Wywóz gruzu Izabelin – już w kontenerach od 2m3! Dla naszych klientów z Izabelina przygotowaliśmy kompleksową usługę, która obejmuje sprawny wywóz gruzu z posesji. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz instytucji działających na terenie Izabelina. Doskonale znamy topografię miasta, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko dotrzeć we wskazane miejsce. Dzięki temu możemy pomóc Ci w sprawnym wywozie gruzu z budowy lub miejsca remontu.

Jak realizujemy wywóz gruzu Izabelin?

kontenery na śmieci Izabelin, wywóz gruzu Izabelin

Zapewne interesuje Cię sposób realizacji wywozu gruzu z Izabelina. Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać, jest kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym biurem. Nasz pracownik ustali z Tobą wszystkie szczegóły zamówienia. Przede wszystkim powinieneś nam podać lokalizację, pod którą mamy podstawić kontener. Ważne też będzie określenie ilości gruzu, jaki masz do usunięcia. Na tej podstawie dobierzemy dla Ciebie optymalną pojemność kontenera na gruz.

Aktualnie dysponujemy kilkoma kontenerami, a mianowicie KP2, KP5, KP7 i KP12. Największy kontener (KP12) wykorzystujemy jedynie do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Jeśli masz niewiele gruzu do uprzątnięcia, to skorzystaj z opcji wywozu gruzu w workach Big-Bag o pojemności 1 m3.

Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia będziemy musieli ustalić także termin podstawienia kontenera oraz długość wynajmu. Możesz wybrać 1 z 3 rodzajów wynajmu. Pierwszym jest wynajem standardowy, który trwa 3-7 dni. Jeśli tydzień nie będzie wystarczający, to możesz skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. Indywidualnie ustalimy z Tobą okres wynajmu i termin wywozu gruzu. Ciekawą opcją jest ekspresowy wywóz gruzu z Izabelina. Jeśli chcesz załatwić sprawę szybko i bez zbędnych formalności, to skorzystaj z tej formy wynajmu. Podstawimy kontener na 30-60 minut i po upływie tego czasu zabierzemy odpady z Twojej posesji.

Nasza działalność na terenie Izabelina jest w pełni legalna. Odbierany gruz poddajemy recyklingowi. Po wykonanej usłudze wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Wzrost zapotrzebowania na kontenery na śmieci Izabelin

Izabelin jest najmłodszą z gmin, które leżą na terenie województwa mazowieckiego. Jednocześnie jest to jedna z szybciej rozwijających się miejscowości. Systematyczny napływ ludności, która postanawia na stałe osiąść w Izabelinie, zwiększa zapotrzebowanie na rozwiniętą infrastrukturę mieszkaniową i drogową. W planach rozwoju na lata 2016-2030 zakłada się, że gmina Izabelin będzie w 100% zwodociągowania i w 90% skanalizowana. Plan rozwoju przewiduje także rozbudowę dróg oraz rozwój mieszkalnictwa. Tak wiele inwestycji będzie wymagało sprawnego odbioru odpadów i wywozu gruzu. Dlatego też rozszerzyliśmy działalność na terenie Izabelina, aby zaspokoić zapotrzebowanie na usługi takie jak wywóz gruzu.

Dzięki doskonałej logistyce i rozwiniętemu zapleczu sprzętowemu jesteśmy w stanie zrealizować w zasadzie każde zlecenie. Podejmujemy się wywozu gruzu i odpadów w każdej ilości. Już teraz możesz sam sprawdzić jak szybko i rzetelnie działamy!

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami