksymalny poziom zapełnienia kontenera nie powinien przekraczać 30 cm ponad linię burty.

Podczas organizacji wywozu gruzu z Nowego Dworu Mazowieckiego pamiętaj o…

…konieczności uzyskania zezwolenia na zajęcie pasa ruchu, jeśli chcesz postawić kontener w miejscu, które należy do miasta, gminy Nowy Dwór Mazowiecki lub innej jednostki. Stosowny wniosek możesz złożyć w Urzędzie Miasta Nowy Dwór Mazowiecki. Alternatywnym rozwiązaniem jest załatwienie sprawy przez Internet. Więcej informacji na ten temat możesz uzyskać, odwiedzając stronę rządową. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.

Najczęściej stawiane pytania

 1. Jaki jest sposób na darmowe pozbycie się odpadów?

  Najprostszym sposobem na pozbycie się odpadów bez ponoszenia kosztów jest oddanie ich do PSZOK, czyli Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Należy przy tym pamiętać, że każdy punkt ustala własne limity ilości odpadów, jakie można oddać za darmo. PSZOK w Nowym Dworze Mazowieckim znajduje się przy ulicy Przytorowej 7. Więcej informacji na temat działania punktu znajdziesz tutaj.

 2. Ile kosztuje wywóz gruzu z Nowego Dworu Mazowieckiego?

  Nie mamy jednej sztywnej stawki za wywóz gruzu z Nowego Dworu Mazowieckiego. W tym przypadku koszty zależą od dokładnej lokalizacji oraz pojemności kontenera.

 3. Jakie odpady mogę wrzucić do wynajętego kontenera?

  Do wynajętego kontenera na odpady możesz wyrzucić styropian, wełnę mineralną, materiały izolacyjne, drewno, niewielkie ilości szkła, folię, tworzywa sztuczne, płyty gipsowo-kartonowe, drzwi, okna oraz rury.

 4. Jakich odpadów nie można wrzucać do kontenera?

  Do zamówionego kontenera na odpady nie możesz wyrzucać smoły, żywności, fekaliów, odpadów zielonych, azbestu, leków, odpadów niebezpiecznych oraz medycznych. Powinieneś także ustalić z nami możliwość załadunku do kontenera papy.

 5. Jakie kontenery wynajmujecie?

  W ofercie mamy kilka typów kontenerów. Zaliczamy do nich KP2, KP5, KP7 i KP15. Kontener KP2 sprawdza się w przypadku małych remontów i generalnych porządków. Kontener KP5 służy do załadunku gruzu i ciężkich odpadów. Z tego względu ma charakterystycznie obniżone burty. Kontener KP7 można spotkać na każdej budowie. Uznawany jest za najbardziej uniwersalny. Klienci wybierają go do małych i średnich remontów. Kontener KP15 służy do wywozu gabarytów i lekkich odpadów. Powszechnie używa się go także podczas opróżniania mieszkań, hal, magazynów oraz biur.

 6. Jaki jest najmniejszy kontener?

  Najmniejszym kontenerem jest KP2. Ma on charakterystyczny kształt wanny. Wymiary kontenera KP2 wynoszą 2,3 x 1,1 x 1,1 m.

 7. Jakie parametry ma kontener KP7?

  Kontener KP7 ma pojemność 7 m3 i wymiary 3,4 x 1,7 x 1,1 m.

 8. Ile kosztuje wynajem kontenera?

  Koszty wynajmu kontenera w Nowym Dworze Mazowieckim są uzależnione od rodzaju oraz ilości odpadów.

 9. Jak pozbyć się małej ilości odpadów?

  Małą ilość odpadów możesz usunąć, używając worków typu Big-Bag. Ich pojemność to 1 m3 a ładowność 1500 kg. Wymiary worków wynoszą 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 10. Jakie lokalizacje w obrębie Nowego Dworu Mazowieckiego obsługujecie?

  Na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego obsługujemy przede wszystkim:
  Osiedle Centrum
  Osiedle Młodych
  Osiedle Pólko (obszar po północnej stronie ul. Bohaterów Modlina)
  Osiedle Pólko (obszar po południowej stronie ul. Bohaterów Modlina)
  Osiedle Nowodworzanka
  Osiedle Modlin Twierdza
  Osiedle Modlin Stary
  Osiedle Okunin
  Osiedle Nr 9

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami