Dla mieszkańców i przedsiębiorców działających na terenie Magdalenki przygotowaliśmy usługę wywozu gruzu i odpadów. Co nas wyróżnia spośród innych firm, które świadczą tego typu usługi? Przede wszystkim terminowość, rzetelność oraz konkurencyjne stawki cenowe. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Niezależnie od ilości odpadów jesteśmy w stanie podjąć się wywozu. Dysponujemy odpowiednio przygotowanym zapleczem technicznym. To wszystko sprawia, że możemy pomóc Ci w szybkim pozbyciu się problemu.

Jakie kontenery oferujemy do wywozu gruzu?

wywóz gruzu Magdalenka, kontener na śmieci Magdalenka

Zlecając wywóz gruzu, musisz określić jego orientacyjną ilość. Na tej podstawie będziemy w stanie dobrać optymalny kontener. Aktualnie na terenie Magdalenki dysponujemy kontenerami o pojemności 2, 5, 7 i 15 m3. Największy kontener służy przede wszystkim do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. W przypadku osób prywatnych często zdarza się, że nawet najmniejszy kontener jest za duży na ilość gruzu, jaką mają do usunięcia. W takiej sytuacji możemy zaproponować wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Ich pojemność to ok. 1 m3.

Na jak długo możesz wynająć kontener?

Zróżnicowanie naszej oferty przejawia się także w kilku opcjach wynajmu kontenera na gruz. Dla mieszkańców Magdalenki przygotowaliśmy 3 opcje wynajmu. Pierwszą jest wynajem standardowy na 3-7 dni. Jeśli to za mało, to możemy zaproponować Ci wynajem długoterminowy. Alternatywę stanowi ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut. To zapewni Ci możliwość szybkiego i bezproblemowego wywozu gruzu.

Co obejmuje usługa wywozu gruzu?

Usługa wywozu gruzu dla mieszkańców Magdalenki obejmuje podstawienie wybranego kontenera na określony czas. Po upływie terminu wynajmu nasz kierowca odbierze kontener. Oprócz wywozu zajmujemy się również recyklingiem odpadów. Odebrany gruz zostanie przesiany, rozdrobniony i ponownie wykorzystany na przykład w drogownictwie.

Zapotrzebowanie na wywóz gruzu z Magdalenki

Skąd bierze się rosnące zapotrzebowanie na wywóz gruzu z Magdalenki? Miejscowość, podobnie jak inne ośrodki znajdujące się w aglomeracji warszawskiej, od kilku lat cechuje się wzmożonym rozwojem. Napływ nowej ludności oraz przedsiębiorców wymusza inwestycje drogowe, budowlane, kanalizacyjne i wodociągowe. Wszystkie te zadania wymagają organizacji wywozu gruzu. Dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć zakres usług na obszarze Magdalenki.

Jeśli chcesz przekonać się, jak sprawnie jesteśmy w stanie zorganizować wywóz gruzu z Twojej posesji, to wystarczy zadzwonić lub napisać do nas maila!

Wywóz odpadów z Magdalenki – zapoznaj się z warunkami realizacji usługi

 • Zamawiający ma obowiązek być obecny w momencie podstawienia kontenera oraz podczas odbioru odpadów. Jest to niezbędne w celu wskazania dokładnego ustawienia kontenera oraz dokonania płatności za wykonaną usługę. Zamawiającego może zastąpić wskazana przez niego osoba.
 • Zamawiający powinien zapewnić swobodny dostęp do kontenera w momencie jego odbioru. Niedopełnienie tego obowiązku wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 200 zł.
 • Płatność za usługę wywozu odpadów jest realizowana gotówką w momencie odbioru kontenera. Zamawiający może także zapłacić przelewem w formie przedpłaty.
 • Obowiązkiem Zamawiającego jest uzyskanie zezwolenia na zajęcie pasa ruchu, jeśli takowe jest wymagane. Niedopełnienie tego obowiązku wiąże się z określonymi konsekwencjami, które ponosi Zamawiający.
 • Do kontenera nie można wrzucać odpadów po paletowaniu, belowaniu czy prasowaniu.
 • Nie można także ugniatać mechanicznie odpadów załadowanych na kontener.
 • Zabronione jest umieszczanie w kontenerze odpadów płynnych.
 • Nie można spalać odpadów załadowanych na kontener.
 • Zabronione jest sztuczne podwyższanie burt kontenera.
 • Maksymalny poziom zapełnienia kontenera nie może przewyższać wysokości 30 cm ponad linię burt.
 • Na górę kontenera nie można ładować odpadów sypkich, które mogłyby zostać zwiane podczas transportu.

Jakie typy odpadów można załadować na kontener?

Zasadniczo przyjmujemy 5 typów odpadów.

Czysty gruz, czyli odpady ceramiki, cegieł oraz betonu.

Odpady zielone, czyli krzaki, krzewy, drzewa, gałęzie i liście.

Odpady remontowo-budowlane, czyli materiały izolacyjne, tynki, folia, styropian itp.

Odpady zmieszane, czyli okiennice, drzwi, stare meble itp. Do odpadów zmieszanych można dorzucić także odpady zielone oraz remontowo-budowlane.

Pozostałe odpady to wszystkie śmieci, które nie zostały ujęte w powyższym zestawieniu.

Podczas organizacji wywozu odpadów z Magdalenki pamiętaj, że…

…w przypadku konieczności zajęcia pasa ruchu, który należy do jakiejkolwiek jednostki organizacyjnej działającej na terenie Magdalenki, musisz uzyskać stosowne zezwolenie. Możesz otrzymać je bezpośrednio w siedzibie Gminy Lesznowola, pod którą podlega Magdalenka. Alternatywnym rozwiązaniem jest załatwienie sprawy przez Internet. Aby dowiedzieć się jak, kliknij link.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile kosztuje wywóz gruzu z Magdalenki?

  Nie można określić stałej stawki za wywóz gruzu z Magdalenki. Cena zależy od dokładnej lokalizacji oraz pojemności kontenera. Zakres cen prezentuje się następująco:

 2. Czy mogę pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów?

  Tak, możesz pozbyć się odpadów bez konieczności ponoszenia wydatków. Musisz tylko dostarczyć odpady do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK dla mieszkańców Magdalenki zlokalizowany jest w Kolonii Warszawskiej przy ulicy Krakowskiej 108A. Każdy PSZOK nakłada indywidualne limity dotyczące maksymalnej ilości przyjmowanych odpadów. Więcej informacji na temat działania PSZOK Lesznowola znajdziesz tutaj.

 3. Jaki jest najmniejszy kontener na odpady?

  Najmniejszy kontener na odpady ma pojemność 2 m3. Jest on oznaczony symbolem KP2. Kontener kształtem przypomina wannę. Wymiary kontenera to 2,3 x 1,1 x 1,1 m.

 4. Jakie kontenery mogę od Was wynająć?

  Możemy udostępnić Ci następujące kontenery:
  KP5, który ma pojemność 5 m3. Jest on przeznaczony do załadunku gruzu i ciężkich odpadów. Kontener KP5 ma obniżone burty, które ułatwiają załadunek.
  KP7, który ma pojemność 7 m3. Najbardziej uniwersalny kontener. Znajduje się na każdej budowie. Możesz go wybrać do małego lub średniego remontu.
  KP15, który ma pojemność 15 m3. Jest on przeznaczony do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Wykorzystywany podczas opróżniania biur, magazynów oraz mieszkań.

 5. Jakie wymiary ma kontener KP7?

  Kontener KP7 ma wymiary 3,4 x 1,7 x 1,1 m.

 6. W jaki sposób pozbyć się niewielkiej ilości odpadów?

  Jeśli masz do usunięcia niewielką ilość odpadów, to możesz zorganizować wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Pojemność worków wynosi 1 m3. Ich ładowność to 1500 kg. Wymiary worków typu Big-Bag to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 7. Ile kosztuje wynajem kontenera w Magdalence?

  Koszt wynajmu kontenera na terenie Magdalenki zależy od rodzaju odpadów oraz ich ilości.

 8. Jakie odpady mogę załadować na kontener?

  Na kontener możesz załadować styropian, wełnę mineralną, materiały izolacyjne, płyty gipsowo-kartonowe, pozostałości gipsu, okna, drzwi oraz rury. Dopuszczamy także możliwość załadunku niewielkiej ilości szkła.

 9. Jakich odpadów nie mogę załadować na kontener?

  Na kontener nie można ładować smoły, fekaliów, żywności, odpadów zielonych, azbestu i odpadów niebezpiecznych, leków i odpadów medycznych. W przypadku papy możliwość jej załadunku powinieneś ustalić z naszą firmą.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami