Zastanawiasz się, jak szybko i bez zbędnych problemów zorganizować wywóz gruzu z posesji? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasza firma oferuje wywóz gruzu i odpadów na terenie Łomianek oraz wszystkich okolicznych miejscowości. Niezależnie od ilości odpadów, pomożemy Ci pozbyć się kłopotu. W jaki sposób działamy? O tym przeczytasz poniżej.

Kontenery do wywozu gruzu i odpadów

wywóz gruzu Łomianki, kontener na śmieci Łomianki

Korzystając z usług naszej firmy, możesz wynająć kontener o określonej pojemności. To pozwoli Ci dopasować go do ilości odpadów, jakie zalegają na Twojej posesji. Aktualnie wynajmujemy kontenery o pojemności 2, 5, 7 i 15 m3. Największy kontener służy do wywozu gabarytów oraz lekkich odpadów. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku osób prywatnych ilości gruzu mogą być o wiele mniejsze. W takiej sytuacji możemy Ci zaproponować wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Ich pojemność wynosi 1 m3 a ładowność ok. 1500 kg. Kontener możemy podstawić w dowolne miejsce na terenie Łomianek. Na pewno pozytywnie zaskoczą Cię także atrakcyjne stawki cenowe za wynajem kontenera.

Na jaki czas można wynająć kontener na gruz?

Zdajemy sobie sprawę, że załadunek 7 m3 gruzu może być dużo bardziej kłopotliwy aniżeli zapełnienie jednego worka Big-Bag. Dlatego dla wszystkich klientów z Łomianek proponujemy elastyczne warunki wynajmu. Standardowo wynajmujemy kontener na 3-7 dni. Możemy także zaproponować Ci wynajem długoterminowy, którego czas ustalamy indywidualnie. Alternatywą dla powyższych opcji jest ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawiamy kontener na 30-60 minut. To czas, jaki masz na szybki załadunek gruzu. Po jego upływie odbieramy kontener i zajmujemy się recyklingiem odpadów. W kolejnym etapie gruz jest przesiewany i rozdrabniany. Tak przygotowany materiał może być ponownie wykorzystany na przykład w drogownictwie.

Dynamiczny rozwój gminy Łomianki – jest zapotrzebowanie na kontener na śmieci

Łomianki to jedna z gmin na terenie aglomeracji warszawskiej, która cechuje się dynamicznym rozwojem. To imponujące tempo było możliwe do osiągnięcia dzięki wdrożonej Strategii Rozwoju Gminy łomianki na lata 2016-2030. Dodatkowym bodźcem do zmian jest z pewnością Lokalny Program Rewitalizacji dla Gminy Łomianki na lata 2017-2023. W ramach wymienionych wyżej programów w Łomiankach realizowane są liczne inwestycje z zakresu infrastruktury mieszkaniowej, drogowej, kanalizacyjnej i wodociągowej. Wszystkie prace o charakterze remontowo-budowlanym wymagają oczywiście sprawnego wywozu gruzu. Dlatego właśnie przygotowaliśmy kompleksową ofertę dla wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców z Łomianek.

Zadzwoń do nas i sprawdź, jak szybko pomożemy Ci pozbyć się gruzu z posesji!

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami