Wywóz gruzu Nieporęt – oraz kontenery na śmieci Nieporęt – jesteś w odpowiednim miejscu. Jeśli szukasz firmy, która zorganizuje wywóz gruzu i odpadów z Twojej posesji, to dobrze trafiłeś. Oferujemy tego typu usługi na terenie całego Nieporętu. Mamy duże doświadczenie oraz zaplecze techniczne, które pozwala nam realizować wywóz gruzu sprawnie i rzetelnie. Przekonaj się, jak może wyglądać wywóz gruzu z Twojej posesji.

Jak realizujemy wywóz gruzu z Nieporętu?

wywóz gruzu Nieporęt, kontener na śmieci Nieporęt

Wywóz gruzu i odpadów w obrębie gminy Nieporęt możesz zamówić, dzwoniąc lub pisząc do nas maila. Wystarczy, że podasz lokalizację, pod którą mamy podstawić kontener, wielkość kontenera oraz długość wynajmu. Możemy udostępnić Ci kontenery o zróżnicowanej pojemności. Największy z nich, o pojemności 15 m3, służy wyłącznie do wywozu lżejszych odpadów oraz gabarytów. Najmniejszy kontener ma pojemność 2 m3. Jeśli nie masz aż tyle odpadów, to możesz po prostu zlecić nam wywóz gruzu w workach Big-Bag. Ich pojemność wynosi ok. 1 m3 a ładowność 1,5 tony.

Wynajmując kontener, możesz określić, na jak długo mamy zostawić go na Twojej posesji. Standardowy wynajem trwa 3-7 dni. Możesz także skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. Jeśli chcesz załatwić wywóz gruzu szybko i sprawnie, to wybierz usługę „ekspres”. Podstawimy kontener na 30-60 minut. W tym czasie będziesz mógł załadować pojemnik. Po upływie ustalonego czasu odbierzemy od Ciebie gruz i zajmiemy się jego recyklingiem. Po odbiorze gruz jest przesiewany i rozdrabniany. Tak przetworzony materiał może być ponownie wykorzystany w drogownictwie. Dla wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców z Nieporętu przygotowaliśmy atrakcyjne stawki cenowe za wywóz gruzu.

Zapotrzebowanie na kontener na śmieci Nieporęt

Nieporęt, podobnie jak wiele miejscowości wokół Warszawy, rozwija się od kilku lat w sposób dynamiczny. Najlepszym tego przykładem jest strategia rozwoju gminy Nieporęt przyjęta na lata 2015-2025. Hasło przewodnie: „Gmina Nieporęt – idealne miejsce dla Ciebie, Twojej rodziny i biznesu” jest bardzo wymowne. W gminie Nieporęt co chwilę realizowane są inwestycje mające na celu rozbudowę sieci dróg, wodociągów oraz kanalizacji. Na uwagę zasługują także nowe lokale mieszkalne i biurowe, jakie budowane są w Nieporęcie. Tego typu inwestycje wymagają sprawnej obsługi w zakresie wywozu gruzu i odpadów. Dlatego przygotowaliśmy ofertę skierowaną do osób prywatnych i przedsiębiorców z Nieporętu.

Wywóz odpadów z Nieporętu – zasady realizacji usługi

 • Zamawiający ma obowiązek zapewnić swobodny dostęp do kontenera w chwili jego odbioru.
 • Niedopilnowanie tej kwestii przez Zamawiającego wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 200 zł.
 • Zamawiający musi uzyskać odpowiednie zezwolenie, kiedy zachodzi potrzeba zajęcia pasa ruchu.
 • Jednocześnie Zamawiający ponosi wszelkie konsekwencje niedopełnienia tego obowiązku.
 • Zamawiający może zapłacić za wynajęty kontener na dwa sposoby. Pierwszym jest płatność gotówką przy odbiorze odpadów. Drugim płatność przelewem w formie przedpłaty.
 • Zamawiający powinien być obecny zarówno w momencie podstawiania kontenera, jak i podczas jego odbioru. Jest to konieczne w celu wskazania dokładnego miejsca ustawienia kontenera oraz zapłaty za usługę. Zamawiający może także wskazać osobę, która będzie go zastępować.
 • Podczas załadunku nie można sztucznie podwyższać burt kontenera.
 • Maksymalna ilość odpadów nie powinna przekraczać wysokości 30 cm ponad linię burt.
 • Na górę kontenera nie powinieneś ładować odpadów sypkich ponieważ mogą one zostać zwiane podczas transportu.
 • Nie można mechanicznie ugniatać odpadów załadowanych na kontener.
 • Nie można też ładować odpadów, które były wcześniej paletowane, belowane lub prasowane.
 • Do kontenera nie można wrzucać płynnych odpadów.
 • Nie można też spalać odpadów na kontenerze.

Czy wiesz, że…

…w sytuacji, gdy musisz postawić kontener na miejscu, które należy do miasta, gminy Nieporęt lub innej jednostki organizacyjnej, powinieneś zdobyć odpowiednie zezwolenie? Taki dokument możesz otrzymać bezpośrednio w Urzędzie Gminy Nieporęt. Możesz także załatwić wszystko przez Internet? O tym, jak to zrobić, przeczytasz tutaj.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jaka jest cena wywozu gruzu z Nieporętu?

  Nie mamy stałej stawki za wywóz gruzu z Nieporętu. Cena za usługę jest zależna od dokładnej lokalizacji oraz pojemności kontenera.

 2. Jaki jest najmniejszy kontener na odpady?

  Najmniejszy kontener na odpady to KP2. Ma on pojemność 2 m3. Kształtem przypomina wannę. Wymiary kontenera KP2 to 2,3 x 1,1 x 1,1 m.

 3. Jakie kontenery mogę od Was wynająć?

  Oprócz kontenera KP2 możesz wynająć od nas kontener KP5, KP7 i KP15.
  Kontener KP5 jest przeznaczony do wywozu ciężkich odpadów oraz gruzu. Ma obniżone burty, które ułatwiają załadunek.
  Kontener KP7 jest najbardziej uniwersalny. Można go spotkać na każdej budowie. Sprawdzi się w przypadku małych i średnich remontów.
  Kontener KP15 jest przeznaczony do wywozu gabarytów oraz lekkich odpadów. Używany również do opróżniania biur, mieszkań i magazynów.

 4. Jaką pojemność i wymiary ma kontener KP5?

  Kontener KP5 ma pojemność ok. 5 m3 i wymiary 3,40 x 1,68 x 0,70 m.

 5. Ile kosztuje wynajem kontenera?

  Koszt wynajmu kontenera na odpady zależy od ilości oraz rodzaju odpadów, jakie chcesz do niego załadować.

 6. Czy mogę pozbyć się odpadów za darmo?

  Jest sposób na pozbycie się odpadów bez ponoszenia kosztów. Wystarczy dostarczyć je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Każdy PSZOK ustala limity odpadów, jakie można oddać bez opłat. PSZOK w Nieporęcie znajduje się przy ulicy Małołęckiej 62. Szczegółowe informacje dotyczące jego funkcjonowania znajdziesz tutaj.

 7. Jak zorganizować wywóz niewielkiej ilości odpadów?

  W przypadku niewielkiej ilości odpadów najlepszym rozwiązaniem będzie wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Pojemność worków wynosi 1 m3, a ich ładowność to 1500 kg. Wymiary worków to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

 8. Jakie odpady mogę ładować na kontener?

  Na wynajęty kontener możesz załadować materiały izolacyjne, w tym styropian oraz wełnę mineralną, płyty gipsowo-kartonowe, pozostałości gipsu, tynki, folię, tworzywa sztuczne, okna, drzwi oraz rury. Możesz także załadować niewielką ilość szkła.

 9. Jakich odpadów nie powinienem wrzucać na kontener?

  Na wynajęty kontener nie powinieneś ładować smoły, żywności, fekaliów, odpadów zielonych, azbestu i odpadów niebezpiecznych, leków oraz odpadów medycznych. Załadunek papy jest możliwy tylko po wcześniejszym ustaleniu z naszą firmą.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami