Wywóz gruzu Marki – mieszkańcy coraz bardziej potrzebują firmy, która zapewni szybki i bezproblemowy wywóz gruzu oraz odpadów. Nasze usługi skierowane są do mieszkańców oraz przedsiębiorców działających na tym terenie. Stawiamy na szybkość realizacji zleceń, dokładność oraz atrakcyjne stawki cenowe. Zapoznaj się z naszą ofertą wywozu gruzu dla miejscowości Marki.

Jaki kontener na gruz i odpady możesz od nas wynająć?

Wywóz gruzu i odpadów realizujemy w kontenerach o różnej pojemności. Do Twojej dyspozycji oddajemy kontenery KP2, KP5, KP7 i KP15. Największy kontener o pojemności 15 m3 służy wyłącznie do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Jeżeli pojemność jednego kontenera nie będzie dla Ciebie wystarczająca, to w każdej chwili możemy podstawić kolejny. Alternatywą dla osób, które mają niewielkie ilości gruzu do wywiezienia, są worki Big-Bag. Ich pojemność wynosi 1 m3, a ładowność ok. 1,5 tony. Kontener możesz zamówić, kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Podstawimy go we wskazanym przez Ciebie miejscu na terenie miejscowości Marki.

wywóz gruzu Marki, kontener na śmieci Marki

Ile trwa wynajem kontenera na gruz?

Dla klientów z Marek oferujemy 3 opcje wynajmu kontenera na gruz. Wynajem standardowy trwa 3-7 dni. Alternatywą dla niego może być wynajem długoterminowy, którego czas ustalamy indywidualnie. Sporą popularnością cieszy się ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut. Szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności będziesz mógł pozbyć się zalegającego gruzu.

Co dzieje się po odbiorze gruzu?

Po odbiorze gruzu z Marek przystępujemy do jego recyklingu. Możemy odebrać od Ciebie gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Najpierw gruz jest przesiewany, a następnie rozdrabniany. Tak przygotowany materiał może być ponownie wykorzystany na przykład w drogownictwie. Po zrealizowanej usłudze otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT.

Rosnące zapotrzebowanie na kontenery na śmieci Marki

Marki to miasto objęte planem rozwoju gminy na lata 2016-2021. Celem realizacji tego planu jest wzmocnienie atrakcyjności i konkurencyjności biznesowej Marek. Ponadto realizowane są projekty dotyczące infrastruktury technicznej i transportowej. W najbliższych latach Marki mają oferować nowe lokale mieszkalne oraz sprzyjające warunki do rozwoju biznesu. Każda z tych inwestycji będzie wymagać profesjonalnej obsługi technicznej. Sprawny wywóz gruzu i odpadów to jeden z elementów, który może przyczynić się do realizacji długofalowej strategii.

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się rozbudować naszą ofertę dla miejscowości Marki. Sprawdź, jak szybko i łatwo możesz zlecić na wywóz gruzu i odpadów.

Warunki realizacji wywozu gruzu i odpadów z Marek

Obowiązki Zamawiającego

Do podstawowych obowiązków Zamawiającego kontener należy:

– zapewnienie swobodnego dostępu do kontenera w momencie wywozu odpadów, niedopełnienie tego obowiązku skutkuje naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 200 zł,

– obecność zarówno podczas podstawienia kontenera, jak i w trakcie jego odbioru, jest to konieczne w celu wskazania dokładnego miejsca ustawienia kontenera oraz dokonania płatności za usługę,

– uzyskanie stosownego zezwolenia w przypadku konieczności zajęcia pasa ruchu, Zamawiający ponosi wszelkie konsekwencje związane z niedopełnieniem tego obowiązku.

Zasady prawidłowego załadunku na kontener:

Podczas załadunku odpadów na kontener zabraniamy:

– umieszczania w kontenerze odpadów płynnych,

– umieszczania na górze kontenera odpadów sypkich, które mogłyby zostać zwiane podczas transportu,

– załadunku odpadów, które wcześniej były belowane, paletowane lub prasowane,

– mechanicznego ugniatania odpadów załadowanych na kontener,

– spalania odpadów na kontenerze.

Maksymalna ilość odpadów nie powinna przekraczać wysokości 30 cm ponad linię burty. Zabronione jest także sztuczne podwyższanie burt kontenera w celu zwiększenia jego ładowności.

Płatność za usługę może być zrealizowana gotówką przy odbiorze zapełnionego kontenera lub przelewem w formie przedpłaty.

Organizując wywóz gruzu z Marek, pamiętaj, że…

…stawiając kontener w miejscu, które należy do miasta, gminy lub innej jednostki, musisz uzyskać stosowne zezwolenie. W jaki sposób to zrobić? Powinieneś zgłosić się do Urzędu Miasta Marki i złożyć tam odpowiedni wniosek. Alternatywnym rozwiązaniem jest załatwienie tej sprawy przez Internet. Więcej szczegółów dotyczących wydawania zezwolenia na zajęcie pasa ruchu znajdziesz tutaj.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile kosztuje wynajem kontenera w Markach?

  Koszty wynajmu kontenera na terenie Marek są uzależnione od ilości oraz rodzaju odpadów.

 2. Jakie odpady można ładować do kontenera?

  Do podstawionego kontenera można załadować m.in. styropian, wełnę mineralną, materiały izolacyjne, płyty gipsowo-kartonowe, pozostałości gipsu, drewno, folię, tworzywa sztuczne, drzwi, okna oraz rury. Pozwalamy także na załadunek niewielkiej ilości szkła.

 3. Jakich odpadów nie mogę załadować do kontenera?

  Do podstawionego kontenera nie można ładować smoły, fekaliów, odpadów zielonych, żywności, leków, odpadów medycznych, azbestu, odpadów niebezpiecznych. Możliwość załadunku papy musisz z nami wcześniej ustalić.

 4. Jaki jest najmniejszy kontener na odpady?

  Najmniejszy dostępny kontener na odpady to KP2. Ma on charakterystyczny kształt wanny. Jego pojemność wynosi 2 m3. Wymiary kontenera KP2 to 2,3 x 1,1 x 1,1 m.

 5. Jaką pojemność ma kontener KP7?

  Kontener KP7 ma pojemność 7 m3. Jego wymiary wynoszą 3,4 x 1,7 x 1,1 m.

 6. Jakie kontenery mogę od Was wynająć?

  Możesz od nas wynająć kilka różnych kontenerów. Do małych remontów i generalnych porządków sprawdzi się model KP2. Kontener KP5 jest przeznaczony do wywozu gruzu i ciężkich odpadów. Jego obniżone burty ułatwiają załadunek. Kontener KP7 jest najbardziej uniwersalny i można go spotkać na każdej budowie. Sprawdza się podczas małych i średnich remontów. Kontener KP15 świetnie nadaje się do wywozu gabarytów i lekkich odpadów. Można go wykorzystać podczas opróżniania magazynów, hal, biur i mieszkań.

 7. Ile kosztuje wywóz gruzu z Marek?

  Koszty wywozu gruzu z Marek są uzależnione od dokładnej lokalizacji oraz pojemności kontenera. Przykładowe ceny wyglądają następująco:

 8. Jak mogę pozbyć się odpadów za darmo?

  Aby pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów, musisz oddać je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Markach znajduje się przy ulicy Dużej 3. Pamiętaj, że każdy PSZOK ustala indywidualne limity przyjmowanych odpadów. Więcej szczegółów na temat funkcjonowania PSZOK w Markach znajdziesz tutaj.

 9. Jak zorganizować wywóz małej ilości odpadów?

  Małą ilość odpadów możesz usunąć, wykorzystując worki typu Big-Bag. Pojemność worków wynosi 1 m3. Ich ładowność to 1500 kg. Wymiary worków big-Bag to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 10. Jakie lokalizacje w obrębie Marek obsługujecie?

  Na terenie Marek obsługujemy w zasadzie wszystkie lokalizacje. Wymienić tu należy przede wszystkim obszar:
  Celinówek
  Cisówka
  Czarna Struga
  Jarków
  Jaworówek
  Jeżak
  Kolonia Bielówek
  Kolonia Makówko
  Struga
  Pustelnik
  Zieleniec
  Poza tym obsługujemy także lokalizacje na terenie Marek wyszczególnione w Państwowym Rejestrze Nazw Geograficznych:
  Adelin
  Biedocin
  Centrum
  Kolonia Zenków
  Kosiany
  Lisi Jar
  Marki Południowe
  Osiedle Leśna
  Osiedle Mickiewicza
  Osiedle SAM-81
  Osiedle Sosnowa
  Osiedle Szkolna
  Parcele-Pałkowizna
  Pustelnik Wschodni
  Pustelnik Zachodni
  Zachoina
  Zielona

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami