Wywóz gruzu Izabelin – już w kontenerach od 2m3! Dla naszych klientów z Izabelina przygotowaliśmy kompleksową usługę, która obejmuje sprawny wywóz gruzu z posesji. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz instytucji działających na terenie Izabelina. Doskonale znamy topografię miasta, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko dotrzeć we wskazane miejsce. Dzięki temu możemy pomóc Ci w sprawnym wywozie gruzu z budowy lub miejsca remontu.

Jak realizujemy wywóz gruzu Izabelin?

kontenery na śmieci Izabelin, wywóz gruzu Izabelin

Zapewne interesuje Cię sposób realizacji wywozu gruzu z Izabelina. Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać, jest kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym biurem. Nasz pracownik ustali z Tobą wszystkie szczegóły zamówienia. Przede wszystkim powinieneś nam podać lokalizację, pod którą mamy podstawić kontener. Ważne też będzie określenie ilości gruzu, jaki masz do usunięcia. Na tej podstawie dobierzemy dla Ciebie optymalną pojemność kontenera na gruz.

Aktualnie dysponujemy kilkoma kontenerami, a mianowicie KP2, KP5, KP7 i KP12. Największy kontener (KP12) wykorzystujemy jedynie do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Jeśli masz niewiele gruzu do uprzątnięcia, to skorzystaj z opcji wywozu gruzu w workach Big-Bag o pojemności 1 m3.

Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia będziemy musieli ustalić także termin podstawienia kontenera oraz długość wynajmu. Możesz wybrać 1 z 3 rodzajów wynajmu. Pierwszym jest wynajem standardowy, który trwa 3-7 dni. Jeśli tydzień nie będzie wystarczający, to możesz skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. Indywidualnie ustalimy z Tobą okres wynajmu i termin wywozu gruzu. Ciekawą opcją jest ekspresowy wywóz gruzu z Izabelina. Jeśli chcesz załatwić sprawę szybko i bez zbędnych formalności, to skorzystaj z tej formy wynajmu. Podstawimy kontener na 30-60 minut i po upływie tego czasu zabierzemy odpady z Twojej posesji.

Nasza działalność na terenie Izabelina jest w pełni legalna. Odbierany gruz poddajemy recyklingowi. Po wykonanej usłudze wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Wzrost zapotrzebowania na kontenery na śmieci Izabelin

Izabelin jest najmłodszą z gmin, które leżą na terenie województwa mazowieckiego. Jednocześnie jest to jedna z szybciej rozwijających się miejscowości. Systematyczny napływ ludności, która postanawia na stałe osiąść w Izabelinie, zwiększa zapotrzebowanie na rozwiniętą infrastrukturę mieszkaniową i drogową. W planach rozwoju na lata 2016-2030 zakłada się, że gmina Izabelin będzie w 100% zwodociągowania i w 90% skanalizowana. Plan rozwoju przewiduje także rozbudowę dróg oraz rozwój mieszkalnictwa. Tak wiele inwestycji będzie wymagało sprawnego odbioru odpadów i wywozu gruzu. Dlatego też rozszerzyliśmy działalność na terenie Izabelina, aby zaspokoić zapotrzebowanie na usługi takie jak wywóz gruzu.

Dzięki doskonałej logistyce i rozwiniętemu zapleczu sprzętowemu jesteśmy w stanie zrealizować w zasadzie każde zlecenie. Podejmujemy się wywozu gruzu i odpadów w każdej ilości. Już teraz możesz sam sprawdzić jak szybko i rzetelnie działamy!

