Kolejną usługą, jaką oferujemy mieszkańcom i przedsiębiorcom z Piastowa, jest wywóz gruzu. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym oraz kadrą wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie niezależnie od ilości oraz rodzaju odpadów. Przeczytaj, jak przebiega wywóz gruzu z prywatnych posesji i terenów firmowych na obszarze Piastowa.

Profesjonalny wywóz gruzu z Piastowa

Wywóz gruzu Piastów, kontenery na śmieci Piastów

Jeśli chcesz zlecić nam wywóz gruzu, to wystarczy tylko zadzwonić lub napisać do nas maila. Nasz pracownik ustali z Tobą wszelkie szczegóły wywozu odpadów. Przede wszystkim będziesz musiał podać lokalizację na terenie Piastowa, pod którą mamy podstawić kontener. Kolejne kwestie to termin podstawienia, pojemność kontenera oraz długość wynajmu.

W kwestii terminu podstawienia kontenera dopasujemy się do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci także określić optymalną pojemność, jaka będzie Ci potrzebna. Dysponujemy kontenerami KP2, KP5, KP7 i KP12. Największy z kontenerów przeznaczony jest wyłącznie do wywozu gabarytów oraz lżejszych odpadów. Minimalna pojemność kontenera to 2 m3. Jeśli nie masz aż tyle odpadów do odebrania, to możesz skorzystać z wywozu gruzu w workach Big-Bag. Worek Big-Bag ma pojemność 1 m3 i ładowność 1,5 tony. Długość wynajmu jest zależna od tempa, w jakim będziesz w stanie załadować kontener. Standardowo wynajmujemy kontener na 3-7 dni. Możemy jednak wydłużyć ten termin. Jeśli zależy Ci na czasie, to doskonałą alternatywą będzie ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawimy kontener w wybranym przez ciebie miejscu na terenie Piastowa. Na załadunek będziesz miał 30-60 minut. Po upływie tego czasu odbierzemy kontener. Po odebraniu odpadów zajmiemy się ich recyklingiem.

Duży wzrost zapotrzebowania na wywóz gruzu z Piastowa

Piastów został zakwalifikowany do II etapu naboru wniosków w ramach programu „Rozwój Lokalny”. Oznacza to, że dynamika wzrostu Piastowa może znacznie przyspieszyć. Rozwój drogownictwa, infrastruktury mieszkaniowej, wodociągów i kanalizacji to prace, które mają zachęcić ludzi do osiedlania się w Piastowie. Ten trend jest już wyraźnie zauważalny. Jednocześnie napływ nowych mieszkańców i przedsiębiorców wymaga dynamicznej rozbudowy Piastowa. To z kolei oznacza większe zapotrzebowanie na usługi takie jak wywóz gruzu i odpadów. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą ofertę na terenie Piastowa.

Kontenery na śmieci Piastów i okolice.

Jeśli potrzebujesz firmy, która sprawnie i profesjonalnie zorganizuje dla Ciebie kontenery na śmieci w Piastowie to zadzwoń do nas. Z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania!

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami