Wywóz gruzu z Tłuszcza i okolicznych miejscowości to usługa, która cieszy się coraz większą popularnością. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy potrzebują firmy, która szybko i sprawnie pomoże im pozbyć się zalegającego gruzu i odpadów poremontowych. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie podjąć się tego wyzwania. Wywóz gruzu to usługa, którą realizujemy profesjonalnie i przede wszystkim tanio.

Jak przebiega wywóz gruzu i odpadów z Tłuszcza?

wywóz gruzu Tłuszcz, kontenery na śmieci Tłuszcz

Wywóz gruzu i odpadów ze swojej posesji na terenie Tłuszcza możesz zlecić, kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Odbierzemy od Ciebie zarówno gruz ceglany i betonowy, jak i czysty beton. Usuwamy także wszelkie odpady poremontowe. Wystarczy, że podczas rozmowy z naszym pracownikiem podasz lokalizację na terenie Tłuszcza, z której mamy odebrać gruz. W ustalonym terminie nasz pracownik podstawi na Twojej posesji kontener na gruz o wybranej pojemności. Dysponujemy kontenerami KP2, KP5 i KP7 o pojemnościach 2, 5 i 7 m3. Oprócz tego możesz wynająć kontener o pojemności 15 m3, który doskonale sprawdzi się podczas wywozu gabarytów i lżejszych odpadów. Jeśli stwierdzisz, że najmniejszy kontener jest dla Ciebie zbyt duży, to możesz także zlecić nam wywóz gruzu w workach Big-Bag. Ich pojemność to 1 m3 a ładowność 1,5 tony.

Kontener możesz wynająć na 3-7 dni. Po tym terminie nasz pracownik odbierze gruz i zajmie się jego recyklingiem. W kwestii długości wynajmu jesteśmy bardzo elastyczni. Dlatego oferujemy także opcję wynajmu długoterminowego. A jeśli chcesz załatwić całą sprawę szybko i bez zbędnych formalności, to najlepszym wyborem będzie ekspresowy wywóz gruzu. W ramach usługi podstawimy kontener na 30-60 minut, a Tobie pozostanie tylko załadować go odpadami i zapomnieć o problemie.

Wzrost zapotrzebowania na wywóz gruzu z Tłuszcza

Nie da się ukryć, że Tłuszcz jest jedną z tych miejscowości, w których dynamika rozwoju infrastruktury jest dosyć duża. Liczne inwestycje i modernizacje podnoszą status miasta. Z drugiej strony każdy remont, naprawa czy budowa nowego obiektu generuje duże ilości odpadów. Dlatego mieszkańcy i przedsiębiorcy z Tłuszcza zgłaszają zapotrzebowanie na usługę profesjonalnego wywozu gruzu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności Tłuszcza, przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która obejmuje nie tylko wywóz gruzu w kontenerach, ale także wywóz odpadów. To sprawia, że Tłuszcz może kontynuować swoją ścieżkę rozwoju bez obaw o zalegające odpady.

Kontenery na śmieci Tłuszcz – atrakcyjne ceny, pełna dokumentacja

Wywóz gruzu realizujemy sprawnie, rzetelnie oraz zgodnie z przepisami prawa. Przekonało się o tym wielu mieszkańców i przedsiębiorców z Tłuszcza. Oferujemy atrakcyjne stawki cenowe, które pozwalają Ci pozbyć się problemu relatywnie niskim kosztem. Zadzwoń i sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Wywóz gruzu i odpadów z Tłuszcza

Czego wymagamy od Zamawiającego?

Osoba zamawiająca kontener na odpady powinna:

– być obecna w momencie podstawienia kontenera oraz przy jego odbiorze.

Ma to związek z koniecznością wskazania dokładnego miejsca ustawienia kontenera oraz dokonania płatności za usługę.

Płatność za wynajęty kontener można zrealizować gotówką po wykonaniu usługi lub przelewem w formie przedpłaty.

– postarać się o zezwolenie na zajęcie pasa ruchu w sytuacji, kiedy kontener ma być ustawiony w miejsc u należącym do miasta lub gminy,

Niedopełnienie obowiązku i wynikające z tego faktu konsekwencje obciążają Zamawiającego.

– zapewnić swobodny dostęp do kontenera podczas jego odbioru.

Niedopełnienie tego obowiązku wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 200 zł.

Jak prawidłowo załadować kontener?

Podczas załadunku kontenera nie wolno:

– umieszczać na nim odpadów płynnych,

– spalać załadowanych na niego odpadów,

– mechanicznie ugniatać załadowanych na niego odpadów,

– wrzucać na niego odpadów, które wcześniej były paletowane, belowane lub prasowane,

– umieszczać na górze odpadów sypkich, które mogą zostać zwiane podczas transportu,

– zapełniać kontenera do wysokości, która przekracza 30 cm ponad linię burt.

Zabronione jest sztuczne podnoszenie burt, które ma zwiększyć pojemność kontenera.

UWAGA! Podczas organizacji wywozu gruzu z Tłuszcza pamiętaj…

Stawiając kontener w miejscu, które jest własnością miasta, gminy Tłuszcz albo jakiejkolwiek innej jednostki musisz zwrócić się do nich o wydanie stosownego zezwolenia. Wniosek możesz złożyć bezpośrednio w Urzędzie Miasta i Gminy Tłuszcz. Jeśli nie masz czasu na wizytę w urzędzie, to możesz także załatwić tę sprawę przez Internet. Wszystkie szczegóły dotyczące omawianej procedury znajdziesz tutaj.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady?

  Koszt wynajmu kontenera na odpady jest wartością zmienną. Cena usługi zależy przede wszystkim od pojemności kontenera oraz rodzaju odpadów, które będą do niego ładowane.

 2. Jakie odpady wolno wrzucać do kontenera?

  Do zamówionego kontenera na odpady możesz załadować folię, tworzywa sztuczne, drewno, drzwi, okna, rury, płyty gipsowo-kartonowe, pozostałości gipsu, materiały izolacyjne, wełnę mineralną oraz styropian. Dodatkowo możesz załadować niewielką ilość szkła.

 3. Jakich odpadów nie wrzuca się do kontenera?

  Do kontenera nie można wrzucać azbestu i odpadów niebezpiecznych, leków i odpadów medycznych, fekaliów, smoły, żywności i odpadów zielonych. Należy także ustalić z nami możliwość załadunku papy.

 4. Jaki macie najmniejszy kontener na odpady?

  Najmniejszym z dostępnych kontenerów na odpady jest KP2. Jego pojemność wynosi ok. 2 m3. Wymiary kontenera to 2,3 x 1,1 x 1,1 m. Pojemnik ma charakterystyczny kształt wanny. Sprawdza się podczas małych remontów oraz generalnych porządków.

 5. Ile odpadów pomieści kontener KP7?

  Kontener KP7 pomieści nawet 7 m3 odpadów. Jego dokładne wymiary to 3,4 x 1,7 x 1,1 m.

 6. Jakie kontenery mogę od Was wynająć?

  Do Twojej dyspozycji oddajemy kilka typów kontenerów. Oprócz pojemnika KP2 dysponujemy również kontenerem KP5, KP7 i KP15. Kontener KP5 ma specjalnie obniżone burty, które ułatwiają załadunek gruzu oraz ciężkich odpadów. Kontener KP7 jest najbardziej uniwersalny i często spotykany na budowach. Świetnie sprawdza się podczas małych i średnich remontów. Kontener KP15 służy wyłącznie do wywozu gabarytów oraz lekkich odpadów. Może być wykorzystywany do opróżniania mieszkań, biur i magazynów.

 7. Ile kosztuje wywóz gruzu?

  Cena usługi wywozu gruzu z Tłuszcza nie jest stałą wartością. Przede wszystkim uzależniamy ją od dokładnej lokalizacji oraz pojemności wynajmowanego kontenera.

 8. Czy mogę pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów?

  Aby pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów, musisz oddać je do PSZOK, czyli Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Pamiętaj tylko, że każdy PSZOK ustala pewne limity maksymalnej ilości odpadów, jakie można tam zostawić. PSZOK w Tłuszczu znajduje się przy ulicy Wiejskiej 56. Jest to teren Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Więcej informacji o PSZOK w Tłuszczu znajdziesz tutaj.

 9. Jak pozbyć się niewielkiej ilości odpadów?

  W przypadku niewielkiej ilości odpadów najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie wywozu gruzu w workach typu Big-Bag. Pojemność worków wynosi ok. 1 m3 a ich ładowność to 1500 kg. Wymiary worków to 0,9 x 0,9 x 1,2 m.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wygodnie skontaktuj się z nami