Szczegółowe warunki wywozu gruzu z Izabelina

 • Zamawiający jest zobowiązany do obecności zarówno podczas podstawienia kontenera, jak i w chwili jego odbioru. Jest to konieczne w celu wskazania dokładnego miejsca ustawienia kontenera oraz dokonania płatności za usługę. Zamawiający może wyznaczyć osobę, która będzie go zastępować w tych kwestiach.
 • Obowiązkiem Zamawiającego jest uzyskanie stosownego zezwolenia w momencie, gdy kontener ma być postawiony na terenie należącym do miasta lub gminy. Konsekwencje wynikające z braku takiego zezwolenia obciążają Zamawiającego.
 • Zadaniem Zamawiającego jest zapewnienie swobodnego dostępu do kontenera w momencie jego odbioru. Brak dostępu może wiązać się z naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 200 zł.
 • Dopuszczamy dwie formy płatności za usługę wywozu gruzu z Izabelina. Pierwszą jest płatność gotówką przy odbiorze kontenera. Dopuszczamy także możliwość płatności przelewem w formie przedpłaty.
 • Zabronione jest sztuczne podwyższanie burt kontenera.
 • Maksymalna ilość odpadów na kontenerze nie powinna przekraczać 30 cm ponad wysokość burt.
 • Nie można spalać odpadów załadowanych na kontener.
 • Nie można umieszczać na kontenerze odpadów płynnych.
 • Nie można ładować na kontener odpadów po paletowaniu, belowaniu lub prasowaniu.
 • Zabronione jest mechaniczne ugniatanie załadowanych odpadów.
 • Na górę kontenera nie można ładować odpadów sypkich. Mogą one zostać zwiane w czasie transportu.

Zamawiając wywóz gruzu z Izabelina pamiętaj, że…

…w przypadku jeśli ustawiasz kontener na terenie należącym do miasta, gminy Izabelin lub innej jednostki organizacyjnej, to musisz uzyskać stosowne zezwolenie na zajęcie pasa ruchu. Taki dokument możesz uzyskać bezpośrednio w Urzędzie Gminy Izabelin. Możesz także załatwić tę sprawę przez Internet. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wywozu gruzu z Izabelina

 1. Ile dokładnie kosztuje wywóz gruzu z Izabelina?

  Nie mamy jednej, uniwersalnej stawki za wywóz gruzu z Izabelina. Koszty zależą głównie od dokładnej lokalizacji oraz pojemności kontenera. Stawki za wywóz wyglądają następująco:

 2. Jaki jest najmniejszy kontener na odpady?

  Najmniejszy kontener na odpady ma symbol KP2. Kształtem przypomina on wannę. Jego pojemność to 2 m3. Wymiary kontenera KP2 to 2,3 x 1,1 x 1,1 m.

 3. Jak mogę pozbyć się niewielkiej ilości odpadów?

  Niewielką ilość odpadów możesz usunąć, korzystając z wywozu gruzu w workach typu Big-Bag. Ładowność worków wynosi ok. 1500 kg. Ich pojemność to 1 m3. Wymiary worków to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 4. Jakie kontenery na odpady mogę od Was wynająć?

  Oprócz kontenera KP2 możesz wynająć od nas kontener:
  KP5 – przeznaczony do załadunku gruzu oraz ciężkich odpadów, ma obniżone burty, które ułatwiają załadunek,
  KP7 – najbardziej popularny kontener, który znajduje się na każdej budowie, sprawdza się podczas małych i średnich remontów,
  KP15 – kontener o pojemności 15 m3, który służy do wywozu gabarytów i lżejszych odpadów, jest wykorzystywany podczas opróżniania biur, magazynów oraz mieszkań.

 5. Jakie wymiary ma kontener KP7?

  Kontener KP7 ma pojemość ok. 7 m3 i wymiary 3,4 x 1,7 x 1,1 m.

 6. Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady?

  Koszt wynajmu kontenera na odpady jest uzależniony od pojemności kontenera oraz rodzaju odpadów.

 7. Jakie odpady można załadować na kontener?

  Na kontener możesz załadować m.in. wełnę mineralną, płyty gipsowo-kartonowe, pozostałości gipsu, materiały izolacyjne, tynki, tworzywo sztuczne oraz styropian. Dopuszczamy także możliwość załadunku niewielkiej ilości szkła.

 8. Jakich odpadów nie można załadować na kontener?

  Na kontener nie możesz ładować smoły, odpadów zielonych, fekaliów, żywności, leków, odpadów medycznych, azbestu, odpadów niebezpiecznych. Jeśli chcesz załadować na kontener papę, to najpierw musisz ustalić to z naszą firmą.

 9. Jak pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów?

  Aby pozbyć się odpadów bez ponoszenia wydatków, musisz zgłosić się do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Każdy PSZOK ma określone limity odpadów danego rodzaju, jakie możesz zostawić. Najbliższy PSZOK znajduje się w Izabelinie C, przy ulicy 3 Maja 42. Jest to parking obok Urzędu Gminy. Więcej informacji na temat zasad działania i godzin otwarcia PSZOK Izabelin znajdziesz tutaj.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami